Виберіть інгредієнти та отримуйте рецепти з інформацією про калорії

| | 0 Comments| 12:47 AM
Categories:

Літо давно минуло, і в деяких частинах Канади нещодавно навіть випав сніг, тому соки заради освіжаючого напою більше не в порядку. Якщо ви п’єте соки як доповнення до дієтичного режиму, тоді Juicing Assistant — це веб-додаток, який ви оціните або, принаймні, зробіть закладку на наступне літо. Він дозволяє вибрати тип соку, який ви хочете зробити, з трьох різних функцій; Вітамін, енергія та антиоксидант. Потім програма перелічує інгредієнти, фрукти та овочі, які відповідають вашому вибору, і ви можете вибрати, які з них ви хочете використовувати у своєму соку. Додаток повідомляє вам, скільки потрібно використовувати кожного у вашому соку, тобто рецепт, а також інформацію про поживні властивості.

  Як зберегти вкладені файли Gmail на Google Диск

Я збираюся почати з того, що інтерфейс неймовірно веселий, і я люблю ті фрукти та овочі, які представлені в програмі. Натисніть кнопку Почати.

Виберіть, який сік ви хочете зробити. Немає варіанту «Я дійсно голодний», але помічник для витискання соку покриває потреби у вітамінах, енергії та антиоксидантах. Додаток підкаже, які інгредієнти найкраще підходять для ваших цілей. Наведіть курсор миші на інгредієнт, щоб дізнатися більше про його переваги. Якщо вам подобається інгредієнт і він доступний на вашій кухні, перетягніть його в один із слотів. Після того, як ви додасте всі необхідні інгредієнти, натисніть кнопку «Натисніть, щоб отримати сік» в кінці. Не хвилюйтеся, що нижня частина сторінки тремтить, просто соковижималка працює.

  Як усунути неполадки з веб-сторінками, які не завантажуються

Ви отримуєте один рецепт, який включає всі інгредієнти, які ви вибрали, за винятком інших. Також вказано загальну кількість калорій, цукру та вуглеводів у вашому напої, і ви можете поділитися цим рецептом на Pinterest, Facebook та Twitter. Прокрутіть униз, і ви побачите інші рецепти, які відповідають вашим попереднім виборам типу соку, який ви хочете зробити. Рецепти, швидше за все, міститимуть принаймні один інгредієнт, який ви вибрали раніше, але включатимуть інші, яких ви не брали. Також буде доступна інформація про харчові продукти для цих рецептів.

Я можу сказати тільки хороше про інтерфейс, і все працює ідеально, тому нарікань немає. Що стосується функцій, то мені було б дуже цікаво, якби було щось подібне для смузі, а також інструмент, який дозволяв користувачам додавати інші підсилювачі смаку в напій і бачити, яку поживну цінність вони отримали від нього.

  Як побачити, наскільки зайнятий магазин зараз за допомогою Google Maps

Відвідайте Помічник із соку