techukraine.net techukraine.net Ваш AI Meeting Mastery Tool

Ваш AI Meeting Mastery Tool

| | 0 Comments| 11:15 AM
Categories:

Платформи керування нарадами на базі штучного інтелекту спростили завдання отримання максимальної користі від нарад, а у вас зберігаються фрагменти нарад і записи, де їх можна знайти! За допомогою інструмента автоматичного підведення підсумків зустрічей від MeetGeek розблокуйте скарбницю даних, прихованих під вашими регулярними зустрічами та дзвінками клієнтів.

У найпростішому вигляді MeetGeek — це інструмент на базі штучного інтелекту, який може транскрибувати, узагальнювати та витягувати керовану даними інформацію з аудіо- та відеозустрічей.

Але суперздібності MeetGeek🦸 не тільки це!

Дізнайтеся більше, щоб дізнатися, як MeetGeek може змінити правила гри для вашого бізнесу.

Що таке MeetGeek?

MeetGeek — це платформа для організації зустрічей на базі ШІ, якій довіряють десятки тисяч команд у всьому світі. Його виняткові функції ШІ дозволяють транскрибувати, підсумовувати та контролювати віртуальні зустрічі.

Наприклад, помічник зі штучним інтелектом MeetGeek може автоматично перетворювати аудіо- та відеозустрічі на текстові підсумки!

Отже, більше не витрачаєте папір?

Добре! Створення підсумків нарад — лише верхівка айсберга. MeetGeek може стати вашим партнером у продуктивності, незалежно від того, як ви його використовуєте.

Наприклад:

 • Команди збуту: Використовуйте його, щоб отримати інформацію під час телефонних розмов. Інструмент може надати командам першокласні дані про клієнтів, щоб перетворити потенційних клієнтів на лояльних клієнтів.
 • Компанії: включаючи стартапи, агентства та навіть позаштатних професіоналів, використовуйте MeetGeek, щоб вимірювати настрої учасників або участь у зустрічі.
 • Удосконалення продукту: штучний інтелект MeetGeek також може фіксувати та переглядати проблемні точки клієнтів під час дзвінків. Доступ до статистичних даних від клієнтів у реальному часі допомагає змінити дизайн продукту, UX і створити зручні для користувача.
 • Інші програми: також включають запис і транскрибування співбесід з кандидатами, подкастів, онлайн-класів тощо.

Крім того, MeetGeek постачається з бібліотекою шаблонів зустрічей, призначених для різноманітних порядків денних зустрічей.

Ключові особливості

MeetGeek виходить за рамки створення підсумків зустрічей. Ось деякі з його ключових функцій, які допоможуть вам отримати максимум від цих зустрічей!

#1. Генерація підсумків ШІ

Автоматичні підсумки зустрічей MeetGeek використовують потужність штучного інтелекту в поєднанні з моделями NLP і ML, щоб узагальнювати тривалі зустрічі в ключові моменти. Результат?

Ви отримуєте точне резюме, що складається з порядку денного зустрічі, ключових тем і результатів або дій.

Крім того, ви маєте доступ до редагованих шаблони зустрічей від MeetGeek. Будь то співбесіди, дзвінки з продажу чи огляди ефективності – ви можете використовувати попередньо створені шаблони MeetGeek, щоб миттєво створювати підсумки зустрічей, які складаються з:

 • Деталі зустрічі (дата та учасники)
 • Основні обговорювані теми
 • Елементи дій і завдання
 • Посилання на повний текст відео

Таким чином, ви можете бути більш продуктивними, отримати максимум від цих зустрічей і заощадити час! Безпрограшний варіант для всіх.

#2. Автоматичний запис і транскрипція

MeetGeek автоматично записує та перетворює аудіо- чи відеозустрічі в текст. Це як отримати двох зайців одним пострілом.

По-перше, він автоматично приєднується до всіх дозволених зустрічей і записує їх. Тож ви більше не забудете натиснути кнопку запису.

