techukraine.net techukraine.net Ваші рішення для відновлення даних AI

Ваші рішення для відновлення даних AI

Categories:

Пошкоджені файли фотографій чи відео під час роботи зі сховищем або файли, які залишалися недоторканими протягом тривалого часу, і потім ви не можете їх відкрити, можливо, поширена проблема; однак це може бути неприємно, особливо якщо файли важливі.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете бути спокійні, якщо у вас є пошкоджені файли. Програма Wondershare Repairit — це ваше найкраще рішення, незалежно від того, чи маєте ви справу із файлами зображень, аудіо, відео чи файлами документів, оскільки інструмент розроблено для виправлення файлів лише за кілька кроків, незалежно від рівня пошкодження, з яким ви маєте справу. з.

Цей посібник є практичним оглядом Wondershare Repairit, включаючи його функції та специфікації.

Wondershare Repairit: огляд

Wondershare Repairit це ваше програмне забезпечення, призначене для відновлення різних типів цифрових файлів, які неможливо прочитати, відтворити або іншим чином недоступні. Програма використовує штучний інтелект (ШІ) для відновлення та оживлення мертвих фотографій і відеофайлів.

Чи є у вас пошкоджені файли, зображення зіпсовані незрозумілою пікселією? У цьому випадку відео не відтворюється, важливі документи відмовляються відкриватися або аудіофайли проходять спотвореними статикою; Wondershare Repairit — це рішення, яке вам потрібно.

Програмне забезпечення працюватиме з файлами, які зберігаються в різних форматах і на різних пристроях зберігання, що робить його ідеальним інструментом для файлів, які зберігаються на SD-картах, USB-накопичувачах, настільних комп’ютерах або смартфонах.

Крім того, інструмент сумісний із широким спектром операційних систем, крім того, що він надає повний набір функцій, призначених для боротьби з вражаючим набором пошкоджених файлів. Програмне забезпечення особливо цінне під час ремонту відео, яке могло бути піддано різним формам пошкоджень, незалежно від того, чи вони не відтворюються, зависають під час відтворення або втратили звук.

Wondershare Repairit: основні функції

Wondershare Repairit має перевагу над своїми конкурентами, оскільки він оснащений простими у використанні функціями, які роблять відновлення будь-яких пошкоджених файлів простою прогулянкою за кілька простих кроків. Серед його помітних особливостей можна виділити наступне:

#1. Ремонт файлів

Хоча відновлення відео є найважливішою функцією програмного забезпечення, воно також забезпечує чудові результати щодо відновлення файлів. Припустімо, ви маєте справу з пошкодженими файлами, які мають такі проблеми, як зміна макета файлу, недоступний або нечитабельний вміст або файли, які просто не відкриваються. У такому випадку Wondershare Repairit точно встановить, коли виявити помилки, викорінити їх і відновити файл.

Функцію відновлення можна використовувати для пошкоджених файлів Word, Excel, PDF і PowerPoint, які вона змінює, не змінюючи чи стираючи вихідний вміст. Оскільки інструмент підтримує різні формати файлів, ви можете відновлювати файли без шкоди для даних.

#2. Ремонт аудіосистеми

Будь-хто, хто коли-небудь намагався передати або записати важливу голосову пошту чи подкаст, знає розчарування, яке супроводжує пошкодження аудіофайлу з причин, які ви не можете сказати. Незважаючи на це, за допомогою Wondershare Repairit ви швидко відновите вихідний стан файлу незалежно від джерела, з якого його було завантажено чи записано.

Інструмент може відновлювати аудіофайли, уражені типовими технічними проблемами, зокрема гуркотом, дзижчанням, вирізанням або шиплячим звуком. Крім того, Wondershare Repairit підтримує найпоширеніші аудіоформати, як-от M4A WAC, ACC, FLAC, MP3 тощо – більшість конкурентів не мають такої різноманітності файлів.

#3. Ремонт відео

Створення відео – це не прогулянка в парку, і ви не хочете розчаровуватися через те, що ваша тяжка праця буде зруйнована помилкою корупції. Однак, якщо ви отримали Wondershare Repairit із функцією відновлення відео, ви можете швидко відновити свій файл до початкового стану.

