Ваші AirPods або AirPods Pro водонепроникні?

| | 0 Comments| 8:45 PM
Categories:

Якщо ви збираєтеся бігати під дощем або випадково залишили свої AirPods або AirPods Pro у пральні (що трапляється з кращими з нас), вам може бути цікаво, чи дійсно ваші AirPods або AirPods Pro водонепроникні? Ось що вам потрібно знати.

Ваші AirPods водонепроникні?

AirPods були першими справжніми бездротовими навушниками, які випустила Apple. Офіційно обидва покоління AirPods не є водонепроникними. Насправді вони також не мають офіційного рейтингу водонепроникності.

Водостійкий і водостійкий – це дві різні речі. Водонепроникність означає, що вода не може потрапити всередину пристрою. Більшість споживчих гаджетів не є водонепроникними.

Водостійкий, з іншого боку, означає, що пристрій герметично закритий таким чином, що він може запобігти потраплянню води протягом певного часу або поки він не досягне певної глибини під час занурення у воду. Ви можете часто почути, що новий iPhone розрахований на 4 метри протягом 30 хвилин.

  Який діапазон типової мережі Wi-Fi

Оскільки AirPods не є ні водонепроникними, ні водостійкими, ви повинні намагатися тримати їх подалі від води, наскільки це можливо. Було б найкраще, якщо ви не носите навушники AirPods, коли йде дощ або коли ви робите особливо виснажливі тренування.

Але якщо ваші AirPods випадково потрапили в білизну, не варто відразу панікувати. З нашого досвіду, AirPods пережили поїздку через пральну та сушильну машину (і ви завжди можете спробувати висушити їх, про це пізніше). Але, звичайно, це дуже суб’єктивний досвід.

Чи ваші AirPods Pro водонепроникні?

З AirPods Pro зовсім інша історія. Хоча вони не водонепроникні, вони мають офіційний рейтинг водонепроникності. Вони мають рейтинг IPX4, що означає, що вони мають покриття, стійке до поту та води.

Це покриття є тільки на самих AirPods Pro, а не на зарядному футлярі. На жаль, він має властивість зношуватися з часом.

  Як ділитися та сканувати QR-коди Spotify для треків і радіостанцій

Однак це означає, що ви можете носити AirPods, коли йде дощ або коли ви тренуєтесь. Ваші AirPods Pro будуть в порядку. Але якщо ви кинете їх у відро з водою, вони можуть не пройти. Так само не використовуйте їх під час плавання або під час дощу.

Деякі користувачі YouTube перевірили межі гідроізоляції AirPods Pro і виявили, що вони можуть годинами виживати в пластиковій пляшці, наповненій водою. Знову ж таки, це анекдотичний доказ.

Що робити, якщо ваші AirPods або AirPods Pro намокли

Може бути час, коли ви випадково намочите AirPods. Коли це станеться, переконайтеся, що ви ретельно висушили їх, перш ніж покласти їх назад у футляр.

Спочатку протріть AirPods або AirPods Pro сухою тканиною без ворсу, бажано тканиною з мікрофібри. Потім залиште вкладиші відкритими і дайте їм висохнути на повітрі протягом двох годин. Переконайтеся, що ви не використовуєте їх протягом цього часу. Якщо можете, залиште їх у такому вигляді на ніч.

  Візьміть шрифти з FontShop для тестового запуску на будь-якому веб-сайті

Для AirPods вам не потрібно класти їх у пакет з рисом (який ви не слід використовувати в будь-якому випадку). Оскільки AirPods такі малі, їх краще сушити на відкритому повітрі. Якщо ваш футляр AirPods мокрий, залиште його у відкритому положенні догори дном.

Коли все висохне, спробуйте використовувати їх знову. Тепер вони (сподіваюся) повинні працювати.

Якщо ви хочете додати справжню гідроізоляцію до чохла AirPods або AirPods Pro, ви можете придбати його Водонепроникний корпус Catalyst.

Якщо будь-яка інша рідина потрапила у ваші AirPods, ось повний посібник про те, як ви можете очистити AirPods.