Ваш універсальний посібник, як стати кращим користувачем YouTube

Ви вже знаєте, наскільки YouTube важливий для бізнесу, якщо ви тут. Давайте переглянемо наш посібник про те, як стати кращим користувачем YouTube.

YouTube — це більше, ніж просто друга за величиною пошукова система і а соціальна мережа з аналогічним рейтингом.

Багато компаній звертаються до цієї відеоплатформи для створення контенту чи реклами.

Отже, ви не помилилися, подумавши про створення каналу YouTube.

Але у вас є ціла армія творців, проти яких варто боротися. Приголомшливий 500 годин контенту завантажується на YouTube за хвилину.

Вибачте, що порушую це для вас, але насправді вам не варто навіть намагатися, якщо ви не стратегічно плануєте та виконуєте.

Але якщо у вас розум стратега та серце творця, давайте сформулюємо рецепт, як стати успішним користувачем YouTube.

Не чекай. Занурення в.

Виправити нішу

Чому саме YouTube? Цей посібник також може містити інформацію про те, як досягти успіху у Facebook, Instagram, Pinterest, Tiktok, Vimeo, Snapchat та п’яти інших соціальних мережах.

Хіба це не буде добре? Все в одному.

Так, це буде добре, але ні за що, ні за кого.

Натомість я просто зосереджуюсь на тому, як стати кращим користувачем YouTube.

YouTube, це ціль.

Це називається звуження аудиторії. Або спеціалізуватися на чомусь конкретному. Або кріплення ніші. Визначте це для себе та свого каналу YouTube.

Що ви хочете створити? І чому?

Розвивати свої сильні сторони доступно. Але це займе багато часу та зусиль, якщо ваш досвід є надзвичайно поширеним.

Крім того, ваші перспективи будуть кращими, якщо ви вдосконалите свій не дуже поширений талант. Зробити вибір.

Більш технічна причина закріплення ніші полягає в зміцненні авторитету. Щойно ви почнете орієнтуватися на певні ключові слова, у вас буде більше шансів зайняти вище місце в результатах пошуку YouTube.

Тому що безглуздо сидіти внизу, куди ніхто не підійде і не клацне. Отже, створіть авторитетний канал, орієнтований на унікальні навички/тенденції, перш ніж поширюватися в інших сферах.

Вічнозелений вміст чудовий. Він не потребує оновлення та тягне трафік протягом усього життя.

Але, на жаль, люди шукають і жадають набагато більшого.

Якщо ви серед перших завантажите оновлений вміст у свій домен, вас шукатимуть і клікатимуть значно частіше. Це сенс використання переваги першого гравця.

Але де шукати те, що модно, новачкам може бути складно.

Google використовує дані своєї пошукової системи та пропонує вам Google Trends. Ви можете шукати популярні пошукові терміни YouTube за будь-який період у будь-якому місці.

Це забезпечує вашу релевантність ринку та, можливо, високу позицію в результатах пошуку.

Наприклад, я ввів iPhone, щоб перевірити важливість цього терміна для Сполучених Штатів. Я зберіг інтервал часу як останні 30 днів, перевірив результати пошуку на YouTube і отримав ось що:

Quora

Quora це платформа для отримання відповідей на будь-які питання. І його популярність зростає. Зараз у цій соціальній мережі є 300 мільйонів людей. Ви знайдете від інтелектуалів до ідіотів, усі діляться своєю мудрістю на Quora.

Quora має простори для кожного домену. Блогери досить часто використовують його для пошуку нових назв. І немає причин, чому ви не можете зробити це для свого каналу YouTube.

Процес подібний до того, що ми робили в Google Trends. У двох словах, Quora може надати вам затребувані теми для створення відео.

І це вишенька на торті, якщо ви вже є найбільш популярним автором Quora.

Ви можете використати свою популярність у Quora, щоб підживити амбіції YouTube.

UberSuggest

UberSuggest це чудова програма для пошуку ключових слів для рейтингу. Вважайте це розширеною версією безкоштовного планувальника ключових слів Google.

  Як співпрацювати над списком відтворення YouTube Music

Ви можете використовувати цей інструмент для створення привабливих заголовків. UberSuggest надає вам список ключових слів для рейтингу, їх обсяг пошуку, складність рейтингу тощо.

Але не забувайте пам’ятати про мету пошуку, використовуючи ключові слова, надані UberSuggest.