А по-друге, він транскрибує ці зустрічі для вас і зберігає його на блюді перед тим, як ви роз’єднаєте дзвінок.

  Як видалити обліковий запис Tango

Обидва ці речі можна виконати за допомогою швидкого перемикання, що дозволяє MeetGeek приєднуватися до зустрічей і насолоджуватися процесом «вільні руки» від запису до транскрипції (інтегрується з Google Meet, Zoom і Microsoft Teams).

Навпаки, ви завантажуєте попередньо записані зустрічі у веб-програму, щоб транскрибувати їх.

Після завантаження запис буде доступний у вигляді тексту в сховищі. Записувач зустрічей зі штучним інтелектом MeetGeek дозволяє користувачам налаштовувати збережені записи зустрічей і співпрацювати над ними.

Як користувач ви можете:

✔️ Перетворюйте зустрічі на текст (поряд із записом відео та екрана);

✔️ Накладання відео з автоматично створеними титрами;

✔️ Навігація між текстовими позначками;

✔️ Завантажте ресурси зустрічі (відео, субтитри чи стенограму).

Записані зустрічі чудово підходять для повторення або якщо хтось пропустив зустріч і потребує передачі пізніше.

#3. Робочий процес та інтеграція

Крім інтеграції з програмами для відеоконференцій і номеронабирачами, MeetGeek ділиться простором з інструментами з усіх категорій для плавного робочого процесу. Будь то:

 • Сховища документів (наприклад, GDrive)
 • Співпраця (наприклад, Slack)
 • CRM (наприклад, HubSpot)
 • Керування завданнями (наприклад, Trello)
 • Управління проектами (наприклад, Notion)

…І понад 2000 інших програм через Zapier

Крім того, штучний інтелект MeetGeek пов’язує підсумки та основні моменти зустрічі з відповідним контактом, компанією чи угодою у вашій CRM. Якщо це новий потенційний клієнт, MeetGeek створює новий запис.

Так само ви можете легко ділитися записами, транскрипціями та іншими ресурсами зі своєю командою через Slack, Trello та інші програми.

#4. Вбудований репозиторій

MeetGeek пропонує сховище зустрічей із можливістю пошуку для всіх ваших розмов. Панель пошуку на основі штучного інтелекту допомагає знаходити записи за ключовими словами.

Припустімо, ви хочете поділитися деталями зустрічі, де клієнти просили запит на функцію. Як ви можете зробити це за допомогою ШІ?

Просто введіть умови, і MeetGeek створить список зустрічей із пошуковим терміном.

Крім того, кожен запис і транскрипція під дахом завдяки Автоматичний запис і транскрипція MeetGeek функція може допомогти:

 • Миттєво переглядайте важливі деталі під час дзвінків клієнта.
 • Перегляньте минулі співбесіди та відповіді, щоб зробити найкращий вибір для вашої компанії.
 • Отримуйте доступ до кожної розмови з потенційними клієнтами, щоб швидко оновити пам’ять про угоди чи запити.

Тому не потрібно перебирати ці нотатки, коли ви можете просто дивитися та слухати!

#5. Статистика зустрічі

MeetGeek не лише записує та транскрибує, але й аналізує ваші розмови. Можливості ШІ платформи дозволяють аналізувати зустрічі на основі понад 40 KPI (ключових показників ефективності), зокрема:

 • Сентимент
 • Залучення учасників
 • Швидкість розмови
 • Пунктуальність

І більше…

Для детального аналізу ви можете проаналізувати, які теми чи ключові слова часто використовуються в розмовах, і виміряти реакцію на них.

💡Подумайте про це:

Аналіз уявлень, зібраних під час зустрічей, може допомогти визначити розрив між позитивними та негативними відповідями клієнта. Цю інформацію можна використовувати, щоб навчити вашу команду краще залучати клієнтів, розуміючи їхні дії та використання слів.

Бачите, ШІ може творити чудеса🦸‍♂️!

