Ваша подорож до фінансового благополуччя

| | 0 Comments| 7:00 AM
Categories:

Тримати курс і чітко бачити свою фінансову картину – складне завдання. Що з усіма постійно рухомими частинами:

  • Налаштування бюджету
  • Відстеження та перегляд витрат
  • Прийняття інвестиційних рішень
  • Регулярно оцінюйте свій капітал

Вам потрібно краще зрозуміти свої витрати, зрозуміти свій бюджет або навіть перевірити свій кредитний рейтинг? Програмне забезпечення для фінансового планування та перевірки інвестицій може стати чудовим способом контролювати свої фінанси.

Програмне забезпечення для особистих фінансів полегшить роботу з численними електронними таблицями та документами та допоможе вам виробити кращі звички поводження з грошима.

Незалежно від того, чи хочете ви мати труднощі з моніторингом своїх витрат або вам потрібно більш прозоре розуміння своїх фінансів, ми знайомимо вас із Розширення можливостейодин із найпопулярніших продуктів фінансових технологій на сучасному ринку.

Цей огляд глибоко занурюється в одну платформу, на яку ви можете покластися. Ми досліджуємо, як працює Empower, зокрема, як розбагатіти, отримавши контроль над своїми фінансами вже сьогодні.

Розширення можливостей – це платформа управління капіталом, раніше відома як Personal Capital, яка використовує комбінацію алгоритмів робо-консультантів і особистих фінансових консультантів, щоб запропонувати цілісний інвестиційний підхід.

Компанія дозволяє користувачам відстежувати свої інвестиції та фінансовий стан, пропонує платну послугу управління капіталом і широкий спектр безкоштовних фінансових інструментів. Empower дозволяє користувачам стежити за своїм фінансовим здоров’ям, одночасно дозволяючи їм отримати 360-градусний огляд своїх грошей.

Платформа має інструменти, які допомагають користувачам виконувати такі процеси, як бюджетування, аналіз інвестиційного портфеля та створення фінансових дорожніх карт. Крім того, ви можете скористатися послугою управління капіталом фірми, щоб зробити особисті інвестиції та працювати безпосередньо з досвідченим фінансовим радником, щоб налаштувати свій інвестиційний портфель.

Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений спеціаліст, який регулярно перевіряє свої гроші, але шукає інший інструмент, список фінансових інструментів і калькуляторів Empower може стати саме тим, що шукали ви та ваша родина.

Розширення основних пропозицій

Користувачі Empower можуть користуватися такими трьома основними пропозиціями:

Безкоштовна панель фінансових інструментів

Безкоштовна фінансова інформаційна панель Empower — це інструмент, який дозволяє користувачам пов’язувати свої рахунки для спрощення управління грошима та відстеження свого інвестиційного портфеля з єдиного місця в Інтернеті. Споживач отримає доступ до цієї інформаційної панелі, щойно зареєструє обліковий запис Empower.

Список інструментів, доступних із цією пропозицією бюджетування, може допомогти користувачам у плануванні освіти, грошових потоків, плануванні інвестицій, складанні бюджету та пенсійних заощадженнях тощо.

Рахунок управління готівкою

Рахунок Empower Personal Cash — це ще один безкоштовний продукт, який пропонує високоприбуткове управління готівкою, пропонуючи страхове покриття FDIC на суму до 2 мільйонів доларів США. Цей рахунок для зберігання готівки ще не приймає дебетові картки, але фірма каже, що це все ще триває.

Послуги з управління капіталом

Послуга управління капіталом – це багаторівнева пропозиція, доступна для користувачів із мінімальним балансом на рахунку 100 000 доларів США. Наразі це єдина послуга на платформі, де користувачам пропонується внести кошти, оскільки особиста готівкова та фінансова панель Empower доступна для всіх користувачів.

Як працює Empower

Процес налаштування Empower – це не наука, і він відносно швидкий. Щойно ви зареєструєте обліковий запис і ввійдете на їхній веб-сайт, ви зможете негайно підключити всі свої фінансові рахунки, включаючи банківські рахунки, кредитні картки, іпотечні, інвестиційні та інші рахунки.