Наприклад, добре зробити відео про приготування піци за 5 хвилин. Але відео про те, як написати допис у блозі, більше підходить як стаття, а не як відеопосібник.

Створіть контент-план

Послідовність є ключовою. Це змушує вас виглядати професійно та серйозно ставитися до своєї роботи. Крім того, ви не можете створити оновлений контент, якщо ви самі непослідовні.

І просто кивання головою на знак згоди теж не допоможе. Складіть план.

Ви можете використовувати безкоштовні електронні таблиці та веб-програми, як Таблиці Google щоб тримати себе на шляху. Або ви можете скористатися утилітами планувальника YouTube, наприклад Hootsuite.

Останній варіант є набагато надійнішим вибором для будь-якого професійного користувача YouTube. Це допомагає керувати кількома обліковими записами YouTube з однієї інформаційної панелі та співпрацювати, якщо у вас є команда.

Крім того, ви можете запланувати показ відео YouTube у вибраних слотах. Ця функція чудова, якщо у вас є аудиторія в кількох часових поясах.

Програми для створення/редагування відео

Хоча пристойний набір апаратного забезпечення є простою проблемою для початківця YouTuber, програмне забезпечення має своє значення.

Чудові відеоредактори допоможуть вам виглядати професійно навіть у нестудійній установці. Зверніть увагу на деякі з найкращих інструментів для запису вашої творчості.

iMovie

Люди Apple мають цю програму за замовчуванням для безкоштовного запуску. Він має спрощений інтерфейс користувача для новачків. Хоча це не найпотужніший відеоредактор на ринку, він чудовий і простий.

iMovie Покращення одним клацанням миші можуть заощадити час і зусилля, особливо для тих, хто тільки починає редагувати відео. Якщо ви ще зацікавлені, спробуйте або прочитайте це Рецензія на iMovie для ПК.

Wondershare Filmora

Це ан просунута альтернатива для людей в екосистемі Apple і поза нею.

Але я не буду визначати просунутий; краще дивіться це:

Filmora не є безкоштовною, але має безкоштовну пробну версію. Ви обов’язково повинні спробувати це, щоб підвищити рівень виробництва.

VideoStudio

Corel VideoStudio це найсучасніша програма редагування для початківців і пересічних користувачів. Почати з того, що VideoStudio – це легко, і в ньому є інструменти, які допоможуть вам почати роботу за лічені хвилини.

Примітно, що VideoStudio призначено лише для ОС Windows. Він поставляється з одноразовою оплатою та 30-денною безкоштовною пробною версією.

Дебют відеозапису та запису екрана

Дебютна зйомка відео це в основному утиліта для запису та експорту відео для Windows і Mac. Його можна використовувати для запису відео для подальшого редагування в різних програмах.

Окрім запису, у нього є деякі функції за замовчуванням, як-от додавання підписів, налаштування кольорів тощо. Вони також мають безкоштовну версію для некомерційного використання.

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve призначений для просунутих і досвідчених користувачів, таких як голлівудські експерти. Це комплексне рішення «все в одному». У цій універсальній утиліті ви знайдете редагування відео та аудіо, анімаційну графіку, корекцію кольору та багато іншого.

Можливо, ви бачили різні сцени в багатьох фільмах, де використовувалися його можливості. Поглянь:

Слід визнати, що він має криву навчання та безкоштовну версію для підтримки цього. Спробуйте це, і, сподіваюся, вам нічого не знадобиться в майбутньому. І так, він доступний для Mac, Windows і Linux.

Adobe Premiere

Переходячи до дорожчої альтернативи DaVinci Resolve, ви маєте Adobe Premiere. Це стандартне програмне забезпечення для редагування відео поставляється лише з планами передплати. І він не такий повний, як попередній варіант.

Наприклад, у Premiere немає потужних засобів корекції кольору та редагування звуку. Ви зобов’язані використовувати для цього додаткове програмне забезпечення.

Тим не менш, він все ще дуже потужний. Він має дуже гнучкий користувальницький інтерфейс і відносно легку криву навчання. Але ви повинні спробувати його 30-денну безкоштовну пробну версію, щоб зрозуміти, чому це затребуване рішення для редагування відео.

Створити та оптимізувати

Що ви бачите, коли вводите будь-який пошуковий термін на YouTube?

  Як автоматично видалити історію YouTube

Список відео? Ні.

