techukraine.net techukraine.net Вибираємо найкращий конструктор форм у 2023 році

Вибираємо найкращий конструктор форм у 2023 році

Categories:

Jotform і Typeform — це два вражаючих конструктора форм, які компанії будь-якого розміру можуть використовувати для збору думок, проведення онлайн-опитувань, створення тестів і залучення потенційних клієнтів.

Дані, які ви отримуєте з форм, можуть бути цінними для формування вашої бізнес-стратегії та зростання, розуміння ринкових тенденцій і клієнтів і багато іншого.

Хоча ви можете створювати форми вручну, це може зайняти багато часу або нудно. Сучасні читачі частіше залучаються до інтерактивних форм.

Саме тут може допомогти використання програмного рішення для створення форм!

Але на ринку є багато варіантів, тому легко заплутатися, що з них вибрати. Титани💪 одностайні – Jotform і Typeform.

Давайте порівняємо Jotform і Typeform, щоб знайти кращий конструктор форм!

Jotform проти Typeform: що це?

Що таке Jotform?

Jotform — це програма або веб-інструмент для створення онлайн-форм, який дозволяє користувачам створювати зручні та інтуїтивно зрозумілі онлайн-форми. Його простий у використанні інтерфейс перетягування дозволяє створювати власні форми від запису потенційних клієнтів до реєстрації подій.

У 2006 році Айтекін Танк заснував Jotform. У 2011 році він випустив новий інструмент Wishbox – інструмент зворотного зв’язку. До 2012 року вона опублікувала понад два мільйони бланків. У червні 2015 року Jotform випустила Adobe Document Cloud eSign Widget для вбудовування електронного підпису у ваші онлайн-форми.

За допомогою Jotform ви можете створювати онлайн-форми для реєстрації подій, опитувань, вікторин, контактних форм, форм замовлень, захоплення потенційних клієнтів тощо без знання програмування. Ви можете налаштувати поля форми за допомогою різноманітних шаблонів. Крім того, ви можете легко додати такі функції, як завантаження файлів, інтеграція з іншими програмами, умовна логіка тощо.

Будь-хто з базовими навичками Інтернету може використовувати Jotform і створювати унікальні форми. Неважливо, чи є ви керівником компанії, викладачем або іншим користувачем; Jotform дозволяє створювати форми онлайн, використовуючи свої унікальні функції. Ви також можете збирати платежі через Square, Stripe, PayPal та інші інструменти.

Незважаючи на те, що Jotform є платформою для створення форм, ви також можете використовувати її для створення PDF-файлів і таблиць. Ви можете стилізувати свої форми, використовуючи власні шрифти, кольори та логотипи компанії за допомогою онлайн-конструктора форм Jotform. Незалежно від того, чи ви продаєте свій продукт, збираєте пожертвування чи приймаєте плату, Jotform дозволяє вам легко отримати те, що ви хочете.

Що таке Typeform?

Typeform — це потужний онлайн-конструктор форм, який дозволяє користувачам створювати візуально захоплюючі форми. Переважно користувачі використовують цей інструмент для опитувань, щоб зробити їх інтерактивними з різними запитаннями, сформульованими таким чином, щоб респонденти легко проходили запитання та швидко відповідали на них.

У 2012 році Девід Окуньєв і Роберт Муньос заснували Typeform і випустили інструмент на альфа-фазі. Наступного року вони запустили його на бета-фазі. Вони офіційно запустили Typeform у 2014 році.

Typeform використовується для розробки різноманітних форм для візків для покупок, списків контактів, тестів тощо. Ви можете збирати дані, як електронну таблицю. Використовуючи логічні переходи, ви можете створити кілька форм і дозволити респонденту переходити до наступних запитань на основі їхніх відповідей.

Наприклад, якщо респондент позначає галочкою «Сукня» під категорією вибору, це негайно спрямує його на запитання, пов’язані з одягом, як-от колір, дизайн, довжина рукава, розмір тощо сукні. Завдяки автоматизації він покращує отримані відповіді.

