Вибір найкращого потокового пристрою

Categories:

Потокові пристрої стали невід’ємною частиною нашого розважального блоку, незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи навіть в офісі. Вибір між Google TV і Roku може бути важким, оскільки обидва мають деякі потужні функції, які ви не можете ігнорувати.

Я копався в усій інформації про обидва ці гаджети та переглянув тисячі оглядів у мережі. Щоб полегшити ваше життя, я створив цей докладний посібник, який охоплює все, що вам потрібно знати про обидві ці потокові платформи.

Грунтуючись на таких факторах, як якість відео, доступні програми, інтерфейс користувача та вартість, ви можете визначити, який із них найкращий для вас.

Залишайся з нами до кінця; це буде цікаво та пізнавально.

Google TV – коротко

Google TV – це пристрій для потокового передавання, який викликає багато галасу у світі потокового передавання. З його запуском у 2020 році він конкурує з деякими з найбільших імен у галузі, такими як Roku TV, Apple і Fire TV.

Однією з визначних особливостей Google TV, яку я знайшов, є його можливості агрегування вмісту. Пристрій об’єднує вміст із різних потокових служб, що полегшує пошук і перегляд улюблених фільмів і телешоу. Крім того, Google TV надає персоналізовані рекомендації на основі історії переглядів і вподобань.

Google TV включає в себе можливості голосового керування через Google Assistant. Ви можете використовувати це, щоб шукати улюблені телешоу, пісні на YouTube, змінювати канали та робити багато іншого, просто запитавши помічника.

Крім того, вони пропонують понад 10 000 програм, включаючи Disney+, YouTube Music, Spotify тощо.

Roku- Коротко

Roku є одним із моїх улюблених, враховуючи його винятковий набір функцій і його домінування на ринку протягом десятиліть. Телевізор Roku оснащений ОС Roku, яка має досить простий і зручний інтерфейс. Завдяки цьому ви можете налаштувати параметри на головному екрані.

Ви можете переміщатися між улюбленими потоковими каналами, змінювати шпалери та навіть мати доступ до створення власної заставки. Основний факт, чому користувачі часто віддають перевагу Roku TV, полягає в тому, що ви отримуєте миттєвий доступ до понад 350 безкоштовних телеканалів у прямому ефірі на каналі Roku.

Однією з найкращих сторін Roku є його простота. За допомогою кількох простих клацань ви можете налаштувати все на своєму телевізорі. Незалежно від того, чи ви налаштовуєте кабельне підключення, чи просто сподіваєтеся транслювати Netflix, покрокове налаштування допоможе вам.

  Як приховати піктограму звукових ефектів у режимі перегляду презентації PowerPoint

Крім того, більшість потокових пристроїв Roku мають роздільну здатність 4K. Ви навіть можете придбати 8K Roku TV і насолоджуватися безперервним переглядом улюблених шоу та фільмів.

Google TV проти Roku

Тепер ми знаємо коротку інформацію про Google TV і Roku. Від їх походження до ряду пристроїв і функцій, які вони пропонують користувачам. Однак вибрати одне з обох може бути важким завданням.

Давайте подивимось на таблицю нижче та зрозуміємо суттєву різницю між Google TV і Roku.

ФункціїІнтерфейс користувача Google TVRoku TVСучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейсПростий та зручний інтерфейс Голосове керуванняТакТакГоловний екранПерсоналізований головний екран із пропозиціямиПерсоналізований головний екран із улюбленими каналамиЯкість вмістуПідтримує вміст 4K та HDRПідтримує вміст 4K та 8KКаналиПідтримує основні сервіси потокового передавання Підтримує основні сервіси потокового передавання Live TV800+ безкоштовних телеканалів350+ безкоштовних телевізійних програм у прямому ефірі каналиМобільний додатокНадає мобільний додаток для дистанційного керування. Надає мобільний додаток для дистанційного керування

Google TV проти Roku – Інтерфейс користувача

Хоча Google TV і Roku мають кілька наборів подібних функцій, вони обидва підтримують голосове керування, мобільні програми та багато іншого. Однак є значні відмінності, які роблять один кращим за інший.