  Шукаєте кращу альтернативу LastPass?

Інструмент відновлення відео підтримує найпоширеніші відеоформати, включаючи MOV, MP4, MKV і AVI. Крім того, програмне забезпечення підтримує інші унікальні формати, такі як M2TS, MTS, 3GP, FLV, MXF, KLV тощо, тобто ви можете швидко відновити більшість пошкоджених відео.

Набір Wondershare Repairit також містить розширений режим відновлення відео, який відновлює найскладніші або серйозно пошкоджені файли шляхом створення зразка файлу для посилання під час відновлення. Ця функція дає змогу попередньо переглянути виправлене відео перед його збереженням, щоб бути впевненим, що його успішно відремонтовано.

#4. Фоторемонт

Як і в інших форматах файлів, ваші фотографії можуть бути пошкоджені, особливо під час перенесення їх із такого пристрою, як телефон чи цифрова камера. Якщо ваші фотографії не відкриваються після їх переміщення, Wondershare Repairit ефективно вирішить ваші проблеми з високим відсотком успіху.

Незалежно від того, чи вас турбують проблеми з пікселями, сірими плямами чи білими плямами, функція відновлення фотографій інструмента швидко відновить зображення за кілька простих кроків у найкоротший термін.

Програмне забезпечення підтримує всі поширені формати файлів, включаючи JPEG, PNG, JPG, CR3, CR2, TIFF, CRW, GIF, SR2, NEF, NRW, RAF, DNG, ARW, GPR, TIF і ORF. Розширена функція відновлення дозволяє відновлювати серйозно пошкоджені зображення без шкоди для їх якості.

#5. Ремонт даних AI

Найновішою функцією Wondershare Repairit є оновлення версії 5.0 на базі штучного інтелекту, яке вводить інтелектуальні можливості відновлення, окрім підвищення загальної продуктивності програми.

Оновлення штучного інтелекту включає інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, спеціально оптимізований для оптимізації продуктивності користувача, особливо під час роботи над відновленням відео та рішеннями, які задовольняють потреби творчих продюсерів.

Wondershare Repairit V5.0 пропонує високоякісні рішення для відновлення за допомогою інтелектуального алгоритму опитування зразків, який інтелектуально вказує на ознаки пошкоджених відео та зіставляє їх із відповідними зразками з бібліотек. Ця технологія дозволяє користувачам автоматично відновлювати відео без ручного втручання, одночасно спрощуючи процес і роблячи його ефективнішим.

Версія 5.0 також представляє функцію відновлення та розфарбовування фотографій на базі штучного інтелекту, яка використовує найсучаснішу технологію Adversarial Generative Network. Інструмент може інтелектуально аналізувати та відновлювати вицвілі чи подряпані зображення, підвищувати чіткість обличчя та додавати яскраві кольори.

Окрім відродження ваших заповітних спогадів, які можна було б відобразити у чорно-білому режимі, він також покращує зображення, щоб забезпечити їх збільшення з чудовими результатами.

Wondershare Repairit V5.0 використовує інтуїтивно зрозумілу візуальну взаємодію для покращення взаємодії з користувачем шляхом спрощення операційних процесів. Інструмент інтегрує передову технологію для покращення можливостей комплексного ремонту, покращуючи якість ремонту відео для таких пристроїв, як обладнання для спостереження та спортивні камери.

Розширивши підтримку файлів Zip, версія 5.0 досягла високих показників успіху та розширила спектр можливостей для користувачів.

#6. Безпека даних і конфіденційність

Згідно з веб-сайтом програми, інструмент на 100% безпечний. Виробники вийшли за рамки обов’язку, щоб гарантувати, що програмне забезпечення повністю вільне від шкідливих програм і вірусів, і є кілька відгуків користувачів, які підтверджують цей факт.

Що стосується конфіденційності, Wondershare Repairit збирає звичайну інформацію, яку збирає більшість програм, зокрема інформацію про ваш локальний пристрій і серійний номер продукту. Виробник пояснює, що зібрана інформація передається вибраним постачальникам послуг і стороннім дочірнім компаніям, які надають інструменти відстеження та кілька маркетингових платформ. Вам варто уважно прочитати політику конфіденційності програми, щоб переконатися, що ви погоджуєтеся, перш ніж завантажувати програму.