#6. Командна співпраця

Ділитися підсумками зустрічі з товаришами по команді не становить клопоту. Подобайте електронні листи, копіюйте колег із зустрічі та діліться статистикою зустрічі чи підсумками безпосередньо з ними. Ви можете налаштувати параметри спільного доступу, щоб контролювати, хто отримує який вміст, забезпечуючи доставку відповідного вмісту до відділів.

  Скануйте та конвертуйте зображення в текст на телефоні та експортуйте в MS Word

Крім того, ви можете переглянути аналітику взаємодії, щоб побачити, хто взаємодіяв із вашими спільними зустрічами.

Навіть у ті дні, коли ви не хочете відвідувати нараду, ви можете синхронізувати MeetGeek зі своїм календарем і дозволити додатку автоматично записувати та транскрибувати підсумки наради для вас.

Безкоштовна пробна версія та тарифні плани

MeetGeek пропонує тарифні плани відповідно до ваших потреб!

Ви можете вибрати безкоштовний план назавжди з 5 годинами транскрипції на місяць і обмеженим часом зберіганням.

Однак, щоб отримати максимальну віддачу від зустрічей, виберіть один із Преміум-підписки MeetGeek (14-денна безризикова пробна версія з кожним планом):

 • Pro: $19/місяць
 • Бізнес: $39/міс
 • Enterprise: $59/міс

Альтернативи MeetGeek

MeetGeek — це фантастичне програмне забезпечення для проведення зустрічей. Однак нижче ми перерахували кілька альтернатив, які мають чималу потужність, хоча вони можуть не мати всіх розширених функцій, які має MeetGeek!

#1. Світлячки

Fireflies — це нотатник на основі штучного інтелекту, який автоматично записує та транскрибує аудіо- та відеозустрічі. Його багатофункціональний інтерфейс і можливості ШІ роблять його популярним серед понад 1 000 000 організацій, таких як Nike, Uber, Expedia тощо.

Ключові особливості:

 • Інтегруйте Fireflies Notetaker у свій календар зустрічей, щоб автоматично записувати та транскрибувати зустрічі. Додаток інтегрується з додатками для дозвону та відеоконференцій, такими як Google Meet, Zoom, RingCentral тощо.
 • Використовуйте пошук за допомогою штучного інтелекту, щоб знайти щось конкретне в розмовах. Клацніть розмови, щоб переглянути дії, запитання та інші ключові показники.
 • Можлива крос-платформна співпраця. Використовуйте коментарі, закріплення, реакції та звукові фрагменти, щоб коментувати конкретні теми. Крім того, створюйте нотатки зустрічей і діліться ними за допомогою сторонніх програм, таких як Asana, Trello та Slack.
 • Вбудований інтелект розмови вимірює настрої доповідача, визначає вузькі місця та тренує команди на основі даних.

Fireflies має інструменти штучного інтелекту для автоматизації робочих процесів, таких як заповнення ваших CRM відповідними даними з розмов клієнтів, створення завдань за допомогою голосових команд і миттєвий обмін підсумками зустрічей.

#2. Крисп

Krisp постачається з голосовим штучним інтелектом, який, як відомо, максимізує вплив кожної розмови, усуваючи шум, що відволікає увагу, підвищує точність голосового спілкування, а також транскрибує та підсумовує найважливіші деталі зустрічей.

Провідні світові бренди, зокрема Cisco, Accenture, Sony, GitHub тощо, довіряють Krisp.

Ключові особливості:

 • Чіткість голосу зі штучним інтелектом усуває фонові шуми чи відлуння та локалізує ваш акцент під час онлайн-зустрічей.
 • Помічник зі штучним інтелектом без ботів автоматично записує та транскрибує зустрічі, не натискаючи спливаючі вікна.
 • Використовуйте нотатник Open-AI, щоб створювати короткі чи довгі підсумки зустрічей або безпосередньо витягувати з них завдання та теми для обговорення одним клацанням миші.
 • Krisp AI надає готові до використання шаблони для створення та обміну точками обговорення, підсумками зустрічі та завданнями з іншими учасниками.

