Ваш Microsoft Office все ще отримує оновлення безпеки?

Ваша версія Office все ще отримує оновлення безпеки? Це залежить від того, яку версію ви використовуєте. Microsoft має опублікований життєвий цикл підтримки, але знайти інформацію може бути важко. Ось що вам потрібно знати.

Оновлення програмного забезпечення важливі для Office так само, як і для інших програм. Застаріла версія Microsoft Outlook вразлива до шкідливих електронних листів, але навіть застаріла версія Microsoft Word вразлива до шкідливих документів DOC і DOCX, які ви можете завантажити та відкрити. Навіть шкідливе зображення, яке ви копіюєте та вставляєте в документ Office, може потенційно зашкодити вашій системі, якщо у вас немає останніх оновлень.

Основна проти розширеної підтримки

Спочатку давайте розглянемо різницю між «основною підтримкою» та «розширеною підтримкою». Як і випуски Windows, кожна версія Office отримує «основну підтримку» протягом кількох років після її першого випуску. Microsoft продовжуватиме оновлювати цю версію Office новими функціями.

Через кілька років після цього він перейшов на період «розширеної підтримки». Microsoft припинить додавати нові функції, але продовжить випускати оновлення безпеки протягом періоду розширеної підтримки.

  Як змінити регістр тексту в PowerPoint

Організації також можуть придбати розширені оновлення безпеки після закінчення періоду, як і з Windows 7.

Поки ваша версія Microsoft Office все ще отримує принаймні розширену підтримку, вона все ще отримує оновлення безпеки.

Як довго Microsoft підтримуватиме вашу версію Office?

Станом на листопад 2020 року ці версії Office все ще отримують оновлення безпеки:

Office 365, доступний через підписку на Microsoft 365, завжди оновлюється найновішим програмним забезпеченням.
Office 2019 для Windows і Mac отримають оновлення безпеки до 14 жовтня 2025 року. Основна дата закінчення підтримки — 10 жовтня 2023 року, а розширена — 14 жовтня 2025 року. (Джерело)
Office 2016 для Windows отримуватиме оновлення безпеки до 14 жовтня 2025 року. Основна дата закінчення підтримки — 13 жовтня 2020 року, а розширена — 14 жовтня 2025 року. (Джерело)
Office 2013 для Windows отримуватиме оновлення безпеки до 11 квітня 2023 року — за умови, що у вас інстальовано пакет оновлень 1. Період основної підтримки закінчився 10 квітня 2018 року, а розширена дата закінчення підтримки – 11 квітня 2023 року. (Джерело)

  Як налаштувати головний екран iPhone за допомогою віджетів та піктограм

Офісні програми зазвичай отримують автоматичне оновлення. Ось як переконатися, що в Office увімкнено автоматичні оновлення.

З листопада 2020 року такі версії Office більше не підтримуються:

Office 2016 для Mac отримував оновлення безпеки до 13 жовтня 2020 р. Основна підтримка закінчилася цієї дати. На відміну від Office 2016 для Windows, він не отримав розширеної підтримки. (Джерело)
Office 2011 для Mac більше не отримує оновлення безпеки. Microsoft припинила його підтримку 10 жовтня 2017 року. (Джерело)
Office 2010 для Windows отримував оновлення безпеки лише до 13 жовтня 2020 року. Основний період підтримки закінчився 13 жовтня 2015 року, а розширена дата закінчення підтримки була 13 жовтня 2020 року. (Джерело)
Office 2007, Office 2003, Office XP, Office 2000, Office 97, Office 95 і старіші версії Microsoft Office більше не отримують оновлення безпеки. Наприклад, Office 2007 закінчився 10 жовтня 2017 року. (Джерело)

Хочете знати, чи продукт Microsoft все ще отримує оновлення безпеки? Направлятися до Сторінка життєвого циклу продукту пошуку Microsoft, і знайдіть назву продукту, про який вам потрібна інформація.

Що робити, якщо ваша версія Office не отримує оновлення безпеки

якщо ви все ще користуєтеся старішою версією Office, яка не отримує оновлення безпеки, вам слід негайно оновити до чогось сучасного та підтримуваного.

  Як використовувати руку для панорамування Microsoft Office замість смуги прокрутки

Наприклад, ви можете отримати підписку на Microsoft 365 або придбайте упаковану копію Office 2019. Існує кілька способів безкоштовно отримати (або спробувати) Microsoft Office.

Вам не обов’язково витрачати гроші — ви можете спробувати безкоштовний офісний пакет із відкритим вихідним кодом, наприклад LibreOffice, використовуйте веб-офісний пакет, наприклад Безкоштовний Office Online від Microsoft або Документи Google, або встановіть безкоштовну програму Apple я працюю програмне забезпечення для Mac.

Що б ви не робили, ми рекомендуємо використовувати сучасне офісне програмне забезпечення з оновленнями безпеки.