Це мініатюри. Перше рукостискання завжди з мініатюрами. Це ворота для виклику глядачів. Якщо ви там не будете виглядати добре, вас будуть прокручувати.

Отже, найкраще створювати свої мініатюри з особливою ретельністю та щирістю. І ви можете почати практично безкоштовно за допомогою таких інструментів, як SnappaCanva тощо.

Окрім ескізів, ці програми для графічного дизайну можна використовувати для професійної обробки логотипу каналу, зображення банера, зображення профілю та водяного знака.

Ви можете знайти ці параметри в Студія YouTube розділ.

Є кілька способів просувати свій канал YouTube. Ці варіанти можуть бути платними і безкоштовними. Почнемо з простого – з реклами.

реклама

Реклама передбачає додаткові витрати. Але це найшвидший спосіб створити аудиторію, якщо ваш вміст чудовий. Почніть з низького бюджету, щоб побачити ефект.

Крім того, рекламна політика YouTube дуже зручна для початківців. Ви можете почати від 10 доларів США на день. І ви платите, лише якщо хтось бачить вашу рекламу протягом принаймні 30 секунд або натискає будь-який елемент.

Перегляньте тут, щоб отримати більш детальну інформацію про Витрати на рекламу YouTube.

Мережа

Ваша мережа – це ваш капітал – це не просто вигадана цитата – це реальність, яка підходить для будь-якого бізнесу.

Хороші, талановиті люди, кличуть скрізь. Хто їх не хоче?

Здорова мережа – це наполовину виграна битва. Тож спілкуйтеся з потрібними людьми.

Гостьові виступи на деяких відомих каналах можуть дати вам таку необхідну перевагу. Ваш прямий конкурент, швидше за все, не буде вас просувати. Але деякі споріднені канали з деякими перекриваючими потоками можуть бути гідними хостами.

Крім того, ви можете покликати експертів на свій канал для кросоверів. Це допоможе вам залучити їх аудиторію зі схожими інтересами.

Нарешті, мережа – це не миттєва річ. Будьте стратегічними та запасіться терпінням.

Перехресне просування

Перехресне просування може працювати як на YouTube, так і поза ним.

Наприклад, якщо у вас є канал рецептів піци, ви можете розповісти щось про піцу з пепероні (з посиланням у вигляді карток, докладніше про це пізніше) у своєму відео про те, як приготувати піцу з сиром.

Це називається перехресним просуванням у вашому каналі.

Інший стосується використання вашої аудиторії, яка не є YouTube, із Facebook або Twitter для популяризації вашого каналу YouTube.

Тому в ідеалі ваші стратегії просування мають поєднувати обидва.

Створіть свою аудиторію

Це найбільш орієнтована на планування річ, яку ви можете зробити зі своїм каналом, окрім самого створення.

Я пропущу найочевидніше – створювати чудовий вміст. Це дуже просто і абсолютно. Ви знаєте, що це важливо, і це неможливо обійти.

Знай свою аудиторію

Я не можу підкреслити це достатньо!

Ви повинні знати, що більшість каналів процвітають, тому що вони служать меті. Це не просто запланована розвага.

Навіть артисти повинні враховувати дрібниці своєї аудиторії. Наприклад, ви не можете співати арабською, щоб націлити своїх підписників англійською. Це просто дурість.

Отже, найкраще визначити прогалини та пропозицію, тримаючи попит у полі зору.

Водяний знак, картки, заклики до дії та кінцеві заставки

Кінцева мета цього розділу — допомогти вам отримати максимальну користь від ваших творінь. І не дозволяйте, щоб це було разовою подією.

Що ви бачите на наступному зображенні?

Кадри з YouTube-каналу vidIQ

По-перше, праворуч угорі є посилання на інше його відео. Це перехресне просування у вашому каналі. Він говорить про це і саме в цей момент скористався функцією карток.

По-друге, водяний знак унизу праворуч призначений для збільшення кількості підписників.

Тому що люди забувають підписатися, і коли глядач натискає «Підписатися», це надсилає величезний сигнал алгоритму пошуку YouTube про важливість вашого каналу.

Одним словом, передплатники важливі. Вони підживлюють вашу аудиторію, що робить ваш банк. Таким чином, більше підписників просто означає більше переглядів.