Typeform — це простий інструмент, який дозволяє легко створювати онлайн-форми та безперешкодно збирати дані. Це хмарна програма, яка містить різні функції та шаблони для вашого використання. Ви знайдете шаблони спеціального дизайну відповідно до потреб вашого бізнесу, як-от збір відгуків, залучення потенційних клієнтів тощо.

Крім того, інтерфейс Typeform виглядає як блокнот. Ви можете вводити запитання та кілька відповідей на це запитання, щоб респондент не витрачав багато часу на роздуми над відповідями. Запитання відображаються у вигляді слайдів, що дозволяє респондентам легко відповісти на кожен слайд. Ви також можете використовувати логотип і кольори свого бренду, щоб змінити вигляд цих слайдів.

Jotform проти Typeform: особливості

Особливості Jotform

Покращуйте функціональність онлайн-форм і автоматизуйте процеси за допомогою різноманітних функцій Jotform, які включають:

  6 найкращих інструментів для редагування, аналізу та створення метатегів

#1. Умовна логіка

Зробіть свої форми розумнішими за допомогою умовної логіки Jotform. Ви можете легко налаштувати свої форми для надсилання електронних листів користувачам, показу різноманітних повідомлень подяки або приховування чи показу полів форми – усе залежно від того, як ви хочете, щоб користувачі заповнювали ваші форми.

 • Показати/сховати поля: ці поля у формах дозволяють користувачам бачити лише відповідні поля на основі попередніх відповідей.
 • Додаткові поля: під час заповнення форми користувачам можуть знадобитися додаткові поля на основі їхніх попередніх відповідей.
 • Обчислення: ви можете використовувати умовну логіку для призначення значень полям форми, щоб користувачі могли легко виконувати складні обчислення.
 • Пропускати сторінки: ви можете дозволити користувачам пропускати сторінки, які не стосуються відгуків про задоволеність клієнтів або форми опитування.
 • Повідомлення подяки: Ви можете налагодити кращі стосунки зі своїми клієнтами, надіславши персоналізовану сторінку «Дякую» після того, як вони заповнять свої форми.
 • Надсилайте підтвердження електронною поштою: налаштуйте автовідповідач і миттєво надсилайте листи з підтвердженням замовлення електронною поштою, квитки на заходи, рахунки у форматі PDF тощо на основі місцезнаходження, ідентифікатора електронної пошти, мови та іншої інформації.

#2. Зберегти та продовжити пізніше

Перетворіть незавершені подання на інформацію, яка вам потрібна. Ви можете дозволити своїм користувачам зберігати свої відповіді та повертатися назад, щоб заповнити форму.

 • Збирайте більше повідомлень: дозвольте вашим користувачам зберігати свій прогрес і заохочуйте їх виконувати свої подання. Для цього ви можете збирати більше матеріалів, автоматично заповнюючи поля, коли користувач повертається, щоб завершити форму.

Таким чином, Jotform допоможе вам не лише створити правильну форму, але й зібрати необхідну інформацію.

#3. Переклад форми

Ви можете охопити свою широку аудиторію в Інтернеті, налаштувавши форми за допомогою перекладу, щоб користувачі могли легко заповнювати форми рідною мовою. Користувачі можуть вибрати свою мову зі спадного меню та зробити її більш доступною.

Коли користувачі надішлють відгук і контактну інформацію, вони побачать текст «Дякуємо», що підтверджує успішне надсилання вибраною мовою. Крім того, ви можете створити унікальний шаблон електронної пошти, який відображає бажану мову клієнтів (підтримується понад 130 мов).

#4. Платежі ACH

Ви можете легко збирати платежі ACH за допомогою Jotform без додаткових комісій. Отримуйте прямі платежі з банківських рахунків клієнтів, додавши платіж Jotform Stripe ACH.

#5. Перетягни та Впусти

Ви можете використовувати Конструктор форм Jotform із функцією перетягування та швидко створювати форми. Ви можете додавати нові зображення або поля форм, використовувати віджети та інтеграції, змінювати кольори тощо одним дотиком. Отримайте повний творчий контроль над макетом форми.

