Ваш посібник із націлювання на основі розташування

Categories:

Не знаєте, як геозонування може бути ефективним інструментом для націлювання на основі розташування? Цей вичерпний посібник допоможе вам зрозуміти Geofencing, як це працює, його застосування та все, що між ними.

Розглянемо сценарій. Покупець заходить у торговий центр і миттєво отримує текстове повідомлення або push-повідомлення про те, що нещодавно відкритий ресторан пропонує безкоштовні напої після обіду. Багатообіцяюча маркетингова тактика полягає в тому, щоб заманити найближчих клієнтів.

Але що дозволило націлити покупців на основі їхнього місцезнаходження? Геозонування – це відповідь. Отже, що саме означає термін геозонування?

Geofencing — це потужна технологія визначення місця розташування, яка дає змогу будь-якій бізнес-програмі чи програмі електронної комерції використовувати послуги на основі зв’язку, такі як радіочастотна ідентифікація (RFID), Wi-Fi або GPS, і встановлювати віртуальний периметр або паркан навколо цільової області. і виконувати запрограмовану дію, коли мобільний пристрій входить або виходить з віртуального географічного кордону.

Націлювання на користувачів на основі їх поточного місцезнаходження — це неймовірний спосіб зробити маркетингові кампанії успішними, а геозонування — це інструмент, який дозволяє здійснювати націлювання на основі місцезнаходження. Але це ще не все, чого геозонування допомагає вам як компанії. Цікаво дізнатися більше? Залишайтеся з нами, поки ми ознайомимо вас із статтею.

Як працює Geofencing?

Geofencing використовує комунікаційні технології, такі як GPS, RFID, Wi-Fi, стільникові дані та діапазон IP-адрес, щоб встановити віртуальну огорожу. По-перше, розробник або маркетолог використовує програмне забезпечення на базі GPS або RFID, щоб встановити віртуальну геозону навколо географічного місця, наприклад будівлі, магазину, ресторану або навіть міста чи штату.

Для позначення точок на карті також потрібне програмне забезпечення полігонального геозонування, яке діє як геозона для відстеження розташування.

Зазвичай віртуальні геозони створюються як коло навколо цільового місця на Картах Google, інтегроване під час розробки програми. Він служить межею, яка автоматично запускає корельовану відповідь, таку як надсилання текстового повідомлення або електронної пошти, розміщення реклами в соціальних мережах або надсилання сповіщень програми, щоразу, коли користувач або мобільний пристрій входить або залишає геозону.

  Як керувати всім розумним будинком за допомогою одного додатка

Відповідь, що запускається, призначається адміністратором або маркетологом залежно від того, де реалізується технологія. Цікаво, що можна відстежувати різні дії, такі як вхід і вихід у кожній геозоні, і вказувати окрему відповідь для кожного тригера.

Геозони дозволяють розробникам налаштовувати та контролювати кілька геозон одночасно, а верхня межа становить 100 геозон для програми на користувача пристрою.

Використання та застосування Geofencing

Геозонування може бути реалізовано в різних сценаріях, починаючи від маркетингу та реклами до відстеження місцезнаходження, і це також може допомогти забезпечити дотримання закону. Давайте детальніше розглянемо найпопулярніші застосування геозонування.

Кращі маркетингові результати

Підприємства можуть використовувати технологію геозонування, щоб орієнтуватися на клієнтів на основі місцезнаходження та пропонувати ексклюзивні пропозиції, щоб привернути їх увагу та перевершити своїх конкурентів. Геозона може бути цінним маркетинговим інструментом для показу реклами користувачам, які перетинають геозону, і доставки push-повідомлень.

Управління активами та відстеження транспортних засобів

Геозонування дає змогу відстежувати такі цінні активи, як комп’ютери та транспортні засоби, і запускає сповіщення кожного разу, коли вони виносяться за межі геозони.

Облік робочого часу та часу співробітників

Компанії швидко впроваджують технологію геозонування, щоб знати, коли співробітник входить на робоче місце з геозоною, і автоматично фіксувати його прихід.

Крім того, менеджери отримують сповіщення миттєво, коли працівник закінчує роботу або залишає місце розташування. Це також допомагає визначити, чи залишив працівник робоче місце після виходу з роботи.

Виявляти злочинців

Правоохоронні органи встановлюють геозони для відстеження громадян, які могли вчинити злочин. Це також уточнює, чи був присутній передбачуваний злочинець протягом зазначеного часу.

Отримайте персоналізовані результати

Компанії можуть запровадити геозонування, щоб покращити взаємодію з клієнтами та отримати персоналізовані результати. Вони можуть орієнтуватися на користувачів, які зараз присутні в місці події, і просити їх написати короткий відгук на платформах соціальних мереж.

Реклама в соціальних мережах

Платформи соціальних мереж, такі як Facebook, Instagram, Snapchat і Twitter, мають вбудовану технологію геозонування. Ці рекламні платформи дозволяють встановити геозону та націлити її на людей, які зараз перебувають у цій зоні.

Переваги Geofencing

Тепер, коли ми маємо гарне уявлення про те, як працює геозонування та де можна застосувати геозонування, переходимо до перевірки переваг використання технології геозонування.

Орієнтуйтесь на клієнтів у ідеальний час і в ідеальному місці

Маркетологи можуть рекламувати свої продукти та показувати їхні продажі цільовим клієнтам після геозонування своїх конкурентів. Таким чином вони можуть привернути увагу клієнтів, коли вони хочуть зробити покупку.

