Ваш Go to інструмент для оптимізації управління інцидентами

Opsgenie забезпечує чудовий спосіб оптимізувати керування інцидентами у вашій організації за допомогою єдиного централізованого місця та вражаючого набору функцій.

Це ера інформаційних технологій, яка включає в себе безліч систем, які забезпечують зручність, швидкість і точність, щоб бізнес і окремі люди могли досягати своїх цілей.

Багато з цих систем працюють разом, щоб забезпечити виконання деяких завдань. Отже, якщо якась частина чи система виходить з ладу, все, що з нею пов’язано, руйнується.

Крім того, ІТ-середовище та інфраструктура розробки мають високий рівень складності з різними пристроями, технологіями, інструментами та методами.

Для безперебійної роботи програм ITSM потребує, щоб системи працювали злагоджено. Будь-який інцидент, який відбувається непомітно, може створити дрібні чи великі проблеми, що додатково створює напругу.

Отже, як найкраще вирішити ці проблеми і правильно розставити все на свої місця?

Тут, використовуючи такий інструмент управління інцидентами, як Opsgenie може допомогти.

Він не лише керує інцидентами та сповіщеннями, але й контролює продуктивність, надійність, стабільність і безпеку ваших систем. Крім того, він може запропонувати функції співпраці та спілкування, щоб ваша команда залишалася зосередженою на сповіщеннях.

Давайте глибше зануримося в Opsgenie та його функції та зрозуміємо, наскільки він може бути корисним для вашого бізнесу.

Що таке Opsgenie?

Opsgenie це інструмент керування інцидентами, який централізує всі сповіщення, отримані з різних джерел, в одному місці та надсилає інформацію групі операцій (Ops) для швидшого вирішення проблем.

Використовуючи цей інструмент, ви можете вжити миттєвих заходів після отримання сповіщень і ніколи не пропускати жодних інцидентів. Він миттєво отримує сповіщення від ваших користувальницьких програм і систем моніторингу та додатково класифікує кожне сповіщення на основі часу та важливості.

Централізувавши інциденти та сповіщення в одному місці, Opsgenie сповіщає вашу оперативну групу в потрібний час і підключається до інших інструментів для синхронізації та миттєвого виклику швидкої допомоги. Він фільтрує шум і сповіщає вас про інцидент за допомогою багатоканальних сповіщень, таких як SMS, push-повідомлення, електронна пошта, голосові виклики тощо.

Щоб забезпечити наскрізне керування інцидентами, Opsgenie включає різні хмарні плани від Jira Service Management. Крім того, він працює з Atlassian Open DevOps, що дозволяє командам оптимізувати реагування на інциденти та управління ними.

Opsgenie дає змогу вашим спеціальним командам розробників і операторів планувати та зберігати контроль під час будь-яких інцидентів і збоїв у роботі служби. Завдяки гнучкому механізму правил він централізує всі сповіщення та дає змогу вашій команді співпрацювати, приймати рішення на основі даних і швидко вживати заходів.

Особливості Opsgenie

Давайте детально вивчимо особливості Opsgenie.

#1. Дійсне та надійне сповіщення

Opsgenie гарантує, що ви ніколи не пропустите жодних сповіщень. Він інтегрується з інструментами продажу квитків, моніторингу та чату, щоб групувати сповіщення за важливістю та часом, фільтрувати шум і негайно сповіщати вас про інцидент. Щоб швидко надати необхідну інформацію, він використовує кілька каналів, щоб ваша команда могла отримати миттєве сповіщення та негайно розпочати вирішення проблем.

#2. Кілька каналів оповіщення

Більшість інструментів моніторингу надсилають сповіщення електронною поштою. Якщо сповіщення є важливими та чутливими до часу та вимагають негайної дії, електронна пошта не є правильним варіантом. Opsgenie використовує кілька каналів для зв’язку, включаючи SMS, голосові дзвінки, мобільний push, електронну пошту тощо, щоб гарантувати, що ви отримуєте сповіщення вчасно.

#3. Збагачення сповіщень

Сповіщення Opsgenie ніколи не обмежуватимуть ваші повідомлення кількома символами. Крім того, він додає необов’язкові поля до сповіщень і додає журнали, журнали, діаграми тощо, щоб збагатити повідомлення та надати точний контекст. Це дає змогу вашій команді визначити кращий курс дій і розумно вирішувати проблеми.

#4. Налаштування та класифікація сповіщень

Ви можете переформатувати сповіщення за допомогою Opsgenie, щоб зробити їх зрозумілими незалежно від їх джерела. Сповіщення можна позначати тегами за допомогою додаткової інформації, щоб їх можна було легко фільтрувати та впорядковувати.

