Варіант без підписки, щоб захистити інтер’єр вашого будинку

Ключові висновки

 • Камера Aqara E1 забезпечує повний огляд вашого дому на 360 градусів завдяки функції повороту/нахилу, що робить її універсальною камерою безпеки для приміщень.
 • Камера забезпечує чудову якість відео з роздільною здатністю 2K вдень і вночі, а також пропонує такі функції, як виявлення людей і налаштування положення камери для полегшення використання.
 • Для доступу до збережених відео не потрібна підписка, оскільки Aqara пропонує 24 години безкоштовного хмарного сховища та можливість використовувати картку microSD або Apple HomeKit Secure Video для більш тривалого періоду зберігання.

Незалежно від того, чи хочете ви захистити свій будинок усередині чи зовні, переважна більшість камер безпеки вимагає додаткової підписки для збереження відео та багатьох інших функцій.

Але якщо вам потрібен недорогий варіант для використання в приміщенні без додаткових витрат, Aqara Camera E1 має бути у верхній частині вашого списку. Він сумісний із трьома основними екосистемами розумного дому та пропонує повний огляд на 360 градусів завдяки функції повороту/нахилу.

Камера Aqara E1

Камера Aqara E1 забезпечує повне охоплення на 360 градусів у вашому домі. Основною функцією камери є керування панорамуванням/нахилом, тож ви можете рухати камеру, щоб краще бачити, що відбувається. Сумісна з усіма трьома основними платформами розумного дому — Amazon Alexa, Apple HomeKit і Google Home — камера забезпечує чітке та чітке 2K-відео вдень і вночі. Замість платної підписки Aqara пропонує 24 години базового зберігання відео з нижчою роздільною здатністю. Ви також можете використовувати додаткову картку microSD або Apple HomeKit Secure Video через HomeKit. Якщо ви згодні з оплатою, є можливість хмарного зберігання відео з повною роздільною здатністю протягом 30 днів.

Бренд Aqara

Резолюція 1296p

Підключення Wi-Fi

Сумісність програми Так

Нічне бачення Так

Діафрагма об’єктива f/2.0

Інтеграції Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Home

Потрібний концентратор №

Поле зору по діагоналі 101 градус

Кольори білий

Аудіо двосторонній

Зберігання Додаткова карта microSD

Погодостійкість №

Виявлення руху Так

Потрібна підписка? Немає

Режим конфіденційності Так

Розміри 2,72 × 2,72 × 4,09 дюйма.

Вага 5,8 унції

плюси

 • Відео високої якості 2K
 • Підтримує всі три основні платформи розумного будинку
 • Програма Aqara добре розроблена та проста у використанні
 • Для доступу до записаного відео не потрібна підписка
 • Розпізнавання людей добре працює з панорамуванням/нахилом
 • Можна встановити практично будь-де в будинку за допомогою обладнання, що входить у комплект

мінуси

 • Програма Apple Home не може керувати панорамуванням/нахилом
 • Невелике поле огляду порівняно з деякими іншими камерами
 • Безкоштовне цілодобове хмарне сховище працює лише з роздільною здатністю 360p
 • Короткий кабель USB-C і без адаптера живлення

Повний огляд вашого дому

У той час як більшість внутрішніх камер можуть лише забезпечити певний вигляд вашого будинку, залежно від того, де ви їх розмістите, камера Aqara E1 дещо відрізняється. Великою перевагою камери є функція повороту/нахилу, яка може забезпечити повний огляд місця на 360 градусів.

  Виправити відсутність AMD Catalyst Control Center

Окрім можливості обертання по колу, ви також можете направляти камеру 2K вгору та вниз залежно від того, що ви хочете побачити. Зазвичай поворотні/нахильні камери значно більші за інші моделі через необхідні додаткові двигуни. Тож я був дуже здивований, розпаковуючи камеру E1. Вона така ж маленька або навіть менша, ніж будь-яка кімнатна камера, якою я користувався.

Брент Діркс / MakeUseOf

Цей невеликий розмір дозволяє розмістити камеру в непомітному місці у вашому домі. Ви також можете встановити камеру горизонтально. Aqara включає гвинтове кріплення або настінні анкери для максимальної гнучкості. Його можна навіть кріпити догори дном на стелі.

