techukraine.net techukraine.net Ваш Sugar Daddy фальшивий — не піддавайтеся на обман

Ваш Sugar Daddy фальшивий — не піддавайтеся на обман

Categories:

Шахраї швидко наслідують їхній приклад, коли з’являється служба, яка дозволяє людям переказувати гроші в Інтернеті. Безсумнівно, нещодавній сплеск шахрайства з шахраями може залишити людей без кишень і нещасними.

Чи справжні татусі? Так, вони є і можуть швидко вас обдурити, особливо якщо ви не помічаєте червоних прапорців. Отже, що таке шахрайство з цукровим татом, як воно працює та як можна захиститися?

Що таке Sugar Daddy?

Шахрайство Sugar Daddy використовує існуючу систему. Це стосується старших, багатших людей, які ідентифікують себе як тата чи мами. Ці люди хочуть використати свої багатства, щоб знайти товариство.

Цукрові тата й мами часто зустрічають молодих людей, відомих як цукрові немовлята, яким потрібні готівка. Цукрові немовлята дарують своєму татові чи мамі любов і увагу, а натомість батько-цукор дає їм гроші, оплачує побачення або пропонує інші фінансові заохочення.

Якщо це відбувається з добрими намірами, стосунки між цукерковим татом і їхньою дитиною є продуктивними, а шахрайства з цукерковими дітьми технічно не відбувається. Однак шахраї зараз використовують цю систему та знаходять способи виманити гроші з людей.

Як працює шахрайство Sugar Daddy

Автор зображення: yamel photography/Shutterstock.com

Шахрайство Sugar Daddy має різні типи атак, але всі вони мають однаковий базовий процес і результат.

Фальшивий шахрай Sugar Daddy змушує Sugar Baby повірити, що він отримав або отримає велику суму грошей. Потім фальшивий цукор просить трохи грошей натомість. Після того, як вони отримають гроші, фальшивий цукерковий тато йде і забирає з собою гроші, які вони брехливо обіцяли, залишаючи цукерку без кишені.

Є два способи шахрайства з цукровими татусами.

Перший полягає в тому, що вони обіцяють величезну суму, але спочатку просять передоплату. Другий шлях полягає в тому, що шахрай платить цукерці величезну суму грошей, яка через деякий час випаровується, але не раніше, ніж шахрай попросить повернути її.

Коли шахрай спочатку просить у Sugar Baby передоплату

Перший метод легший з двох для виявлення. Це тому, що він використовує звичайне шахрайство, пов’язане з грошима, яке ми бачили роками в інших службах, як-от шахрайство, пов’язане з Venmo. У новітній історії існує багато інших шахрайств з готівкою, як-от шахрайство з додатком Cash App, яке сумно відоме через усі неправильні причини.

  Як змінити фон у Teams

Шахрай починає з того, що видає себе за тата або маму. Потім вони звертаються до людей на веб-сайтах і в соціальних мережах, які хочуть стати солодкими дітьми.

Шахрай надішле користувачеві повідомлення, повідомляючи, що він готовий оплатити будь-які рахунки або купити дорогі товари. Це змушує жертву повірити, що шахрай має рішення їхніх проблем.

Потім шахрай заявляє, що готовий допомогти жертві уникнути халепи, в яку вона потрапила, але є підступ.

З якоїсь причини шахрай Sugar Daddy вимагатиме від Sugar Baby оплати перед тим, як надіслати гроші. Причина може змінюватися від шахрая до шахрая. Дехто розігрує карту влади і скаже, що невеликий платіж діє як «доказ лояльності». Інші використовуватимуть виправдання, такі як комісії за оплату або інші витрати, пов’язані з надсиланням грошей.

Звичайно, початковий платіж ні до чого: це лише нюанс шахрайського шахрайства. Як тільки шахрай отримує гроші, він зникає, не надсилаючи обіцяних грошей, і залишає жертву без кишені.

Наприклад, Avast повідомив про спробу шахрайства PayPal Sugar Daddy. Фальшивий тато сказав жертві, що перш ніж він зможе надіслати платіж у розмірі понад 1500 доларів, одержувач мав надіслати йому гроші, щоб допомогти підтвердити його рахунок PayPal. На щастя, жертва знала, що це шахрайство, і нічого не надсилала; тим не менш, це хороший приклад того, як працюють фальшиві тата та мами.

Коли шахрай Sugar Daddy робить тимчасовий платіж Sugar Baby

Цей метод набагато небезпечніший, ніж описаний вище, оскільки він надійно змушує користувача думати, що йому заплатили. Проблема в тому, що гроші, отримані жертвою, через деякий час зникають, залишаючись знову ні з чим.