 • Спеціальні дії сповіщень: Ви можете ініціювати необхідні дії та відповідати на сповіщення безпосередньо з програми. У стандартних діях сповіщень ви знайдете «Додати примітку» та «Закрити», де ви можете відповісти на сповіщення, виконавши коригувальні та слідчі дії. Наприклад, ви можете перезавантажити або перевірити сервер, натиснувши одну кнопку.
 • Автоматичні дії: Opsgenie запускає вашу відповідь шляхом інтеграції з AWS Systems Manager та іншими сторонніми платформами. Система діятиме без залучення чергових інженерів, мінімізуючи втому від оповіщення та знижуючи MTTR.
 • Відстеження життєвого циклу сповіщень: Opsgenie пропонує детальне відстеження кожного сповіщення. У журналі активності попереджень представлено всі дії, пов’язані з вхідними попередженнями, наприклад, коли вони були створені, хто отримує сповіщення, коли попередження були надіслані, чи вживалися дії чи ні тощо.
 • Політика сповіщень і сповіщень. Щоб усунути втому від сповіщень, ви можете отримувати різні сповіщення залежно від джерела сповіщення, часу чи пріоритету. Opsgenie надає гнучкість для затримки, прискорення або придушення сповіщень на основі часу та вмісту.

#5. Управління за викликом і ескалація

Opsgenie полегшує керування вашим викликом. Ви можете створювати розклади, визначати правила ескалації та робити багато іншого в цьому єдиному інтерфейсі. Дозвольте своїй команді знати, хто на виклику, і залишайтеся напоготові під час інцидентів. Це допоможе їм набути впевненості, щоб вони могли вчасно надсилати критичні сповіщення.

Управління розкладом за викликом

Ви можете легко створювати графіки чергувань за викликами за допомогою щотижневих, щоденних і власних ротацій. Крім того, ви можете використовувати кілька правил планування, щоб використовувати різні ротації в різний час. Opsgenie дозволяє визначати сценарії планування, включаючи охоплення у вихідні та будні дні, охоплення в неробочий час і охоплення територіально розподіленої команди.

Правила маршрутизації та ескалації

Opsgenie гарантує, що всі критичні сповіщення відповідають належним чином і вчасно. Його гнучкі правила маршрутизації дозволяють отримувати сповіщення на основі часу, пріоритету та походження проблеми. Ескалації повідомляють, чи привертають сповіщення необхідну увагу.

Наприклад, якщо чергова особа не відповість на першочергове сповіщення протягом кількох хвилин, інша особа отримає сповіщення негайно та автоматично.

Перевизначення за викликом

Коли користувач стикається з конфліктами або проблемами з плануванням, інший користувач може легко прийняти зміну та передати відповідальність без залучення адміністрації.

Сповіщення про нагадування про виклик

Opsgenie дозволяє вашій команді усвідомлювати свої обов’язки. Він автоматично сповіщає користувачів про початок і кінець зміни.

#6. Розширені звіти та аналітика

Легко дізнавайтеся про необхідні сфери та можливості та прагніть до вдосконалення за допомогою Opsgenie. Інструмент допомагає відстежувати все, що стосується інцидентів і попереджень. Ви можете використовувати надійну аналітику та звіти, щоб знати джерело більшості сповіщень.

Крім того, це дозволяє відстежувати ефективність вашої команди у відвідуванні та вирішенні інцидентів, а також розподіл робочого навантаження.

Аналіз операційної ефективності

Аналітика операційної ефективності дає змогу зрозуміти обсяг попереджень, які ваша компанія обробляє за певний період часу. Для цього ви можете проаналізувати середній час для підтвердження та для вирішення. Ви зможете візуалізувати тенденцію отриманих показників з часом. Одним клацанням миші ви можете перейти до кількох проблемних областей, щоб дізнатися, які сповіщення потребують більше уваги та часу.

Місячний огляд Аналітика

Ви можете використовувати інформаційну панель Opsgenie, щоб отримати дані про щомісячні тенденції поширення сповіщень. Крім того, ви можете порівняти аналітику з аналітикою попереднього місяця, щоб детальніше розібратися у важливих областях.

Opsgenie автоматично групує пов’язані сповіщення з різних систем в один інцидент на основі вказаних вами моментів. Це зменшить шум і складність, а також дозволить респондентам зосередитися на контексті та швидко реагувати на проблеми.

#7. Аналітика за викликом

Це допоможе вам проаналізувати навантаження за викликом, які розподіляються між командою. Це гарантує, що ваша команда збалансована та працює ефективно.

