techukraine.net techukraine.net Вибираємо чемпіона з редагування відео

Вибираємо чемпіона з редагування відео

| | 0 Comments| 12:38 PM
Categories:

VEED і Adobe Express — це ефективні інструменти для відеомаркетологів, творців контенту, авторів резюме, фрілансерів тощо для створення створених за допомогою ШІ відео, зображень, логотипів тощо.

Створення якісного відео та графічного вмісту складно та займає багато часу. Не всі вміють створювати або редагувати відео чи зображення.

Зі зростаючим попитом на генеративний ШІ компанії впроваджують цю нову технологію, щоб забезпечити кращий досвід роботи кінцевого користувача.

І VEED, і Adobe Express можуть створювати високоякісні зображення, щоб користувачі могли створювати або редагувати нові відео.

Ці два інструменти є створеними штучним інтелектом, але вони все ж певним чином відрізняються.

VEED — це онлайн-генератор і інструмент для редагування відео, який дозволяє окремим особам і власникам компаній створювати чудові відео з точністю та легкістю.

З іншого боку, Adobe Express — це універсальний онлайн-інструмент для створення штучного інтелекту, який допомагає дизайнерам і професіоналам створювати маркетинговий, соціальний і відеовміст, редагувати PDF-файли та фотографії тощо.

Хоча обидва є корисними інструментами для компаній або окремих осіб, вибрати один із них для ваших потреб може бути складним завданням.

Давайте зрозуміємо, який інструмент кращий, порівнюючи VEED і Adobe Express щодо його функцій та інших аспектів.

VEED проти Adobe Express: що це?

Що таке VEED?

VEED — це потужна онлайн-платформа для створення та редагування відео зі штучним інтелектом, яка дає змогу створювати короткі та довгі відеоролики для розміщення на YouTube, у соціальних мережах, рекламі, подкастах тощо.

Оскільки VEED є браузерною програмою, вам не потрібно її завантажувати. Ви можете використовувати його безпосередньо з браузерів на будь-якому мобільному телефоні чи системі, що робить додаток дуже доступним.

VEED був розроблений креативними розробниками Тимуром «Тімом» Мамедовим і Саббою Кейнджадом. Вони зрозуміли, що доступні платформи для редагування відео є складними та займають багато часу. Це призвело до створення простої, але потужної онлайн-відеоплатформи, яка підходить для окремих осіб і підприємств.

За допомогою VEED ви можете легко додавати наклейки, субтитри, зображення, текст тощо одним клацанням миші. Крім того, ви побачите, що кадрування та обрізання відео є найпростішим варіантом. VEED дозволяє проводити пряму трансляцію, транскрибувати відео чи аудіо в текст і записувати екран.

Платформа допоможе вам легко експортувати або ділитися своїми відео. Завершивши частину редагування, ви можете завантажити відео або поділитися ним в Інтернеті зі своїми колегами, щоб вони могли легко переглядати його та залишати відгуки про нього. Коротше кажучи, якщо ви шукаєте недорогу та зручну для початківців платформу для редагування відео, VEED — це рішення.

Крім того, VEED пропонує зручний інтерфейс, який не потребує попереднього досвіду чи технічних знань. Творці відео будь-якого рівня можуть легко використовувати ці функції та створювати чудові та високоякісні відео.

Що таке Adobe Express?

Adobe Express — це хмарна онлайн-платформа для створення, яка пропонує розширені переваги продуктивності та творчості завдяки зручному інтерфейсу та величезній бібліотеці шрифтів, графіки та шаблонів. Це допоможе вам створити приголомшливі рекламні фільми, графіку для соціальних мереж, односторінкові веб-сайти, логотипи тощо.

Крім того, Adobe Express — це надійний, але простий у використанні інструмент, який дозволяє кожному легко використовувати його функції, незалежно від досвіду чи художніх навичок, із програмним забезпеченням для проектування. Він пропонує численні функції та функції, які допомагають власникам бізнесу та окремим особам створювати приголомшливі відео, соціальні мережі та маркетинговий вміст, редагувати PDF-файли та фотографії тощо.

Незважаючи на забагато можливостей і функціональних можливостей, головна видатна перевага Adobe Express полягає в тому, що ви можете отримати доступ до нього з будь-якого пристрою та з будь-якого місця з надійним підключенням до Інтернету.

Таким чином, якщо ви хочете генерувати та створювати зображення, відео та графіку професійного вигляду, не вкладаючи багато коштів у програмне забезпечення для розробки, Adobe Express — чудовий вибір. Це простий, безкоштовний і універсальний інструментарій.