Далі йдуть кінцеві екрани. На додаток до карток, це стовпи для накопичення кількості передплатників. Кінцеві заставки – це останні 20 секунд вашого відео (або менше). Заціни:

  Виправте помилку мережі YouTube 503

Кадри з YouTube-каналу RazorSocial

Мета проста. Не дозволяйте користувачам розлітатися ні за що.

Останні кілька секунд дорогоцінні. Якщо глядач ще є, ви дали щось цінне. Настав час створити це враження.

Хлопець з RazorSocial робить три речі з кінцевими екранами.

По-перше, картка для збільшення кількості абонентів.

Другий – це зовнішнє посилання на веб-сайт Razor Social, агентства цифрового маркетингу.

І по-третє, пов’язане відео змушує глядачів дивитися його канал.

Зовнішнє посилання є живим прикладом перехресного просування між різними платформами.

Ці кнопки або посилання на екрані називаються закликом до дії (CTA). Простіше кажучи, вони закликають глядачів до певної дії.

Перегляньте це відео про те, як додавати картки:

Залучати

Якщо ви вже не суперзірка, будьте готові спілкуватися з реальними людьми. Оскільки на YouTube не бракує чудового вмісту.

Отже, крім створення чудових відео, ви повинні триматися на землі.

Коли ви розсудливо реагуєте на коментарі шанувальників, ви створюєте образ знайомої людини. Це дуже привабливо, тому що ваша аудиторія легко сприйме це.

Ваш вміст буде опубліковано, і люди повертатимуться за новими. Але проявіть трохи зарозумілості, і ви впадете без другого шансу.

Отже, головне – бути добрим.

І як тільки ви досягнете 500 підписників, ви зможете мати розділ спільноти. Це допоможе вам взаємодіяти з вашою новою базою шанувальників не за допомогою звичайних відео.

Вважайте сторінку спільноти свого каналу міні-приватною версією Twitter. Дізнайтеся більше про це тут:

Не підписані

Особисто я дуже багато переглядаю YouTube, але рідко підписуюся навіть на 10% авторів.

чому Просто, мені не потрібно.

Те саме станеться і з вами. Люди приходитимуть, дивитимуться та йдуть, якщо у вас немає чогось особливого для передплатників, як-от часті розіграші.

Але пам’ятайте, що перегляди важливіші за підписки. Отже, виходьте з бажання перетворити кожного глядача на передплатника.

Отже, також цінуйте тих, хто не підписався, і не перепродавайте підписки.

Деякі люди схильні бути емоційними та непостійними, коментуючи відео на YouTube. Невдовзі стає справді безладно.

І вся ця нісенітниця відштовхує справжніх коментаторів. Вони не коментують і не обговорюють, до втрати каналу.

Тож не дозволяйте розділу коментарів вашого каналу стати жертвою. Замість цього використовуйте Фільтр коментарів YouTube модерувати розділ коментарів.

Ви можете схвалити кожен коментар вручну. Або також можна використовувати автоматичне фільтрування образливих слів. Просто автоматичні функції не працюють щоразу, намагайтеся підтримувати атмосферу для здорового обговорення.

Завантажуйте та розвивайтеся

Незалежно від того, скільки ви читаєте про YouTube SEO, досвід – це неперевершений вчитель.

Одним словом, думайте як глядач. Оптимізуйте свій заголовок, опис, теги та все навколо ключових слів.

Ваш розподіл ключових слів має бути достатнім, щоб сигналізувати YouTube про відео, але в той же час ви не хочете звучати неприродно. Найголовніше, подивіться, що вам підходить Аналітика YouTube і спробуйте поекспериментувати з ним.

Що стосується оптимізації пошукових систем на YouTube, я можу дати вам не лише кілька порад, які змусять вас літати. ні.

Отже, давайте вчитися у найкращих у бізнесі, дивіться Посібник Браяна Діна щодо пошукової оптимізації YouTube. Він дуже детальний і заснований на успіху Brain на YouTube.

Висновок 📽️

Ви можете бути фантастичним творцем, але для успіху є набагато більше. Секрет полягає в тому, щоб знайти баланс між людиною та машиною.

Якщо ви попросите мене підсумувати все в один рядок, це буде План-Створення-Просування-Аналіз-Повторення.

Я бажаю вам лише корисної подорожі, щоб стати кращим користувачем YouTube.

Hasta La Vista. Це не ще одна порада, а до побачення іспанською.😎

Вас також можуть зацікавити найкращі інструменти YouTube для збільшення аудиторії.