 • Відвідуваність конференції та аналітика ефективності: участь у конференції – запорука швидкого вирішення різноманітних інцидентів. Під час конференції Incident Command Center (ICC) Opsgenie дозволяє аналізувати участь вашої команди. Це допоможе вам зрозуміти відвідуваність конференції та проаналізувати ефективність кожної сесії ICC.
 • Звіти про стан сервісів та інфраструктури: швидко отримуйте візуальні ефекти найвищого рівня для всіх сервісів, щоб легко виявляти проблеми та слабкі місця. Таким чином, ви можете усвідомити недоліки процесу та системи разом із потенційними вдосконаленнями.
 • Звіт про аналіз після інциденту. Звіт про аналіз після інциденту допомагає зрозуміти кроки та час, витрачений на вирішення основного інциденту. Ви можете визначити, як швидко ваша команда визнала проблеми, коли було повідомлено про зміни та як команди вчасно вирішували проблеми.
 • Посмертні звіти: Посмертні звіти підсумовують інформацію про інцидент у зручному для читання та послідовному форматі. Під час створення звіту про інцидент можна редагувати, вивчати документи та додавати примітки.

#8. Управління інцидентами та реагування

Opsgenie знає, як інциденти впливають на ваші бізнес-послуги. Отже, це допомагає вам активно спілкуватися зі своїми зацікавленими сторонами щодо збоїв. Ви можете скласти план на випадок збоїв в обслуговуванні та дозволити Opsgenie миттєво надсилати текстові повідомлення на мости конференції та створювати сторінку стану. Це допомагає мінімізувати відволікання, дозволяючи вашій команді зосередитися на своїй роботі.

Командне управління послугами

Opsgenie дозволяє зіставляти сповіщення з вашими бізнес-послугами та отримувати чітке розуміння того, хто потребує постійних оновлень і яка команда повинна реагувати негайно. Команди отримають відповідне сповіщення та нададуть передові інструменти для співпраці під час вирішення проблем.

Планування та сценарії

Ви можете розробити відповіді на інциденти та налаштувати різні робочі процеси для різних інцидентів за допомогою шаблонів інцидентів. Для кожного інциденту ви можете заздалегідь визначити необхідні реакції, щоб ваші команди та зацікавлені сторони могли використовувати найкращі канали співпраці для миттєвого вирішення проблем.

Сторінки статусу

Ви можете звести до мінімуму шум під час будь-якого інциденту, дозволяючи вашій команді зосередитися на швидкому вирішенні проблем. Сторінки статусу показують вам останні оновлення окремо для кожного інциденту. Крім того, ви можете переглянути сторінку стану служби, щоб відстежувати стан системи.

Хронологія інциденту

Хронологія інцидентів містить ключові деталі, як-от пов’язані сповіщення, статус інциденту, діяльність ICC тощо. Дані автоматично додаються до патологоанатомічного дослідження, щоб команди могли чітко переглядати записи всіх подій.

#9. Спілкування та співпраця

Для швидкого реагування вам потрібні ефективні засоби спілкування та співпраці. За допомогою Opsgenie ви можете інтегруватися з популярними інструментами чату, щоб ви могли співпрацювати та легко виконувати дії. Крім того, ви можете створювати віртуальні кімнати для чатів, щоб керувати відповідями між кількома командами та інформувати зацікавлених сторін за допомогою можливостей сповіщень Opsgenie.

ChatOps

Інструмент ChatOps допоможе вам вжити заходів щодо сповіщень і розкладів у вашій компанії. Щойно стався інцидент, ви можете легко створити канал Slack для цього інциденту.

Протягом кількох секунд усі інші учасники можуть бути зібрані в одній кімнаті, що економить ваш час і дозволяє команді швидше працювати над вирішенням проблем. Opsgenie інтегрується з такими провідними інструментами, як Microsoft Teams і Slack, щоб досягти успіху у співпраці.

Міст веб-конференцій

Opsgenie дозволяє спілкуватися з окремими особами за допомогою будь-якого провайдера веб-конференцій, наприклад Twilio або Zoom. Подробиці, надані через конференц-міст, додаються безпосередньо до інциденту та автоматично передаються команді.

Комунікації із зацікавленими сторонами

Ви можете повідомити своїх зацікавлених сторін про інциденти відповідно до специфікацій вашої організації. Це дозволить зацікавленим сторонам отримувати інформацію про хід вирішення інцидентів і працездатність служби за допомогою автоматичних сповіщень, підписки на оновлення сторінки статусу або відвідування сторінки статусу.

Opsgenie Integrations

Підключіться до бізнес-інструментів, якими ви користуєтеся щодня, щоб оптимізувати робочий процес. Ви можете інтегрувати обліковий запис Opsgenie з більш ніж 200 потужних програм і веб-служби, щоб синхронізація даних ніколи не виникала.