Платформа Krisp бездоганно працює з будь-яким додатком для голосового зв’язку та конференц-зв’язку, не вимагаючи додаткових плагінів чи розширень.

#3. Видра

З Otter ведення нотаток під час зустрічей більше не є головним болем. Інструмент піклується про транскрипцію та нотатки, поки ви залишаєтесь зосередженими під час зустрічей. Найкраще те, що Otter можна використовувати на мобільних пристроях (програми для iOS і Android) або як розширення для Chrome. Вам довіряють найкращі в бізнесі Dropbox, Zoom, IBM тощо.

  Що таке шардинг бази даних?

Ключові особливості:

 • Підключіть свій календар Google або Microsoft і заплануйте автоматичне приєднання OtterPilotTM до Zoom, Microsoft Teams або Google Meet, щоб робити нотатки зустрічей і ділитися ними. Навіть якщо ви запізнюєтеся або не можете бути присутніми на зустрічі, не хвилюйтеся – OtterPilot все одно робитиме нотатки.
 • Otter автоматично знімає слайди наради та створює легкі для читання нотатки, щоб ви могли згадати та поділитися деталями з контекстом.
 • Чат Otter AI – потужна модель розмови, яка дозволяє спілкуватися в прямому ефірі з Otter і товаришами по команді та миттєво отримувати відповіді на запитання зустрічі.
 • Або ви можете позначати товаришів по команді завданнями, і Otter негайно надасть їм повний контекст обговорення з нотаток і слайдів.

Крім того, Otter автоматично надсилає резюме всім учасникам зустрічі. Вони можуть шукати, читати нотатки та відтворювати аудіо.

#4. Авома

Авома це ваш універсальний інструмент для помічника зі штучним інтелектом. Він може похвалитися набором функцій штучного інтелекту для автоматичного транскрибування, створення нотаток і витягання думок із зустрічей 1:1 або групових зустрічей.

Ключові особливості:

 • Avoma інтегрується з популярними програмами для відеоконференцій і номеронабирачами. Тому щоразу, коли ви плануєте зустріч у календарі, Avoma автоматично записує та транскрибує зустріч.
 • Крім того, штучний інтелект Avoma, що підтримує конфіденційність, розумно регулює параметри конфіденційності. Наприклад, до внутрішнього дзвінка зі зворотним зв’язком 1:1 могли отримати доступ лише учасники зустрічі.
 • Співпрацювати над транскриптами ще простіше. Просто прокоментуйте або позначте колег на певній стенограмі, щоб поділитися своєю тезою.
 • Використовуйте нотатки, згенеровані штучним інтелектом, щоб узагальнювати довгі стенограми в короткі резюме з маркуванням.
 • Легко створюйте закладки для ключових моментів із зустрічей. Дозвольте Avoma автоматично класифікувати закладки за мітками часу, пов’язаними із записами зустрічей.
 • Понад 20 інтеграцій із популярними програмами для відеоконференцій, номеронабирачами та CRM для безперебійного робочого процесу.

Крім того, функція ідентифікації мовця Avoma позбавляє від здогадок про те, хто, що і коли сказав. Він автоматично визначає мовця та розбиває його розмову на ідеї.

Підведення підсумків

Після ретельного огляду стало цілком зрозуміло, що MeetGeek може похвалитися деякими унікальними функціями штучного інтелекту, які допомагають записувати та транскрибувати зустрічі.

Ось підсумок переваг, які можна отримати, використовуючи MeetGeek як помічника для зустрічей:

 • Безперебійний автоматичний запис аудіо- чи відеозустрічей
 • Розшифровуйте та підсумовуйте зустрічі в один клік
 • Співпрацюйте та діліться ключовими моментами зустрічі з командою
 • Отримайте з розмов статистику, як-от почуття, релевантність тощо
 • Навчайте команди продажів на основі даних, отриманих із дзвінків клієнтів

І переваги нескінченні…

Чому б не спробувати MeetGeek самостійно?

Далі корисні шаблони зустрічей один на один, щоб задокументувати вашу наступну зустріч.