  Імпортуйте свій словник MS Office на інший ПК або оновіть його

Коли ви ввійшли в систему, процес підключення облікових записів передбачає введення вашої особистої інформації, а програмне забезпечення зробить все інше. Платформа захищає інформацію користувачів за допомогою високоякісних процесів безпеки та шифрування, як очікується від вашого звичайного банку.

Ваша захищена інформація знаходиться на тому ж рівні, що й інформація про обліковий запис вашого онлайн-банкіра чи інвестора. Крім того, ваші інвестиційні активи продовжуватимуть зростати, коли ви додасте облікові записи, і коли ви досягнете позначки в 100 000 доларів США, член команди Empower зв’яжеться з вами.

Таким чином, Empower відрізняється від конкурентів завдяки доданому компоненту управління грошима, який виходить за рамки звичайного особистого інвестування.

Управління активами

Між звичайним робо-консультантом та інвестиційною компанією Empower використовує комп’ютерні програми та алгоритми для створення та керування портфелями користувачів. Крім того, у них є фінансові консультанти, які пропонують індивідуальні інвестиційні поради на трьох рівнях відповідно до їхніх унікальних потреб.

Рівень №1: Інвестиційні послуги: Інвестиційна послуга призначена для користувачів, які мають активи на суму від 100 000 до 200 000 доларів США, які отримують необмежену кількість порад щодо фінансового планування та виходу на пенсію від консультантів.

Рівень №2: Управління багатством: Користувачам із балансом на рахунку від 200 000 до 1 мільйона доларів США призначається по два фінансових консультанта. Крім того, вони можуть отримати консультації спеціалістів у сфері страхування, оподаткування, нерухомості та опціонів на акції.

Рівень №3: Приватний клієнт: кожен, хто накопичує активи на суму понад 1 мільйон доларів США, відкриває цей рівень, пропонуючи ексклюзивні послуги, зокрема інвестиції в облігації та акції, створення застарілого портфеля та нижчі комісії від 3 мільйонів доларів США.

Розподіл активів

Експерти вважають, що розподіл активів становить понад 90% рентабельності інвестицій інвестора та є найважливішим визначальним фактором ефективності портфеля, тому ви хочете уникнути пасток неправильного розподілу активів.

Інструмент Empower аналізує ваш пов’язаний обліковий запис і надану вами інформацію про ваші цілі, щоб надати вам зручний для читання графік, який висвітлює ваш поточний розподіл у порівнянні з вашим справжнім потенціалом.

Додаток Empower аналізує ваш інвестиційний портфель і оцінює його за розміром, стилем і економічним сектором, щоб допомогти вам знайти способи отримати рентабельність інвестицій і уникнути інвестиційних пасток.

Платформа показує ваш цільовий розподіл, виділяючи області вашого портфеля, які ви можете покращити, і альтернативні результати розподілу активів, створені на основі відповідей, які ви дали під час перевірки інвестицій.

Аналіз минулої ефективності

Інструмент Empower Investment Checkup також пропонує візуальне відображення, яке демонструє паралельне порівняння поточного портфоліо користувача. Він дає рекомендації на основі умов ваших прогнозованих пенсійних заощаджень, історичних показників і співвідношення ризик/прибуток.

Ви можете використати надану інформацію для точного налаштування цільового розподілу на основі початкового розподілу залежно від того, чи потрібно вам прийняти більш агресивний чи консервативний інвестиційний підхід.

Оцінка портфельних ризиків

Інструмент Investment Checkup пропонує безкоштовну інформацію щодо оптимізації розподілу вашого портфеля для збільшення вашого багатства.

Empower пропонує цінну інформацію, як-от точну суму грошей, яку вам потрібно інвестувати в відновлення балансу вашого портфеля, щоб мінімізувати ризик і максимізувати віддачу від інвестицій, а також пропонує вам майбутні прогнози вашого портфеля та річний дохід, який ви можете очікувати.