 • Slack: об’єднайте сповіщення від інструментів моніторингу, які ви використовуєте, і передайте їх команді.
 • Datadog: ви можете синхронізувати сповіщення Datadog із сповіщеннями Opsgenie і отримати переваги від його багатофункціональної системи сповіщень, чергувань за викликом і ескалацій.
 • Jira: ви можете легко створювати, оновлювати та керувати проблемами за допомогою будь-якого інструменту моніторингу.
 • Amazon CloudWatch: ви можете синхронізувати сигнали SNS Amazon CloudWatch, щоб ваша команда отримувала правильне сповіщення в потрібний час.

Інші інтеграції, які підтримує Opsgenie, це Zendesk, Zapier, Cherwell, Big Panda, BMC Remedy, Dynatrace, SolarWinds і SignalFX.

Ціни Opsgenie

Opsgenie пропонує знижки для великих команд. Невеликі команди можуть безкоштовно використовувати цю програму до п’яти користувачів. Він також має платні варіанти:

 • Основи: легко керуйте сповіщеннями та інцидентами за 9 доларів США на місяць за користувача, якщо виставляти рахунок щорічно. Цей план створено для простоти.
 • Стандарт: отримайте необмежену кількість інцидентів і оповіщень за ціною 19 доларів США на місяць за користувача за умови щорічної оплати. Цей план створено для гнучкості.
 • Підприємство: розширене керування інцидентами та сповіщеннями з видимістю бізнесу та корпоративною співпрацею за 29 дол. США/місяць за користувача за умови щорічної оплати.

З планувати ви обираєте, Opsgenie пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію, щоб ви могли зрозуміти, який план працює краще.

OpsgeniePagerDutyxMattersOpsgenie це програмне забезпечення для керування сповіщеннями та викликами, яке інтегрується з понад 200 інструментами, включаючи ChatOps, співпрацю, ITSM та інструменти моніторингу.PagerDuty дозволяє користувачам створювати реагування на інциденти та керування ними в реальному часі, а також інтегрувати дані з кількох систем моніторингу в одне вікно. xMatters — це платформа надійності послуг, яка дозволяє командам SRE, DevOps і Ops автоматизувати свій робочий процес і гарантувати стабільну роботу програм без збоїв і збоїв. Він має журнал аудиту. Він не має журналу аудиту. Він має журнал аудиту. Функціональність автоматичного призначення відсутня. Функція автоматичного призначення присутня. Функція автоматичного призначення відсутня. Ви отримаєте аварійне відновлення Варіант. Ви не отримаєте жодного варіанта відновлення. Він також пропонує варіант аварійного відновлення. Opsgenie пропонує пріоритезацію інцидентів, звітування про інциденти та інформаційну панель у режимі реального часу для ваших команд. PagerDuty пропонує пріоритетність інцидентів і звітування разом із інформаційною панеллю в режимі реального часу. xMatters також надає звіти про інциденти, пріоритезацію інцидентів і інформаційну панель у реальному часі. Він інтегрується з такими інструментами, як Slack, Datadog, Zendesk, Jira, Amazon CloudWatch, SolarWinds, SignalFX, Dynatrace, Big Panda тощо. Він інтегрується з такими інструментами, як AWS, ServiceNow, Salesforce, Zendesk, Atlassian, Datadog, Microsoft Teams, Okta тощо. Він інтегрується з такими інструментами, як Microsoft, Google Cloud, Slack, Dynatrace, Zendesk, ServiceNow, New Relic, Jira Cloud тощо. Він безкоштовний для максимум п’яти користувачів. Він також безкоштовний для максимум п’яти користувачів. Це безкоштовно для максимум 10 користувачів. Початкова ціна становить 9 доларів США на місяць за користувача. Початкова ціна становить 21 долар США на місяць за користувача. Початкова ціна становить 9 доларів США на місяць за користувача до 100 користувачів. Пропонується 14-денна безкоштовна пробна версія. Він пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію з усіма функціями. Перш ніж вибрати будь-який план, ви можете безкоштовно спробувати xMatters.

Висновок

Opsgenie допомагає вашій компанії відстежувати інциденти та відповіді та приймати рішення на основі даних, використовуючи різні показники. Його система керування сповіщеннями негайно сповіщає вашу команду про інцидент, щоб вони могли негайно вжити необхідних заходів.

Opsgenie має можливість визначати пріоритети подій, націлювати необхідні сповіщення та передавати повідомлення, щоб команди могли швидше вирішувати проблеми без неефективності.

Таким чином, ви можете мінімізувати втрату часу та ресурсів у своїх командах ІТ та розробників, а також швидко вирішувати та керувати всіма інцидентами за допомогою Opsgenie.

Ви також можете ознайомитися з найкращими інструментами реагування на інциденти безпеки.