Вашому iPhone та Apple Watch потрібен цей зарядний пристрій

Ключові висновки

  • Twelve South Butterfly ідеально підходить для джетсеттерів з MagSafe iPhone і Apple Watch.
  • Зарядний пристрій постачається з адаптером живлення на 30 Вт, кабелем USB-C і чотирма міжнародними адаптерами.
  • Butterfly не такий тонкий, як MagSafe Duo, але він кращий і потужніший, ніж більшість бездротових зарядних пристроїв 2-в-1.

Зарядні пристрої MagSafe, виготовлені для тумбочок і столів, коштують копійки, але існує не так багато варіантів преміум-класу, зручних для подорожей, особливо після Apple припинила виробництво MagSafe Duo. На щастя, Дванадцять південних метеликів це ідеальний бездротовий зарядний пристрій для власників iPhone та Apple Watch, які бажають швидко заряджати свої пристрої.

Бездротовий зарядний пристрій Twelve South Butterfly 2-in-1 USB-C MagSafe

Twelve South Butterfly створено як компактний бездротовий зарядний пристрій «два в 1» для вашого MagSafe-сумісного iPhone та Apple Watch. Він не такий тонкий, як MagSafe Duo, але поставляється з чотирма адаптерами для подорожей, кабелем USB-C і адаптером живлення.

плюси

  • Зарядний пристрій для двох пристроїв ідеально підходить для подорожей
  • 15 Вт MagSafe для iPhone і швидкий бездротовий зарядний пристрій для Apple Watch
  • Поставляється з адаптером живлення 30 Вт, кабелем USB-C і чотирма міжнародними адаптерами

мінуси

  • Не можна підтримувати більші iPhone
  • Не такий компактний, як (знятий з виробництва) Apple MagSafe Duo

Ціна та наявність

Зарядний пристрій Butterfly продається за 129,99 доларів і доступний для покупки безпосередньо в Twelve South і Apple (як онлайн, так і в магазині). Він доступний лише в одному кольорі: сріблястому.

  10 додатків Shopify Dropshipping для розвитку вашого бізнесу електронної комерції

Технічні характеристики

Speed ​​MagSafe (15 Вт) і швидкий зарядний пристрій Apple Watch (5 Вт)

Розміри 0,9 x 2,4 x 2,4 дюйма (2,35 x 6 x 6 мм)

Вага 4,2 унції/119 г

Адаптер 30 Вт у комплекті (з чотирма міжнародними розетками)

Поставляється з усім необхідним

Ханна Страйкер / MakeUseOf

У 2020 році Apple припинила поставляти адаптери живлення з iPhone. Через чотири роки все, від останнього флагмана Samsung до зарядні станції від Nomad наслідували їхній приклад. На щастя, Twelve South не продовжив цю тенденцію.

Коли ви розпакуєте Butterfly і перейдете за межі самого зарядного пристрою, ви знайдете кабель USB-C – C і адаптер живлення 30 Вт. Не варто згадувати про Brick, але той факт, що він постачається з чотирма міжнародними перехідниками (для США, Великобританії, ЄС та Австралії), означає, що його можна використовувати майже будь-де на планеті. Також є дорожня сумка, яку я використовую для зберігання невикористаних адаптерів.

Особисто я не використовував адаптер живлення, що входить у комплект, під час подорожі. Я тримаю Nomad 65W Slim у своїй сумці, він менший і забезпечує вдвічі більше соку, але це все одно приємне доповнення для тих, хто хоче міжнародний адаптер.

Апаратне забезпечення преміум-класу, чудова продуктивність

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Метелик, який Twelve South рекламує як такий, що має розмір Чохол для AirPods Pro (хоча насправді він трохи більший за це), це срібляста алюмінієва шайба, яку можна розділити на дві частини та з’єднати шматком чорної веганської шкіри. Цей м’який матеріал, схожий на шкіру, також покриває внутрішню частину зарядного пристрою, щоб ваш телефон і годинник не подряпалися. Магніти тримають зарядний пристрій у закритому стані — як у складеному, закритому з відкритим металевим корпусом, так і в складеному, відкритому з веганської шкіри назовні.

  12 аналізаторів мережевих пакетів для системних адміністраторів і аналітиків безпеки

Розділивши дві половинки, ви виявите, що зарядний пристрій Apple Watch можна нахиляти вертикально. Це дає змогу використовувати годинник у режимі «Нічна тумбочка» та уникати незручних ситуацій під час заряджання, якщо ремінець годинника не розривається. Крім того, ви знайдете порт USB-C на задній стороні половини зарядного пристрою Apple Watch.

Загалом, якість збірки Twelve South Butterfly досить чудова. Він міцний і щільний, не обтяжуючи дорожню сумку, в яку він поміщений. Він також забезпечує максимальну потужність, яку можуть прийняти ваш iPhone і Apple Watch. Сторона телефону повністю сумісна з MagSafe, видає 15 Вт потужності, а друга половина — це швидкий зарядний пристрій Apple Watch, видає 5 Вт.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Моє найбільше розчарування Butterfly прийшло, коли я спробував використовувати його як стенд. Компанія Twelve South рекламує це як основну функцію, але під час мого тестування вона працювала лише на менших iPhone, як-от звичайний iPhone 15. Коли я намагався поставити свій iPhone 15 Pro Max (з і без Футляр Peak Design Everyday), магнітне з’єднання між шайбами ​​не трималося разом, і мій телефон упав на обличчя.

Зрештою, ця функціональність не була для мене найкращою. У 99,9% випадків я використовував зарядний пристрій, коли обидві половини лежали плазом, щоб заряджати iPhone та Apple Watch. Але кілька разів, коли я намагався підперти телефон і подивитися щось на YouTube, це не спрацювало.

  Пояснення складної інфраструктури менш ніж за 5 хвилин

Чи варто купувати Twelve South Butterfly?

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Як людині, яка все ще володіє Apple MagSafe Duo, мені важко відмовитися від надзвичайно тонкого зарядного пристрою. Але зрештою я це зробив, тому що Дванадцять південних метеликів включає швидкий зарядний пристрій Apple Watch і живлення від USB-C. Після оновлення до iPhone 15 Pro Max я перестав носити з собою кабелі Lightning і довелося придбати адаптер USB-C – Lightning, щоб продовжувати використовувати зарядний пристрій Apple. Коли універсальний варіант стояв прямо переді мною, це було надто важко.

Якщо ви не любите MagSafe Duo і вам потрібен зручний зарядний пристрій для наступної подорожі, я без проблем порекомендую Butterfly. Він доступний за високою ціною ($129,99), але, ймовірно, це буде останній портативний бездротовий зарядний пристрій, який вам потрібно буде придбати в наступному десятилітті, тим більше, що він також працюватиме з телефонами Qi2.

Коли я подорожую, мені потрібен найменший зарядний пристрій, який я можу упакувати у свою валізу, але якщо вам потрібна третя зарядна панель для ваших AirPods (або інших Qi-сумісних навушників), я рекомендую перевірити Infinacore T3. Він трохи товщий і не має швидкого зарядного пристрою Apple Watch, але ви можете заряджати всі свої пристрої одночасно.

Бездротовий зарядний пристрій Twelve South Butterfly 2-in-1 USB-C MagSafe

Twelve South Butterfly створено як компактний бездротовий зарядний пристрій «два в 1» для вашого MagSafe-сумісного iPhone та Apple Watch. Він не такий тонкий, як MagSafe Duo, але поставляється з чотирма адаптерами для подорожей, кабелем USB-C і адаптером живлення.