Хоча Aqara містить кабель USB-C, його довжина всього 3 фути, що розчаровує, оскільки для більшості інсталяцій потрібен довший. Вам також потрібно буде надати власний адаптер живлення, оскільки він не входить у комплект. Мені довелося використовувати довший 10-футовий кабель USB-C і власний адаптер живлення USB-C. Якщо у вас їх немає, це може зробити недорогу камеру дорожчою.

Камера сумісна з усіма трьома основними системами розумного дому — Amazon Alexa, Google Home і Apple HomeKit. Але незалежно від того, який з них ви використовуєте, вам потрібно буде налаштувати камеру за допомогою додатка Aqara Home для iOS або Android.

Налаштування займає лише кілька хвилин. Додавання камери до Apple HomeKit здійснюється безпосередньо через додаток Aqara. Підтримка Alexa та Google здійснюється через ці супутні програми. Я використовував камеру E1 лише з налаштуванням HomeKit.

Чудова якість відео з деякими застереженнями

У повсякденному використанні камера E1 залишилася дуже задоволена. У мене вдома не було місця, де можна було б використовувати його повну опцію огляду на 360 градусів, натомість я розмістив його у великій вітальні у формі прямокутника. Моя попередня камера в тому ж місці забезпечувала поле зору 180 градусів, але мала кілька сліпих зон біля країв кімнати, включаючи вхідні двері.

Перейдіть до програми Aqara, щоб отримати найбільш повнофункціональний контроль камери. Виберіть камеру, щоб переглянути зображення в реальному часі, і використовуйте панель керування або просто проведіть пальцем по екрану, щоб переміщатися кімнатою. Не було жодної затримки під час керування поворотом/нахилом за допомогою програми. На головному екрані ви також можете зробити знімок, почати запис і навіть використовувати мікрофон, щоб поговорити з будь-ким, хто знаходиться біля камери.

Якість відео з роздільною здатністю 2K була чудовою вдень і вночі. Зазвичай я не вмикаю верхнє освітлення у своїй вітальні, а використовую природне світло з великих вікон і маленьких ламп. Все відео було чітким і чітким. Вночі з активним нічним баченням я теж добре бачив.

Зауважте, що оскільки це камера повороту/нахилу, вам потрібно буде зменшити очікування щодо поля огляду. Камера E1 пропонує невелике поле огляду на 102 градуси, але, очевидно, з можливістю панорамування та нахилу це не так важливо, як фіксована камера.

  11 найкращих вигнутих ігрових моніторів, які ви можете купити

Однією з приємних особливостей програми Aqara є виявлення людей. Як ви могли здогадатися з назви, функція автоматично переміщуватиме камеру, щоб записувати та стежити за будь-ким, хто в полі зору. Це також чудовий спосіб відфільтрувати рухи домашніх тварин, які гуляють удома. Aqara сказав, що в майбутньому ви також зможете використовувати подібну функцію виявлення звуку.

Як і інші камери безпеки, ви можете вибрати отримання сповіщень на смартфон при виявленні руху, щоб ви могли перевірити ситуацію.

Ще одна приємна опція за допомогою програми Aqara — це можливість використовувати попередньо визначені позиції для функції панорамування/нахилу. Уже створено багато параметрів набору, але ви можете налаштувати скільки завгодно. Таким чином, замість того, щоб вручну керувати рухом камери, ви можете вибрати одне з цих положень за допомогою дотику. Я встановив кілька позицій, і це значно полегшило використання камери.

Ви можете переглядати канал камери через додаток Apple Home, але з великим недоліком. Функція панорамування та нахилу недоступна в програмі Apple. Але це не провина Aqara — Apple не надає початкового керування панорамуванням/нахилом через програму «Розумний дім».

Коли ви переглядаєте подачу з камери, вона відбуватиметься з того місця, куди зараз спрямована камера. Якщо вам потрібно це змінити, вам потрібно буде відкрити програму Aqara. У моєму використанні це викликало невелике роздратування, але не серйозне порушення угоди. Але це те, що вам потрібно ретельно враховувати, якщо ви хочете використовувати лише програму Home.

З Alexa це не так. Мені вдалося підключити навичку Aqara Home Alexa та скористатися функцією повороту/нахилу. Мені не вдалося випробувати камеру за допомогою Google Assistant.

Щоб отримати доступ до збереженого відео, підписка не потрібна

Значною частиною будь-якої камери безпеки є доступ до записаного відео. Більшість варіантів на ринку, як-от таких гучних імен, як Ring або Arlo, мають великий недолік — необхідна місячна підписка для перегляду записаного відео, що зберігається в хмарі. Це може спричинити значні витрати протягом усього терміну служби камери.