Відстеження цілей

Окрім інвестиційних переваг, безкоштовний інструмент планування заощаджень від Empower дозволяє вам бачити загальні заощадження, щоб допомогти вам залишатися на шляху до ваших цілей заощаджень і виходу на пенсію. Інструмент також розроблено, щоб допомогти вам у внесенні будь-яких необхідних змін, якщо він виявить відхилення від ваших поставлених цілей.

  Remo MORE — це чудовий інструмент оптимізації настільних і мобільних пристроїв для новачків

Платформа полегшує економію на екстрених випадках, обчислюючи суму грошей, необхідну протягом 3-6 місяців надзвичайної ситуації на основі вашого місячного бюджету, щоб визначити, що вам знадобиться протягом цього періоду часу.

Існує також ціль пенсійних заощаджень, яку розраховує інструмент, а також інструмент зменшення боргів, який відображає всі ваші борги та їх процентні ставки та дає вам уявлення про приблизну тривалість виплати, поки ви не позбудетеся боргів. Перевага цього інструменту полягає в тому, що він допомагає підготуватися до надзвичайних ситуацій, заощадити гроші та керувати боргом.

Мобільний додаток

На інформаційній панелі Empower є додаток, мобільна версія настільної інформаційної панелі, до якої можна отримати доступ під час руху. Мобільний додаток допоможе вам переглядати підсумки ваших рахунків, включаючи загальні активи, доходи, витрати та рух грошових коштів.

Додаток також стане в нагоді зі списками всіх ваших транзакцій, розподілом бюджету та витрат, оглядом загального обсягу інвестицій, порадами щодо перевірки інвестицій та чатами щодо ефективності портфеля, не забуваючи про вартість вашого прогнозованого пенсійного портфеля.

Хоча програма не відображатиме всі розширені функції платформи, як-от аналізатор комісії та нагадування про рахунки, вона залишається чудовим способом стежити за своїми фінансами з будь-якого місця.

Безпека даних і конфіденційність

Якщо вам цікаво, чи Empower безпечний, а ваші дані захищені, відповідь буде однозначно так. Платформа реалізувала різні заходи безпеки для захисту особистої та фінансової інформації користувачів.

Окрім впровадження кількох протоколів автентифікації для пристроїв, якими ви користуєтеся за допомогою телефонних дзвінків, електронної пошти чи SMS-повідомлень, Empower запровадив деякі функції безпеки, зокрема:

Шифрування даних: Empower захищає всі дані за допомогою шифрування AES-256, яке також використовує армія США.

Багатофакторна автентифікація: Ви можете захистити свої мобільні пристрої за допомогою біометричної автентифікації або свої облікові записи за допомогою багатофакторної автентифікації.

Програма винагороди за безпеку: Платформа запускає програму винагороди, яка винагороджує будь-якого хакера, який виявить потенційну слабкість безпеки та повідомить Empower.

Моніторинг шахрайства: користувачі можуть отримувати щоденний моніторинг транзакцій електронною поштою для виявлення будь-яких підозрілих транзакцій.

З такими заходами, як згадані тут, ви можете бути впевнені, що інструмент Investment Checkup від Empower достатньо безпечний, щоб забезпечити користувачам необхідний спокій.

Як почати

Якщо ви впевнені, що інструмент Empower Investment Checkup підходить саме вам, ми покажемо вам простий процес реєстрація.

Крок №1: зареєструйте обліковий запис: ви повинні вказати адресу електронної пошти та номер телефону та створити пароль.

Крок №2: Заповніть анкету: ви відповісте на кілька простих запитань щодо ваших фінансових цілей і пенсійних цілей.

Крок №3: Пов’яжіть і синхронізуйте свої облікові записи: під’єднайте всі свої зовнішні фінансові рахунки, включно з поточними рахунками, інвестиціями та компакт-дисками, доходами та будь-якими інвестиційними рахунками. Ви матимете миттєвий доступ до багатьох безкоштовних інструментів і калькуляторів.