  Повний посібник для сертифікованого спеціаліста з авторизації (CAP)

VEED проти Adobe Express: особливості

Особливості VEED

VEED містить багато функцій, зокрема:

 • Користувацький інтерфейс без зайвих речей: інструмент пропонує простий інтерфейс користувача з легкою навігацією. Ви легко отримаєте доступ до кожної опції за допомогою спадного меню. Це робить VEED легким і легким для новачків.
 • Відеоредактор: функція редагування VEED дозволяє обрізати, обертати, об’єднувати, змінювати розмір і повторювати відео. Крім того, ви можете додавати звук, змінювати фон, додавати ефекти тощо для створення привабливого відеовмісту. Це також дозволяє ділитися відео з якістю 4K зі співавторами або завантажувати їх на кілька каналів.
 • Запис екрану: ви отримаєте функцію запису екрана, яка допоможе записувати якісне відео з вашого екрана, наприклад навчальні посібники, презентації, ігрові відео, ділові зустрічі тощо, використовуючи мікрофон і веб-камеру. Крім того, VEED має розширення для Chrome, яке дозволяє записувати вашу веб-камеру та екран у будь-який час.

 • Пряма трансляція: VEED дозволяє вести пряму трансляцію у вашому браузері, транслювати на кількох каналах, запрошувати гостей і записувати трансляцію в режимі реального часу. Після процесу потокового передавання VEED дозволяє легко редагувати записи за допомогою тексту або перетворювати їх на кліпи для LinkedIn, YouTube або TikTok.
 • Субтитри та транскрипція: на відміну від багатьох програм для редагування відео, VEED може автоматично генерувати субтитри одним натисканням кнопки, транскрибуючи ваші відео чи аудіофайли в текст. Платформа стверджує, що забезпечує 95% точність, що є бажаним.
 • Візуалізатор музики: за допомогою VEED ви знайдете чудові аудіограми, хвилі та музичні візуалізації. Ви можете налаштувати хвилі, змінивши непрозорість, тривалість, початок, колір і чутливість db.
 • Компресор відео: платформа пропонує функцію компресора відео, яка допомагає зменшити розмір файлу. Функція компресора відео підтримує відеоформати MOV, FLV, WMV, AVI, MKV і MP4.
 • Текстові анотації: якщо ви хочете створити заклик до дії або рекламні відео для YouTube, Google і Facebook Ads, VEED може допомогти вам у цьому. Функція текстових анотацій дозволяє вам використовувати цю функцію безкоштовно, тож вам не потрібно передавати завдання стороннім виконавцям або купувати спеціальне програмне забезпечення для нього.
 • Векторне мистецтво: ви можете приправити своє відео векторним зображенням. Ви можете використовувати такі елементи, як форми, емодзі, звуки, анімовані наклейки, малюнки, макети, логотипи брендів тощо, щоб зробити ваше відео більш привабливим.

Особливості Adobe Express

Тепер ваш вміст стане ще більш привабливим. Adobe Express допомагає створювати чудовий вміст без будь-якого досвіду дизайну. Ви можете легко створювати вміст за допомогою фотографій і шаблонів Adobe.

Крім того, ви отримаєте дивовижні шрифти та швидкі дії для кадрування, перевертання, обрізання та об’єднання відео. Крім того, легко перетворюйте будь-яке відео на короткі кліпи або GIF-файли. Давайте розглянемо додаткові функції Adobe Express:

 • Зміна розміру зображень: Adobe Express пропонує онлайн-редактор зміни розміру фотографій, щоб ви могли миттєво змінювати розміри зображення.
 • Видалення фону: ви можете легко видалити нудний фон із фотографій і додати кольори, графіку, форми тощо, щоб зробити ваші фотографії більш привабливими.
 • Перетворюйте PNG у файли JPG: онлайн-конвертер зображень Adobe Express зменшує розмір вашого зображення та покращує якість.
 • Перетворюйте файли JPG у файли PNG. Ви можете зберігати файли JPG як зображення PNG, щоб покращити якість зображення або додати прозорість за допомогою миттєвого онлайн-конвертера.
 • Перетворюйте відео на GIF: Adobe Express допомагає перетворювати ваші дивовижні відео на привабливі GIF і миттєво ділитися ними.
 • Змінюйте розмір відео: легко змінюйте розмір відеовмісту за лічені секунди, вибираючи із попередньо встановлених розмірів і змінюючи розміри.
 • Обрізайте або редагуйте відеокліпи: Adobe Express, онлайн-інструмент для обрізання, допоможе скоротити довжину відео.
 • Обрізайте відеокліпи: легко обрізайте відео, вибравши кілька параметрів, зокрема розміри та співвідношення сторін.
 • Фотоефекти: Adobe Express дозволяє використовувати переконливі та круті фотоефекти, щоб ви могли зробити свої приголомшливі зображення миттєво. Ви також можете додати до своїх зображень ефект двоколірності та вибрати фірмові кольори, які створять ідеальний настрій.
 • Бібліотека активів: отримайте доступ до бібліотеки інноваційних дизайнів, таких як текст, відео, значки, зображення та інші ресурси. Це може додати вашому образу стиль і візуальні ефекти.
 • Інструменти для співпраці: ви отримаєте варіанти співпраці з Google Docs, Microsoft 365, Microsoft Teams тощо. Ці інструменти для співпраці дозволяють вам працювати над своїм чудовим планом разом з іншими в одному місці.
 • Широкий вибір шаблонів: Adobe Express пропонує кілька шаблонів для логотипів, листівок, візиток, реклами, плакатів, графіки в соціальних мережах тощо. Ви можете використовувати будь-який шаблон відповідно до своїх потреб, щоб швидко розпочати роботу зі своїми унікальними дизайнерськими навичками.
 • Параметри експорту: ви можете легко зберігати зображення в різних форматах файлів, таких як PNG, PDF, JPG і GIF. Тому ви можете надрукувати його безпосередньо або поділитися своїм дизайном з іншими в Інтернеті.
  8 рішень «Купити зараз, платити пізніше» (BNPL) для розвитку вашого бізнесу

VEED проти Adobe Express: як вони працюють?

Як працює VEED?

VEED має потужний графічний інтерфейс користувача (GUI) і є найпростішим відеоінструментом. Інформаційна панель проста, але все ще пропонує багато функцій. Крім того, ви матимете варіанти налаштування, виставлення рахунків і комплекту бренду.

Якщо ви прагнете розпочати новий проект із VEED, просто натисніть верхню праву кнопку. Ви матимете такі варіанти, як завантаження відео, вибір із Dropbox або додавання наявних відео. Крім того, ви можете додати посилання на свої відео YouTube, які можна редагувати тут.

Вікно редагування має численні функції, такі як зміна кольору фону, видалення аудіо, встановлення тривалості відео тощо. Після завершення редагування ви можете додавати зображення, тексти, ефекти, фільтри тощо, щоб зробити ваш відеовміст більш привабливим.

Зробіть своє відео доступнішим для глядачів, додавши автоматичні субтитри. Коли все вийде, натисніть «Експортувати» та збережіть свою роботу. Поділіться посиланням на свої відео, якщо хочете, зі своїми командами або клієнтами для коментарів.

Як працює Adobe Express?

Adobe Express — це хмарна програма для створення відео та дизайну, яка гарантує, що кожен може легко створювати професійний відео та графічний вміст. Він має широкий набір інструментів і функцій, які спрощують створення вмісту.

Щоб використовувати функції та функції Adobe Express, спочатку зареєструйтеся в програмі. Виберіть необхідний шаблон із варіантів відповідно до випадків використання. Ви можете почати додавати різний вміст, фотографії, відео, текст тощо відповідно до ваших потреб у дизайні.

Шаблони Adobe Express можна налаштувати, щоб ви могли легко налаштувати вибраний шаблон для створення дизайну відповідно до потреб вашого бізнесу. Крім того, ви можете змінювати шрифти, кольори та макети, щоб виправдати дизайн свого бренду.

Крім того, ви можете додавати ефекти, анімацію та фільтри, щоб прикрасити дизайн. Коли ви готові зі своїм дизайном, збережіть файл у форматі PNG, PDF, GIF або JPG. Тепер ви можете легко поділитися своїм дизайном з іншими, роздрукувати його або завантажити для використання.

VEED проти Adobe Express: переваги

Переваги VEED

 • VEED не вимагає від вас завантажувати програмне забезпечення. Ви можете використовувати програмне забезпечення безпосередньо у своєму браузері.
 • Він має простий у використанні та зрозумілий інтерфейс користувача.
 • Платформа дозволяє легко редагувати та записувати відео в одному місці. Додайте членів команди для співпраці та поділіться своїми поглядами на вашу творчість.
 • Ви можете використовувати інструменти перетворення тексту в мовлення та додавати субтитри до своїх відео.
 • Ви отримаєте доступ до бібліотеки шаблонів, аудіо та відео.
 • VEED пропонує безкоштовний план для втілення ваших інноваційних ідей.