Інші важливі характеристики:

 • Форми розмови: підвищте рівень взаємодії з формою, використовуючи форми розмови, які працюють, ставлячи одне запитання на сторінку.
 • Офлайн-форми: за допомогою мобільних форм Jotform ви можете збирати дані офлайн. Відповіді збираються офлайн, миттєво зберігаються та автоматично синхронізуються з вашим обліковим записом.
 • Google Analytics: за допомогою Google Analytics і Google Tag Manager ви можете аналізувати дані. Переглядайте аналітичні дані для сторінок подяки, полів форм, надсилань тощо.
 • Спеціальний CSS: ви можете додати код CSS до онлайн-форм для повного налаштування.
 • Вставити форми: вставте свої онлайн-форми на будь-яку сторінку веб-сайту.
 • Конвекція відповідей: Ви можете створити персоналізований досвід для своїх користувачів, використовуючи умовну логіку, щоб «конвелювати» або вставляти відповіді з попередніх запитань у ту саму форму.
 • Інтеграція CRM: ви можете витрачати менше часу на введення контактів вручну та більше часу на конвертацію потенційних клієнтів, інтегрувавши свою CRM з Jotform.
 • Google reCAPTCHA: зупиніть спамерів, ботів і хакерів на їхніх слідах, увімкнувши Google reCAPTCHA для онлайн-форм.
 • Перевірка електронної пошти: переконайтеся, що ви отримуєте правильну інформацію через форму через перевірку електронної пошти. Ви можете надіслати користувачам автоматичні електронні листи з підтвердженням їх подання.

Особливості Typeform

Особливості Typeform включають:

#1. Сила ШІ

Завдяки функціям штучного інтелекту в Typeform ви можете працювати розумніше, а не складніше. Ці функції включають:

 • Пропозиція запитань: штучний інтелект Typeform може запропонувати кращий спосіб поставити запитання. Тоді Typeform створюватиме для вас запитання, коли ви запитаєте, щоб ви могли отримати кращі відповіді.
 • Автоматична генерація: штучний інтелект Typeform витягне елементи дизайну вашого сайту та запропонує відповідні інтеграції на основі ваших унікальних потреб. Таким чином, він автоматично генеруватиме для вас запитання та брендинг, тож вам просто потрібно буде опублікувати його, рятуючи себе від важкої роботи.
 • Персоналізація: Typeform допоможе вам перетворити дані на реальні дії та дозволить вам налаштувати форми, щоб додати ваш особистий штрих. Це більше гуманізує ваші форми та матиме тривалий вплив на респондентів.
 • Функції електронної пошти: ви можете легко автоматизувати, персоналізувати та сегментувати свої подальші електронні листи на одній платформі та залишатися більш продуктивними та організованими.
  Як максимально ефективно використовувати час у Календарі Google

#2. Творець форми без коду

Якщо ви не знайомі з кодуванням або у вас немає спеціалізованої команди програмістів, корисно використовувати інструмент без коду, як-от Typeform. Це допоможе вам легко створювати приголомшливі налаштовані форми без необхідності писати жодного рядка коду.

Ви можете скористатися його простою функцією перетягування, щоб додати нове запитання. Далі ви можете легко налаштувати форму та зробити її відповідною до ваших потреб. Ви можете додати зображення, піктограми, відео тощо, щоб зробити форми також інтерактивними, і це також без написання коду.

#3. Логічне розгалуження

Однією з найцікавіших особливостей Typeform є його здатність керувати логічним розгалуженням в опитуванні. Typeform також полегшує логічні переходи, дозволяючи респондентам опитування легко пропустити задане запитання, якщо вони не хочуть на нього відповідати.

Крім того, Typeform дозволяє здійснювати логічні переходи кількох гілок. За допомогою цієї функції ви можете перенаправляти респондентів, щоб вони могли переходити з форми на іншу наступну сторінку відповідно до вибраних параметрів.