  6 найкращих варіантів розміщення сервера Barotrauma для найкращого досвіду

Підвищення продуктивності

Роботодавці можуть дистанційно керувати робочою силою, використовувати геозони для покращення командної співпраці та приймати керовані даними рішення щодо переведення співробітників з одного місця на інше на основі геозонування.

Забезпечує безпеку інформації

Геозонування полегшує підзвітність і допомагає обмежити доступ співробітників до пристроїв і програм, захищаючи їхні цінні дані.

Покращує точність

Сповіщення та нагадування на основі геозонування спрощують щоденну роботу та полегшують відстеження часу.

Збільште місцеві продажі

Рекламні кампанії з підтримкою геозонування, які пропонують місцевим покупцям ексклюзивні знижки та кілька інших переваг, привертають до магазину величезні натовпи більше, ніж традиційна реклама.

Покращений аналіз даних

Geofencing дозволяє краще відстежувати та аналізувати дані клієнтів на основі різних показників, таких як покази, взаємодії, перегляди та конверсії.

Запобігає крадіжкам

Геозонування допомагає організаціям захищати активи та уникати крадіжок, сповіщаючи офіційних осіб, коли вони порушують огороджене місце.

Перемагайте своїх конкурентів

Геозонування бренду вашого конкурента, щоб пропонувати багатообіцяючі угоди, є ефективною маркетинговою стратегією для представлення вашого бренду та привернення уваги покупців.

Підвищення продажів і доходів

Багатоканальні маркетингові кампанії на основі геозонування збільшують продажі та доходи бізнесу, оскільки вони можуть орієнтуватися на аудиторію на основі місцезнаходження.

Види геозон

Залежно від мети програми, для якої вона використовується, геозонування в основному буває двох типів: Активний і пасивний.

#1. Активне геозонування

У цьому типі геозонування програма відкривається на смартфоні клієнта, а служби GPS продовжують працювати протягом усього часу. Це дозволяє підприємствам відстежувати окремих клієнтів за широтою та довготою. У техніці активного геозонування спостерігається високе споживання заряду батареї через те, що GPS завжди ввімкнено протягом усього часу використання програми.

#2. Пасивне геозонування

Пасивна геозона, на відміну від активної геозони, не потребує постійного активного стану програми, оскільки вона розроблена для роботи у фоновому режимі. Пасивне геозонування не залежить від технології GPS; натомість вони покладаються на Wi-Fi або мобільні дані.

Пасивний Geofencing не може працювати в режимі реального часу, і, отже, некомпетентно надсилати оголошення та сповіщення на пристрої користувача. Цей тип геозонування в основному використовується для збору даних користувачів, оскільки він не може виконувати дії в реальному часі.

Проблеми технології Geofencing

Геозонування пропонує масу переваг, але, як і інші технології, воно також має певні труднощі. Нижче наведено проблеми, які Geofencing намагається подолати.

  Як налаштувати робочий стіл Pantheon

Технологія потребує обслуговування, яке через деякий час здається одноманітним, і, не забувайте, має помилки, хоча користувачі заявляють, що вона забезпечує досить точні результати в більшості випадків.

Відомо, що геозонування викликає занепокоєння щодо особистої конфіденційності. Співробітники та клієнти можуть вагатися над тим, щоб ділитися даними про своє місцезнаходження, що є ключовим фактором маркетингу та бізнес-тактики на основі геозонування.

Геозони значною мірою залежать від технологій позиціонування, таких як GPS, стільниковий зв’язок і Wi-Fi, які можуть забезпечити точні результати лише за короткий параметр.

Геозонування призводить до високого енергоспоживання та розрядки акумулятора, що може викликати занепокоєння у співробітників, які використовують свої смартфони.

Майбутня сфера геозонування

Допомагаючи компаніям встановити віртуальні географічні межі та відстежуючи співробітників у режимі реального часу, геозонування широко наздоганяє популярність. У найближчі роки геозонування в поєднанні з такими технологіями, як GPS, Wi-Fi та RFID, допоможе підприємствам досягти багатьох цілей.

Відповідно до дослідження «Ринок геозон за рішенням, технологією, промисловістю та регіоном – прогноз на 2022–2032 роки», очікується, що ринок геозонування досягне 9596,6 мільйонів доларів США до 2032 року з 1867,2 мільйонів доларів США у 2022 році.

Це прискорене зростання буде підживлюватися технологічним прогресом, який допоможе компаніям використовувати геозонування, щоб забезпечити кращий досвід користувачів, покращити утримання клієнтів і збільшити загальні продажі. Впровадження технології 5G запропонує високу швидкість передачі даних і точність визначення місця розташування, що сприятиме подальшому розвитку використання геозон у маркетингових сценаріях на основі визначення місця розташування.

Підводячи підсумки

Це практично все, що вам потрібно знати про геозонування, яке поступово стає невід’ємною частиною нашого віртуального світу. Geofencing дозволяє компаніям використовувати послуги зв’язку для геотаргетування потенційних користувачів для досягнення кількох важливих цілей. Зайве говорити, що геозонування передбачає багатообіцяюче майбутнє.

Ви також можете застосувати партизанський маркетинг із цільовим маркетингом, щоб привернути увагу клієнтів і отримати вірусне поширення.