Виберіть, яке зображення з’явиться, коли ви твітнете посилання


Якщо ви поділитеся посиланнями на Facebook та/або Google Plus, обидва автоматично витягнуть найкраще зображення з посилання, яке стане мініатюрою або попереднім переглядом того, чим ви ділитеся. Зображення, яке вибирається автоматично, є найкращим розміром для попереднього перегляду, але ви можете прокручувати різні зображення, доступні за посиланням, і вибрати інше для попереднього перегляду. Це досить хороша функція, яка дозволяє будь-кому, хто ділиться вмістом, легше його рекламувати. У Twitter, на жаль, немає нічого подібного, і він сам вибирає ескізи попереднього перегляду посилань. Tweetshot — це дивовижна маленька служба, яка дозволяє вам твітнути посилання та вибрати, яке зображення використовуватиметься для попереднього перегляду. Ви не обмежені зображенням, що з’являється на самому посиланні; ви можете завантажити зображення зі свого робочого столу (як у Facebook), або ви можете додати зображення з URL-адреси.

  Як створити журнали Microsoft Teams для усунення несправностей

Використання Tweetshot дуже просто; вставте посилання, яке хочете розмістити в Twitter. Ви можете побачити решту символів, коли пишете решту свого твіту. Усі зображення, які можна використовувати як мініатюру, виявляються та перелічуються під вікном створення твіту, а також знімком самої веб-сторінки. Ви можете вибрати, яку фотографію ви хочете використовувати, або завантажити іншу фотографію взагалі за допомогою параметрів «Вставити URL-адресу зображення» або «Завантажити зображення» під полем створення твіту. Коли ви закінчите, натисніть «Твітти».

Твіт з’являється на вашій шкалі часу, як і будь-який звичайний твіт, і служба автоматично додає ваш твіт у вибране. Не використовуються скорочувачі URL-адрес.

  Як активувати промокод у магазині Google Play

Tweetshot призначений для людей, які просувають і просувають контент у Twitter. Для цієї ніші доступні набагато складніші та багатофункціональні послуги, але Tweetshot дійсно чудовий для тих, хто хоче використовувати простий безкоштовний інструмент. Послуги також забезпечують кнопку Twitter, яку веб-майстри можуть додати на свої веб-сайти. Користувачі, які твітують посилання за допомогою кнопки, зможуть вибрати попередній перегляд зображення, коли вони твітнуть.

Відвідайте Tweetshot