#4. Перегляди

Typeform дозволяє візуалізувати дані в різних режимах перегляду – у вигляді таблиці та перегляду вхідних повідомлень. Таким чином, ви можете вибрати будь-який із них на основі свого вибору.

У вікні вхідних повідомлень платформа дозволяє фільтрувати відповіді користувачів відповідно до часу надсилання відповіді та вибраного запитання.

У вигляді таблиці Typeform полегшує візуалізацію в табличному форматі, відображаючи відповіді на основі шкали часу відповіді.

#5. Настроювані шаблони

Typeform пропонує широку галерею красивих шаблонів, які можна використовувати та швидко розпочати роботу з відповідними формами, не створюючи кожну з нуля. Він пропонує шаблони для опитувань, вікторин, проведення досліджень, інтерактивних історій, заявок на роботу, задоволеності клієнтів, анкет веб-сайтів, відгуків про продукти, віддаленої роботи, залучення потенційних клієнтів, успіху клієнтів та освітніх цілей.

Крім того, ви можете легко налаштувати ці шаблони відповідно до своїх унікальних вимог і стилю бренду. Для налаштування ви отримаєте такі параметри, як кольори, кнопки, шрифти тощо. Крім того, якщо ви не хочете використовувати ці шаблони, у вас є можливість створювати спеціальні форми самостійно з нуля.

#6. Фірмові комплекти

Ви отримаєте набори брендів, щоб створити постійну взаємодію з брендом для ваших глядачів, що допоможе вам підвищити обізнаність, лояльність клієнтів і залучення; Таким чином, вам не потрібно турбуватися про створення фірмового комплекту.

#7. Перевірка доступності

Доступність сьогодні є ключовим аспектом, оскільки люди з усього світу матимуть доступ до вашого сайту та форм, у тому числі люди з обмеженими можливостями.

За допомогою Typeform ви можете переконатися, що всі створені вами форми доступні за допомогою інструменту перевірки доступності. Він виділить фактори доступності, як-от колір, текст заміщення тощо, а також пов’язані з ними проблеми. Таким чином ви зможете виправити їх швидше та зробити ваші форми доступними для будь-кого, хто їх зможе заповнити.

#8. Адресний і контактний блоки

Typeform дозволить вам відразу запитувати необхідні деталі та вибирати потрібні поля, приховуючи непотрібні в області результатів.

Крім того, ви можете отримати більше відповідей і зменшити тертя, запитуючи респондентів про їхні контактні дані за допомогою запитання.

#9. Співпраця

У наші дні функції співпраці є обов’язковими, тому ви можете запросити свою команду використовувати єдиний інструмент. Це полегшить кожному учаснику узгодження з цілями проекту та спільну роботу.

Typeform дозволяє додавати членів команди до робочого простору, щоб вони мали доступ до однієї форми та легко її редагували. Ви також можете знайти робочі простори, створені у вашому організаційному просторі, і подати запит на приєднання до будь-якого з них.

Якщо вам потрібні додаткові функції для співпраці, ви можете інтегрувати їх із програмним рішенням для керування проектами.

  Як оповідання може допомогти вам завершити продаж

#10. Безпека

Typeform дозволяє швидше виконувати робочі процеси та форми без шкоди для безпеки. Він пропонує розширені функції безпеки, такі як єдиний вхід (SSO). Ви можете додати всіх своїх співробітників як переглядача. Ви також можете керувати доступом, додаючи людей як редактора або адміністратора. Це забезпечить лише потрібним людям доступ до потрібної інформації та внесення до неї змін.

#11. Сумісність з ОС

Конструктор форм, який ви використовуєте, має бути сумісним з різними операційними системами або веб-браузерами. Причина в тому, що респонденти, для яких ви створюєте форми, можуть використовувати різні системи.

Typeform сумісний з операційними системами Mac і Windows, а також з такими веб-браузерами, як Google Chrome, Microsoft Edge, Opera, Mozilla Firefox і Safari. Таким чином, користувачі можуть отримати доступ до вашої форми зі своїх ноутбуків, мобільних телефонів і за допомогою різних браузерів.