  Як вимкнути комп'ютер з телефону

#7. Інтерфейс користувача та досвід

Інтерфейс користувача Wondershare Repairit зручний і дуже приємний для очей. Заокруглені краї вікон і світло-блакитний відтінок цієї функції роблять піктограми приємно сучасними, а відповідне спадне меню надає їм загальної естетичної довершеності.

Однак, крім зовнішнього вигляду, макет програми є функціональним, оскільки він поширює відповідну інформацію для користувача. Немає труднощів у пошуку того, що ви шукаєте.

Інтерфейс користувача програми відображає доступні носії інформації, їх загальну ємність і вже використаний обсяг. Ви також маєте легкий доступ до робочого столу та кошика одним натисканням кнопки.

Усі інші функції програми легко доступні з лівого боку панелі. Єдина претензія, яку виникли у деяких користувачів, стосується кнопки «Інструменти диска» у спадному меню, призначеному для запуску інструментів керування дисками Windows, які вони вважають майже зайвими.

#8. Підтримка клієнтів

Додаток Wondershare Repairit інтегрує вбудовану функцію підтримки клієнтів, яка полегшує зв’язок зі службою підтримки онлайн, коли у вас виникнуть проблеми. Інструмент містить спливаюче вікно в нижньому правому куті екрана, представляючи чат-бота, який пропонує автоматичні відповіді.

Однак, якщо чат-бот не вирішує задовільно ваші проблеми, ви можете зв’язатися з представником клієнта. Перш ніж почати спілкуватися з представником у прямому ефірі, вам потрібно буде заповнити деякі особисті дані, зокрема ім’я, електронну адресу та повідомлення. Служба живого представника доступна цілодобово і без вихідних, але час від часу може виникнути невелике очікування, коли ви очікуєте своєї черги.

Ціноутворення

Формула ціноутворення Wondershare Repairit доступна в трьох простих планах: Essential, Standard і Premium. Плани розроблено таким чином, щоб у міру того, як ви підіймаєтеся, було більше функцій, і користувачі можуть вибирати між місячною або річною підпискою. Ви також можете вибрати одноразову довічну плату.

Нижче наведено деталі різних тарифних планів:

Необхідний

Це елементарний план Wondershare Repairit із основними функціями, які дозволяють відновлювати різні формати файлів із кількох пристроїв. План також включає попередній перегляд файлів, можливості «Глибокого сканування» та підтримку 24/7. Щомісячна підписка коштуватиме вам 59,95 доларів США, 69,95 доларів США за річну підписку та, за бажанням, 119,95 доларів США як одноразовий платіж.

Стандартний

Стандартний тарифний план пропонує все від плану Essential, але включає додатковий набір інструментів для створення завантажувального флеш-пам’яті USB або диска. Це дає змогу отримати доступ до пристрою операційної системи, який стає недоступним і більше не може завантажитися. Стандартний план становить 69,95 доларів США на місяць, 79,95 доларів США на рік і 139,95 доларів США, якщо ви віддаєте перевагу одноразовій оплаті.

Преміум

З іншого боку, преміальний план — це найпопулярніша пропозиція Repairit, яка дає вам усе, що ви мали в попередніх планах, на додаток до найдосконаліших функцій програми для відновлення файлів.

Розширені функції включають відновлення пошкоджених файлів, відновлення відео, сканування та об’єднання фрагментів відео. Крім того, ви можете інсталювати Wondershare Repairit на двох різних пристроях, на відміну від інших планів, які дозволяють лише одну інсталяцію. Ціна преміум-плану становить $79,95 на місяць, $89,95 на рік і $159,95 за довічну підписку.

Вимоги до мінімальних технічних характеристик

Якщо ви встановлюєте Wondershare Repairit, ви хочете бути впевнені, що ваш ПК або інший пристрій відповідає мінімальним або рекомендованим системним вимогам.

✅ Операційна система: Windows 7/8/8.1/10.

