Ваш iPhone 15 перегрівається? Виправлення вже на підході

Якщо ви нещодавно придбали iPhone 15 або iPhone 15 Pro, швидше за все, вам подобається володіти передовим апаратним забезпеченням. Однак кілька покупців помітили, що пристрій нагрівається більше, ніж зазвичай.

Отже, якщо ви один із тих нещасливих власників iPhone 15, ви не самотні. Ми тут, щоб повідомити вам про цю проблему та про те, що з нею робить Apple.

Власники iPhone 15 повідомляють про проблеми з перегрівом

З моменту запуску було багато повідомлень про те, що моделі iPhone 15 і iPhone 15 Pro перегріваються або працюють вище, ніж зазвичай. Ці повідомлення зробили національні новинні видання, наприклад США сьогодніяк виявляється, це були не просто окремі випадки.

Згідно з декількома повідомленнями, iPhone 15 був помітно гарячим на дотик, а деякі користувачі повідомляли, що він був занадто гарячим, щоб його тримати в руках. Один тест корейського YouTuber BullsLab показали iPhone 15 при 115 градусах за Фаренгейтом.

Хтось може не знати, але це нормально, коли iPhone нагрівається сильніше протягом перших 24 годин використання. Це тому, що для завершення налаштування вашого пристрою запущено більше фонових процесів. Однак заявлені температури вищі, ніж зазвичай.

Відповідь Apple на проблеми з перегрівом iPhone 15

За словами а Звіт Forbes, Apple підтвердила, що активно працює над вирішенням проблеми перегріву iPhone. Ось що з цього приводу заявили в компанії:

Ми визначили кілька умов, які можуть спричинити нагрівання iPhone вище очікуваного. Пристрій може нагріватися протягом перших кількох днів після налаштування або відновлення пристрою через підвищену фонову активність.

Apple стверджує, що проблема полягає в тому, що деякі програми, як-от Instagram і Uber, працюють у фоновому режимі на вашому пристрої. Ці фонові програми разом зі звичайним використанням iPhone сприяють тому, що iPhone 15 нагрівається вище, ніж очікувалося.

Apple також підтвердила, що це не апаратна проблема, а скоріше помилка нещодавно випущеного оновлення iOS 17, яке представило безліч нових функцій. Це перевіряється, оскільки iPhone 14 досяг схожих температур під час вищезазначеного температурного тесту.

На щастя, Apple заявила, що ця проблема з нагріванням не спричинить жодних проблем із пристроєм, тобто вам не доведеться найближчим часом замінювати свій iPhone 15. Ця проблема вирішиться сама собою з майбутнім оновленням програмного забезпечення iOS.

Коли Apple вирішить цю проблему?

Хоча Apple не підтвердила, коли випустить оновлення для вирішення проблеми перегріву на моделях iPhone 15, ви можете очікувати, що воно вийде разом з iOS 17.1 або меншим точковим оновленням, наприклад iOS 17.0.3.

У будь-якому випадку варто переконатися, що ваш iPhone 15 або iPhone 15 Pro оновлено, перейшовши в «Налаштування» > «Загальні» > «Оновлення програмного забезпечення». Сподіваюся, найближчими тижнями ця проблема залишиться в минулому.