Переваги Adobe Express

 • Adobe Express — це проста у використанні програма для проектування для тих, хто не має попереднього досвіду.
 • Це дозволяє користувачам співпрацювати зі своїми командами, створюючи чудовий проект разом з ним.
 • Ви можете легко налаштувати свій дизайн за допомогою різноманітних параметрів налаштування, що дозволить користувачам створювати інноваційні дизайни для демонстрації унікальних стилів і елементів.
 • Це дозволяє завантажувати файли у визначеному форматі разом з іншими. Це допоможе вам ділитися своїми файлами електронною поштою, друкованими або соціальними мережами.
  Перетворіть MKV на MP4 за допомогою цих 11 онлайн-інструментів

VEED проти Adobe Express: відмінності

VEEDAdobe ExpressIt відноситься до категорії хмарних інструментів, які можуть шукати ваші вимоги на збережених фотознімках і представляти їх, щоб ви могли вносити зміни. Adobe Express — це хмарна платформа для створення зображень і відео. Ви можете редагувати, генерувати та створювати приголомшливі відео для свого вмісту в соціальних мережах, на YouTube, Facebook тощо. Ви можете створювати приголомшливі зображення, захоплюючі відео, дивовижні GIF-файли, привабливі резюме, красиві логотипи тощо для свого бізнесу та особистого використання. Він може автоматично додавати субтитри. Він не може додавати субтитри до ваших відео. VEED було засновано в 2017 році у Великій Британії. Adobe Express було засновано в 2016 році як настільну версію в Сполучених Штатах. Ви можете відчути хорошу швидкість і продуктивність, навіть якщо ви працюєте з великими файлами. Adobe Express також має хорошу продуктивність, але трохи відстає під час роботи з великими файлами. Він належить до категорії генеративних інструментів штучного інтелекту, які можуть створювати для вас аватари, відео тощо. Він забезпечує приголомшливий графічний інтерфейс користувача, щоб ви могли легко вибирати параметри зі спадного меню. Його можна використовувати безкоштовно. Ви також можете вибрати платні плани, щоб отримати переваги розширених функцій. Він все ще знаходиться на стадії бета-тестування. Вам потрібно зареєструватися та створити обліковий запис, щоб побачити це в дії. VEED підходить для впливових людей в Інтернеті, користувачів YouTube, окремих осіб, власників малого бізнесу тощо. Він забезпечує приголомшливий графічний інтерфейс користувача, щоб ви могли легко вибирати параметри зі спадного меню. VEED пропонує автоматично створені субтитри, форматування тексту, транскрипцію, видалення фону, автоматичну зміну розміру, співпрацю в реальному часі, наклейки із зображеннями, анотації тощо. Adobe Express пропонує редагування зображень і відео, зміну кольору фону, конвертацію зображень із PNG у JPG або JPG у PNG, зміну розміру зображення тощо. Він забезпечує приголомшливий графічний інтерфейс користувача, тож ви можете легко вибирати параметри зі спадного меню. Він забезпечує простий у користуванні та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, який показує вам різні параметри на екрані, включаючи історію Instagram, листівку, дизайн логотипу тощо. Ви можете поділитися своєю творчістю з іншими за допомогою посилання на відео. Ви також можете завантажити відео. Ви можете додати членів своєї команди на свою сторінку дизайну, щоб вони могли додавати коментарі. Ви можете завантажити файл і поділитися ним з будь-ким через різні канали. Альтернативами VEED є Wavel, Kapwing тощо. Альтернативами Adobe Express є Venngage, Canva, Adobe Aero, Adobe Photoshop Express тощо.

Заключні слова

VEED і Adobe Express — це онлайн-платформи для дизайну, які допомагають творцям контенту, фрілансерам, власникам бізнесу та іншим, хто цікавиться створенням відео та зображень, проявити свою творчість. Обидва мають різні функції, але цільові користувачі однакові. Вони також пропонують простий у використанні інтерфейс користувача, параметри співпраці та інші корисні функції.

Якщо ви шукаєте широкий спектр функцій лише для редагування відео, VEED — це правильний вибір для вас. Він надає всі необхідні функції та функції, щоб ви могли створювати та редагувати відео відповідно до ваших потреб.

Але якщо ви шукаєте комплексні можливості дизайну в одній програмі, Adobe Express — найкращий вибір. Не тільки відео, але й дозволяє створювати дивовижні зображення, логотипи, резюме, листівки, публікації в Instagram, рекламу, анімацію та багато іншого.

Тому спочатку подумайте про свої вимоги, а потім виберіть інструмент між VEED і Adobe Express, який краще задовольнить ваші потреби.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для створення субтитрів із підтримкою кількох мов.