#12. Інтеграція

Інтеграція також є важливим аспектом, щоб ви могли мати все, що вам потрібно, в одному інструменті, не перемикаючи вкладки та не витрачаючи час на процес.

Для цього Typeform пропонує інтеграцію з різними інструментами для управління проектами, створення потенційних клієнтів, співпраці, спілкування, звітності, форм і багато іншого. Деякі з них: Microsoft Forms, Zoho Forms, Airtable, Webflow, Coda, Zoho Forms, Mailchimp, Salesforce, Slack, Google Drive, Streak, Eureka Surveys тощо.

Наприклад, інтегрувавши Typeform із Mailchimp, ви можете автоматично сегментувати свої форми, коли хтось їх заповнює, і включити їх у Mailchimp. Це допоможе вам розвивати потенційних клієнтів.

Jotform проти Typeform: ціноутворення

Ціни Jotform

Jotform пропонує безкоштовний план із основними функціями для створення онлайн-форми. Він також пропонує чотири платні плани:

 • Бронза: вартістю 34 долари США на місяць, плата виставляється щорічно, ви отримуєте пропозиції щодо 25 форм, 1000 щомісячних надсилань, 1 ГБ місця та 10 000 переглядів форм.
 • Срібло: вартість 39 доларів США на місяць, рахунки виставляються щорічно, ви отримуєте 50 форм, 2500 щомісячних повідомлень, 10 ГБ місця та 100 000 переглядів форм.
 • Золото: вартість 99 доларів США на місяць, плата виставляється щорічно, ви отримуєте 100 форм, 10 000 щомісячних повідомлень, 100 ГБ місця та 1 000 000 переглядів форм.
 • Підприємство: зв’яжіться з відділом продажів і отримайте найкращу ціну відповідно до ваших потреб. Ви отримуєте необмежену кількість форм, простір, перегляд форм, щомісячне надсилання тощо.

Якщо ви не впевнені, який план вибрати, ви завжди можете обрати план для початківців, щоб отримати уявлення про додаткові переваги, які приносить Jotform.

Ціноутворення Typeform

Typeform пропонує безкоштовний план, щоб ви могли зрозуміти, як він працює, разом із чотирма платними планами:

 • Базовий: вартість 25 доларів США на місяць, плата виставляється щорічно, ви отримуєте 100 відповідей, 1 користувача та необмежену кількість форм і запитань.
 • Плюс: вартість 50 доларів США на місяць, плата виставляється щорічно, ви отримуєте пропозиції з 1000 відповідями, 3 користувачами, усіма основними функціями, спеціальним субдоменом і можливістю видалення бренду Typeform.
 • Бізнес: коштує 83 долари США на місяць, рахунки виставляються щорічно, ви отримуєте 10 000 відповідей, 5 користувачів, усі функції Plus, показники випадання та відстеження переходів.
 • Підприємство: зв’яжіться з відділом продажів, щоб отримати цінову пропозицію. Ви отримуєте розширену підтримку та функції, включаючи всі інші функції, а також індивідуальні ліміти відповідей, необмежену кількість місць і підтримку VIP.

Вибір правильного тарифного плану залежить від того, що ви шукаєте та які ваші оцінки використання.

Яким бути?

Jotform і Typeform — чудові конструктори форм, кожен зі своїми плюсами та мінусами. Вони обидва підходять для малого, середнього та великого бізнесу та мають великий набір функцій та конкурентоспроможну ціну.

Якщо вам потрібні додаткові налаштування, розширений список функцій, інструменти для співпраці, сумісність із різними системами та чудова підтримка, ви можете вибрати Jotform.

Але якщо ви зосереджені на шаблонах, інтеграціях, автоматизації ШІ та безпеці, ви можете обрати Typeform.

Таким чином, вибір одного з них залежить від ваших уподобань і вимог, оскільки обидва вони ідеальні👌.

Далі найкращі шаблони стратегічного планування для вашого наступного кроку в бізнесі.