Шахраї створюють цей «тимчасовий платіж» одним із двох способів. Вони можуть використати вкрадені кошти кредитної картки, щоб заплатити цукровій дитині. Гроші дійсно потрапляють на рахунок дитини, але як тільки компанія, яка видає кредитні картки, дізнається, що картку вкрали, вони заберуть гроші назад і залишать жертву ні з чим.

  9 інструментів штрих-кодування для вашого управління запасами

Вони також можуть використовувати чек, який, як вони знають, відскочить. Після отримання готівки чек з’явиться на банківському рахунку, але він не буде справді «рахуватися», доки кошти не будуть очищені. Якщо чек не погашається, гроші знову зникають з рахунку.

Але якщо шахрай платить жертві цими тимчасовими грошима, як вони заробляють на них? Ключовим тут є те, що шахрай має невелике вікно між платежем і випаровуванням грошей, де жертва справді вірить, що їй заплатили. Вони можуть використати це вікно та вимагати повернення грошей, перш ніж воно зникне.

Наприклад, шахрай може надіслати жертві чеки на 2000 доларів США для покриття рахунків жертви. Тоді шахрай скаже, що хоче отримати знак вдячності або оплату для фінансування особливої ​​події. Потім вони просять жертву повернути їм трохи (скажімо, 100 доларів США), як правило, у вигляді подарункових карток.

Платежі за допомогою подарункових карток — це величезний червоний прапорець, що ви опинилися в центрі шахрайства. На відміну від грошових переказів, подарункові картки мають менше паперового сліду та їх легше надсилати. Ось чому телефонні шахраї завжди просять оплату цим способом. Щоразу, коли ви відчуваєте, що застрягли в такому сценарії, ви завжди повинні спробувати розпізнати шахрайство з подарунковими картками, проаналізувавши симптоми запиту.

Якщо цукерка погоджується, вони надсилають гроші, думаючи, що в них ще є чималі гроші, які шахрай надіслав як резерв. На жаль, чеки повертаються, залишаючи жертві на 100 доларів менше, ніж вони почали.

Якщо це звучить занадто надумано для вас, щоб повірити, є реальні приклади цього. Як повідомляє Новини ABC7, 17-річний хлопець став жертвою шахрайства з цукеркою Snapchat після того, як мама-цукорниця дала йому 4000 доларів США та чек на 4500 доларів США. Після того, як він перевів їх у готівку, йому сказали пожертвувати 8000 доларів до вторинного джерела та залишити 500 доларів.

На жаль, після того, як хлопець пожертвував гроші, чеки повернулися. Гроші, які хлопець вважав, що він отримав, «випарувалися» за одну ніч і залишили його в боргах.

  14 цікавих інструментів для аудиту та управління якістю коду

Як розпізнати фальшивого шахрая Sugar Daddy або Sugar Momma

Автор зображення: Таня Антусенок/Shutterstock.com

Проблема тут не в самих татах і мамах. Хоча рідко зустрічаються законні люди, які хочуть витрачати гроші на інших в обмін на компліменти та побачення.

Тому проблема більше полягає в тому, щоб відсіяти тих, хто не хоче вас підтримувати. Такі люди зловживають системою, щоб обдурити людей, які перебувають у фінансовому відчаї, забрати їхні важко зароблені гроші.

Слідкуйте за перевірками лояльності Sugar Baby і запитами на оплату

Якщо тато чи мама попросять вас заплатити їм раніше, ніж вони вам, негайно будьте напоготові. Це включає платежі, щоб «довести вашу лояльність» або для покриття комісій за транзакції.

Якщо хтось дає вам гроші, ви не повинні надсилати їм гроші, щоб щось покрити. Таким чином, дуже ймовірно, що якщо хтось попросить символічний платіж, перш ніж заплатити вам, він захоче взяти ці гроші та втекти.

Не довіряйте миттєво надходженням коштів

Якщо хтось надсилає вам гроші, не реагуйте на це і не витрачайте їх негайно, особливо якщо вони були сплачені чеком. Шахраї мають спосіб надати вам тимчасові кошти, які можуть миттєво випаруватися.

Таким чином, коли ви отримуєте великий платіж від когось в Інтернеті, спочатку дайте йому час для розрахунку. Якщо вони платять чеком, дайте йому час розрахуватися, перш ніж витрачати. Якщо вони заплатили гроші безпосередньо на ваш рахунок, не витрачайте їх негайно, щоб переконатися, що готівка не була виплачена через викрадену кредитну картку.

Збережіть ваші стосунки приємними, виявляючи шахрайство з Шугар Дедді та Шугар Момма

Коли вони законні, тата й мами можуть запропонувати людям фінансову підтримку та стосунки. Однак шахраї прагнуть зловживати системою, тому слідкуйте за цими фальшивими даними батьків.

Щоразу, коли йдеться про стосунки, шахраї не відстають. Навіть на сайтах онлайн-знайомств існує безліч шахрайств, які можуть зруйнувати ваше бажання знайти кохання чи спілкування