Вам дійсно потрібен антивірус для вашого Smart TV?

| | 0 Comments| 6:17 AM
Categories:

Samsung каже, що ви повинні запускати сканування на віруси на своєму Smart TV Samsung «кожні кілька тижнів». Нещодавно компанія додала антивірус McAfee до своїх телевізорів. Але чи справді вам потрібно вручну запустити антивірусне сканування — на вашому телевізорі?!

Ні, не запускайте антивірусне сканування на своєму телевізорі

Давайте відразу розберемося: ні, ми не рекомендуємо запускати антивірусне сканування на своєму Smart TV.

Якщо Samsung вважає, що вам слід вручну запустити антивірусне сканування на його смарт-телевізорах, щоб залишатися в безпеці, це хороший аргумент для того, щоб не купувати телевізор Samsung. Або, якщо у вас є телевізор Samsung, це хороший аргумент для того, щоб відключити телевізор Samsung від Wi-Fi і за допомогою потокового пристрою, наприклад Roku, Apple TV, Fire TV або Chromecast.

  Як керувати підписками в iTunes на вашому iPhone

Якщо Samsung хоче інтегрувати фонове сканування антишкідливих програм, щоб поставити галочку в списку функцій і зробити так, щоб клієнти почували себе краще, це нормально. Але просити людей сканувати вручну на наявність шкідливого програмного забезпечення на своїх телевізорах просто абсурд, і, якщо їм доводиться, Samsung зробив щось дуже не так.

Офіційний обліковий запис служби підтримки Samsung у Twitter видалив свій твіт, але він все ще доступний на сайті Інтернет-архів— і QLED-телевізори компанії все ще мають вбудоване антивірусне програмне забезпечення. Антивірусне сканування доступне в меню > Загальні > Диспетчер системи > Smart Security.

Але чи може ваш телевізор отримати шкідливе програмне забезпечення?

Можливо, розумні телевізори можуть бути скомпрометовані, але це, ймовірно, буде результатом атаки нульового дня, яку антивірусне програмне забезпечення не вловить.

  Як налаштувати двофакторну аутентифікацію на Raspberry Pi

Як і всі пристрої Інтернету речей — пристрої, підключені до Інтернету, які часто недостатньо довго підтримуються виправленнями безпеки — «розумне» програмне забезпечення вашого телевізора в кінцевому підсумку може стати старим, не виправленим і відкритим для атак.

Якщо ви використовуєте старий смарт-телевізор — можливо, зі старим програмним забезпеченням Android TV без виправлень — це може бути проблемою. Але ми рекомендуємо пропустити антивірусне програмне забезпечення — ви навіть не можете використовувати антивірусне програмне забезпечення на більшості телевізорів!

Просто від’єднайте телевізор від Wi-Fi і натомість використовуйте Roku або подібний потоковий пристрій. Якщо ваш телевізор не підключений до Інтернету, це нормально. Подібні потокові пристрої підтримуватимуться за допомогою оновлень безпеки та функцій ще довго після того, як виробник вашого телевізора забуде про ваш телевізор.

  Як створити власні градієнтні шпалери для вашого iPhone

Зрештою, коли ви востаннє чули про антивірусне програмне забезпечення для Roku?