Google TV пропонує більш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і безперебійну роботу з Android TV, Chromecast та іншими потоковими пристроями. Вони мають понад 10 тисяч програм і каналів, доступних для використання.

Подібним чином Roku TV має простіший і легкий у використанні інтерфейс, для розуміння якого не потрібен посібник. У вас є всі програми прямо на екрані, і ви можете натиснути їх, щоб почати трансляцію.

Google TV проти Roku – головний екран

Google TV пропонує вам домашній екран, де ви можете переглянути численні рекомендації від самої Google через різні програми, такі як YouTube, Netflix, Prime тощо. Ви можете переглянути зображення нижче, де Google запропонував перевагу.

Такого самого набору функцій немає ніде на Roku. Як уже згадувалося, все виглядає досить просто і впорядковано. Деякі можуть знайти простоту привабливою; однак ці рекомендації стануть у пригоді, якщо ви, як і я, завжди вагаєтесь, що дивитися.

Google TV проти Roku – додаткові функції

Ми говорили про основні функції, про які майже всі говорять і порівнюють. Однак є деякі додаткові функції, які ви повинні знати.

Google TV доступний на Chromecast, телевізорах Smart TV, а також на смартфонах Android і iOS.

  • Ви можете використовувати Google TV як шпалери на стіні. У разі тривалого простою ви можете додавати зображення зі своєї галереї, Google Earth, твори мистецтва тощо.
  • Транслюйте будь-який фільм, телешоу, відео тощо зі свого телефону на телевізор.
  • Керуйте пристроями розумного дому та переглядайте їх на телевізорі.
  • Використовуйте свій смартфон як пульт дистанційного керування.
  • Підключіть камеру та переглядайте відеодзвінок на великому екрані.

Roku, з іншого боку, доступний на телевізорі Roku, потокових програвачах і навіть на мобільному телефоні. Ось деякі додаткові функції.

  Що таке UDP-порт Nmap Scan?

  • Транслюйте фотографії та відео на телевізор за допомогою мобільного додатку
  • Змінюйте шпалери та секретні заставки
  • Пропонує автоматичне оновлення програмного забезпечення
  • Дивіться безкоштовний вміст на Roku Channel на всіх пристроях
  • Смарт-телевізор, створений компанією Roku під керуванням ОС Roku

Переваги використання Google TV

Google TV дійсно має перевагу, коли справа доходить до вибору між багатьма іншими потоковими службами. У вас є величезна бібліотека програм і каналів; до нього можна отримати доступ через ваш мобільний та інші потокові пристрої та багато іншого. Але це не все.

Я перерахував переваги використання Google TV, які можуть зробити речі більш зрозумілими.

Сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Інтерфейс Google TV приголомшливий і виглядає інтуїтивно зрозумілим. Ви можете легко переміщатися між сотнями програм і вмістом на екрані за допомогою пульта дистанційного керування.

Найкраща частина використання Google TV полягає в тому, що на основі вашої історії пошуку та перегляду вмісту Google пропонуватиме вам схожі шоу чи фільми прямо на екрані.

Голосове керування

Голосове керування стане в нагоді, якщо ви хочете переглядати вміст без використання рук.

Ну, ви можете отримати доступ до Google Assistant безпосередньо через пульт дистанційного керування та використовувати голосові команди, щоб шукати бажаний канал, налаштовувати елементи керування та робити багато іншого.

Якість контенту

Google TV підтримує вміст як 4K, так і HDR. Якість вмісту залежить від пристрою, з якого ви транслюєте. Якщо ви використовуєте Chromecast (4K), ви можете отримати роздільну здатність до 4K у телешоу, фільмах тощо.

Так само, якщо ви використовуєте Chromecast (HDR), ви зможете отримати доступ лише до вмісту з роздільною здатністю до 1080p. Загалом, це безпрограшний результат з обох сторін, враховуючи, що обидва однаково дивовижні.

Підібрані рекомендації

Окрім виняткового інтерфейсу користувача, Google TV також пропонує ваші підібрані рекомендації. Ви можете продовжити перегляд улюблених шоу та фільмів, не відкриваючи програму кожен раз.