  Усі комбінації клавіш Zoom та як ними користуватися

✅ Пам’ять (RAM): потрібно 512 Мб оперативної пам’яті.

✅ Місце на жорсткому диску: потрібно 250 МБ вільного місця.

✅ Процесор: процесор Intel Dual Core або пізніший.

Альтернативи Wondershare Repairit

#1. Stellar Data Recovery

Програмне забезпечення для відновлення відео Stellar є популярною альтернативою Wondershare Repairit, яка легко полегшує відновлення пошкоджених відеофайлів. Інструмент застосовується до файлів, уражених пошкодженням відеокадру, пошкодженням заголовка файлу або іншими пов’язаними проблемами. Програмне забезпечення підтримує численні формати відеофайлів, включаючи MP4, MOV, AVI та WMV.

особливості

 • Програма має простий у використанні інтерфейс.
 • Інструмент підтримує широкий спектр форматів відеофайлів
 • Його можна використовувати для відновлення відео, знятих з кількох пристроїв, включаючи камери дронів, дзеркальні фотокамери, мобільні телефони тощо.

Безкоштовна версія відновлює лише 50% пошкодженого відеофайлу. Платна версія коштує дорожче, ніж відповідне програмне забезпечення з подібними функціями

#2. Tenorshare 4DDiG

Tenorshare 4DDiG Програма Data Recovery — це інструмент відновлення файлів для відновлення даних Mac і Windows. Додаток можна використовувати для відновлення даних у різних сценаріях, включаючи форматування та видалення, окрім сканування та надання безкоштовного попереднього перегляду.

Незалежно від того, чи ви маєте проблеми з даними ОС Windows, що вийшли з ладу або такими, що не завантажуються, інструмент підтримує відновлення відео та фотофайлів, у тому числі остаточно видалених файлів. 4DDiG Mac пропонує 100% рішення для відновлення в простий процес у 3 кліки.

особливості

 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми полегшує використання
 • Різноманітні режими відновлення забезпечують відновлення даних у більшості ситуацій
 • Швидке відновлення втрачених файлів
 • Сумісний з іншими програмними рішеннями Tenorshare
 • Програма може отримувати дані, втрачені на зовнішніх пристроях зберігання даних
 • Інструмент доступний в операційній системі, і ви можете використовувати інші програми під час відновлення
 • Можливості глибокого сканування для відновлення файлів з усіх куточків системи

Він не підтримує детальне сканування. Крім того, непросто відновити файли, розмір яких перевищує 3 ГБ. Продукт відносно дорогий, враховуючи його характеристики.

#3. EaseUS

EaseUS це простий у використанні та зрозумілий майстер відновлення даних. На жаль, інструмент не має стільки функцій, скільки подібні інструменти, такі як програма Wondershare Repairit. Більшість користувачів вважають, що ціна в 99,90 доларів для Windows і 119,95 доларів для версії Pro для Mac є відносно високою, враховуючи список функцій.

особливості

 • Базовий інтерфейс користувача, якого цілком достатньо
 • Ви можете виконувати завдання ремонту у фоновому режимі, роблячи інші речі
 • Простий у використанні людьми з будь-яким рівнем кваліфікації

Відносно дорожче, ніж альтернативи з подібними характеристиками. Крім того, план ціноутворення інструменту непростий. Крім того, процес сканування може бути дещо повільним.

Висновок

Wondershare Repairit — ідеальний інструмент для відновлення колишньої краси пошкоджених файлів. Хоча програмне забезпечення все ще може не відновити кілька складних файлів, воно пропонує чудову послугу відновлення більшості форматів файлів.

Найпопулярнішою перевагою програми є зручний інтерфейс програми та зручна функція попереднього перегляду, що робить її ідеальним вибором для непосвячених користувачів і технічно підкованих професіоналів.

Загалом Wondershare Repairit є простим у використанні та надійним для своїх цінових рівнів. Програмне забезпечення все ще має деякі обмеження, але ми настійно рекомендуємо його. Однак, якщо ви шукаєте інструмент для відновлення файлів із додатковими наворотами, ви можете розглянути іншу альтернативу.

Далі ознайомтеся з інструментами відновлення фотографій, щоб повернути старим фотографіям життя.