Але не потрібно турбуватися про плату за доступ до записаного відео за допомогою камери E1. Існує багато різних варіантів доступу до записаного відео. По-перше, Aqara безкоштовно зберігає 24 години записаного відео в хмарі. Єдина заковика полягає в тому, що він зберігається лише у 360p, що є значно нижчою роздільною здатністю, ніж рідне 2K, яке бачить камера.

Ви можете продовжити термін зберігання до 30 днів за підписку вартістю 4,99 дол. США на місяць або 49,99 дол. США на рік, що також дозволяє зберігати та отримувати доступ до відео в повній роздільній здатності.

Залежно від вашої ситуації, можливості доступу до 24 годин записаного відео в хмарі може бути більш ніж достатньо. Приємно бачити, що Aqara пропонує це безкоштовно, і саме ця функція робить камеру E1 однією з найкращих на ринку.

  Налагоджуйте Python як герой за допомогою цих бібліотек та інструментів

Брент Діркс / MakeUseOf

Крім того, ви також можете використовувати власну картку microSD для зберігання записаного відео. Єдиним обмеженням для карти пам’яті є її максимальна ємність. Зберігаючи відео на SD-карті до 512 ГБ, ви все ще можете отримати доступ до записів через додаток Aqara.

Усім, хто має Apple HomeKit, слід розглянути можливість використання камери з Apple HomeKit Secure Video. Завдяки цьому ви можете зберігати зашифровані записи за наявним планом зберігання iCloud+, починаючи з 0,99 доларів США на місяць. Усі записи мають наскрізне шифрування, і до них можна отримати доступ будь-де, якщо у вас є Home Hub (Apple TV або HomePod).

Ця опція зберігатиме до 10 днів записів на вашому пристрої Apple. Вони не враховуються у вашому сховищі iCloud+. На щастя, ви можете легко керувати записами HomeKit Secure Video та зберігати їх на своєму пристрої локально або ділитися ними з іншими.

Ще одна перевага підключення вашої камери до HomeKit полягає в тому, що ви можете розпізнавати конкретні обличчя будь-кого на записі, за умови, що вони раніше мали зображення, зроблене вами та класифіковане в бібліотеці фотографій. Він також може розпізнавати домашніх тварин і пакунки.

Єдиним реальним недоліком HomeKit Secure Video є те, що він обмежений до 1080p. Але після ввімкнення цієї функції я не зміг помітити жодної суттєвої різниці між рідним 2K і 1080p від камери.

Напрочуд невелика кількість камер підтримує HomeKit Secure Video, особливо в цьому ціновому діапазоні. Є ще кілька варіантів від Eufy, але це все. Тому навіть із нижчою роздільною здатністю приємно бачити, що Aqara пропонує цю функцію.

Камера Aqara E1: деякі невеликі компроміси, але загалом переможець у розумному домі

Камера Aqara E1 не зовсім ідеальна, особливо з її малим полем огляду та потребою в додатку-супутнику для панорамування/нахилу за допомогою Apple HomeKit. Але ці проблеми компенсуються багатьма іншими позитивними моментами.

Окрім того, що для доступу до записаного відео не потрібно платити за підпискою через обмежену хмарну службу зберігання Aqara або за допомогою вашої власної картки microSD, недорога ціна камери та сумісність з усіма трьома основними платформами розумного дому робить її видатною.

І особливо якщо ви фанат Apple, сумісність із HomeKit SecureVideo робить його найкращою покупкою.

Камера Aqara E1

Камера Aqara E1 забезпечує повне охоплення на 360 градусів у вашому домі. Основною функцією камери є керування панорамуванням/нахилом, тож ви можете рухати камеру, щоб краще бачити, що відбувається. Сумісна з усіма трьома основними платформами розумного дому — Amazon Alexa, Apple HomeKit і Google Home — камера забезпечує чітке та чітке відео 2K вдень і вночі. Замість платної підписки Aqara пропонує 24 години базового зберігання відео з нижчою роздільною здатністю. Ви також можете використовувати додаткову картку microSD або Apple HomeKit Secure Video через HomeKit. Якщо ви згодні з оплатою, є можливість зберігати відео в повній роздільній здатності протягом 30 днів у хмарі.