Крок №4: Зверніться за безкоштовною консультацією: якщо ваші активи перевищують 100 000 доларів США, ви можете спробувати послугу управління капіталом. Член команди фінансового консультанта Empower, швидше за все, зателефонує вам, щоб призначити зустріч.

Після перегляду вашого поточного фінансового стану, ваших планів і цілей, а також терпимості до ризику, радник під час подальшої консультації запропонує вашу індивідуальну інвестиційну стратегію.

  PS5 проти бюджетного ігрового ПК: що краще?

Дзвінок, ймовірно, стосуватиметься того, як створити податковоефективний портфель, уявлення про грошові потоки та бюджетування, а також поради щодо диверсифікації.

Крок №5: Відкрийте інвестиційний рахунок. Якщо ви задоволені пропозицією, наступним кроком стане відкриття та фінансування інвестиційного рахунку. Однак, якщо ви вирішите, що інвестиційні поради Empower не для вас, ви все одно можете скористатися безкоштовною консультацією та порадою, яку ви отримали, щоб скласти альтернативні плани.

Empower підходить вам?

Вся структура інструмента Empower Investment Checkup має великий сенс. Крім того, їхня безкоштовна фінансова інформаційна панель представляє повний набір інструментів, які можуть замінити фінансового консультанта для тих, хто не може дозволити собі його найняти. Кожен, хто входить до цієї групи, має принаймні три важливі переваги:

Дані в реальному часі: Empower Investment Planner не працює на основі припущень. Точні дані, зібрані з вашої інформації та пенсійних рахунків, розраховують і показують, чи досягаєте ви бажаних цілей у доступні терміни.

Налаштування: Інструмент Empower дає змогу оцінити вплив різноманітних видів діяльності, від навчання в коледжі до отримання іпотеки та всього, що між ними, на ваші фінансові цілі

Відкрийте для себе приховані комісії: Empower містить аналізатор комісій, який досліджує різні задіяні схеми, щоб виявити приховані інвестиційні комісії, які ви сплачуєте на своїх численних фінансових рахунках без вашого явного відома.

Оскільки є всі шанси, що ви накопичите трохи грошей, просуваючись у своєму житті та кар’єрі, інвестиційний план є найкращим способом розбагатіти. Оскільки ваші інвестиції з часом зростають у розмірі та складності, настає момент, коли вам потрібен експерт, який допоможе вам їх впоратися.

Ось тут і вступає в дію інструмент Empower Investment Checkup, і вам потрібно подумати про реєстрацію, щоб скористатися багатьма безкоштовними та розширеними пропозиціями. Тим не менш, мінімальний поріг у 100 000 доларів США означає, що лише заможні особи можуть отримати вигоду від їхньої найвищої пропозиції.

Суть

Empower пропонує практичний набір інструментів фінансового планування, особливо якщо у вас є серйозні плани щодо ваших майбутніх інвестицій і виходу на пенсію. Найприємніше те, що його інструменти управління грошима, деякі з яких є одними з найкращих на ринку, є безкоштовними.

Оскільки немає чого втрачати, зареєструвавши безкоштовний обліковий запис, можливо, ви захочете спробувати його та розібратися у своєму фінансовому та інвестиційному житті. Інструменти аналізу портфеля від Empower також є обов’язковими для всіх, хто бажає зрозуміти свої активи, особливо для людей, які мають більше ніж один рахунок у кількох брокерів.

Оскільки ви розвиваєтесь і просуваєте свої інвестиції на різні рівні, Empower — це інструмент, який вам потрібен завдяки розширеним функціям управління капіталом.

Якщо ви хочете уникнути болю від жалю про прийняття швидких, нераціональних інвестиційних рішень, вам краще приєднатися до сучасних груп інвесторів, які використовують інвестиційні інструменти, щоб дізнатися про інвестування.

Хоча функція управління капіталом може бути дорожчою, ніж у конкурентів, Empower є чудовою платформою, яка допоможе вам отримати інвестиційні вказівки та навчитися керувати своїм фінансовим життям з однієї платформи.