Усі переглянуті шоу готові до перегляду на головному екрані для всіх потокових програм і платформ. Він пропонує персоналізовані розваги на основі того, що ви переглядали та дивилися. Просто створіть свій профіль і отримайте доступ до нього. Тепер увесь ваш вміст буде для вас. Те ж саме можна зробити і для дітей.

Створіть свій список спостереження

Я маю звичку шукати в Google кожне шоу, яке мені потрібно переглянути. За допомогою Google TV я створив власний список перегляду під час перегляду та дослідження на своєму телефоні.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати «Список перегляду» біля інформації про це телешоу, і ваш вибір буде синхронізовано на всіх платформах, таких як мобільні програми, телебачення та пошук Google.

Переваги використання Roku

Roku існує вже десятиліттями, і переваги використання Roku TV є незмірними. Проте я перерахував деякі з них нижче на основі свого досвіду. Давайте розглянемо основні переваги, які ви можете отримати за допомогою Roku.

  Як виправити збій гри Steam під час запуску (повний посібник)

Простий і зручний інтерфейс

Простота робить все здається ідеальним. Хоча ви обираєте сучасний інтерфейс, запропонований Google, ви ніколи не зможете перевершити простий у використанні інтерфейс Roku.

Це найпростіший, але дуже корисний. Усі додатки, канали та інше доступно безпосередньо на головному екрані. Просто натисніть, і ви можете почати. Загалом, це просто, що робить його чудовим вибором для користувачів, які лише починають користуватися потоковим передаванням.

Якість контенту

Roku TV забезпечує вміст 4K, HDR і навіть 8K на вашій потоковій платформі. Що ж, це повністю залежить від того, які канали або потокові програми сумісні з тим самим. Roku TV випустила телевізор, сумісний з 8K, який забезпечує найкращу якість зображення.

Безкоштовне телебачення в прямому ефірі

Однією з найважливіших особливостей і переваг використання Roku є ексклюзивний список із 350+ безкоштовних телеканалів у прямому ефірі. Усе це доступно на каналі Roku, і ви навіть можете додати місцеве мовлення до свого HD за допомогою антени та переглядати більше таких безкоштовних каналів.

Перш за все, ви навіть можете шукати телевізійний контент, який хочете переглянути, і Roku TV порекомендує платформи, на яких ви можете дивитися. Крім того, ви навіть можете під’єднати накопичувач ємністю 16 ГБ+ до телевізора або HD-антени та призупинити до 90 хвилин прямого телебачення.

Мобільний додаток

Мобільний додаток Roku доступний як для користувачів Android, так і для користувачів Apple. Це значно покращує вашу трансляцію.

Коли вас немає біля телевізора Roku, ви можете дивитися все на своєму смартфоні. Це також можна використовувати як пульт дистанційного керування, де ви можете керувати всім, наприклад змінювати канали, вибирати правильну платформу одним клацанням миші тощо.

Приватне прослуховування

Однією з найцікавіших функцій, яка мені сподобалася, є приватне прослуховування. Коли всі спали у вашому домі, і вам потрібно подивитися улюблений футбольний матч, не розбудивши нікого, ви можете використовувати навушники для приватного прослуховування.

Ви можете просто ввімкнути функції за допомогою сумісного пульта дистанційного керування Roku та мобільного додатку Roku та підключити навушники. Ви навіть можете запросити своїх друзів і насолодитися матчем.

Авторська думка

Ну а якщо вибирати, то, безсумнівно, Google TV. Тепер Roku тепер менше, коли справа доходить до наявності потужних функцій і безкоштовних телеканалів у прямому ефірі.

Однак, як людині, яка любить сучасний інтерфейс користувача, а також екран рекомендацій на Google TV, це те, що мені підходить найкраще. Roku TV має досить простий набір функцій порівняно з Google TV.

Тепер голосовий помічник для Google TV набагато кращий, ніж у Roku TV, і весь процес загалом проходить досить гладко. Я можу не вимагати використання телевізійних каналів у прямому ефірі; отже, це може бути величезною перевагою; Я можу жити без цього.

Загалом, усе залежить від особистих уподобань і прийняття рішення, яке вам найкраще підходить. Якщо ви все ще не зрозуміли або заплуталися, дайте мені знати нижче, і я обов’язково допоможу вам.

Ви також можете дослідити деякі мережі VPN для Smart TV.