Вам варто обміняти свій Mac з Apple чи третьою стороною?

| | 0 Comments| 6:40 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Apple Trade In зручно, якщо ви плануєте придбати новий Mac безпосередньо в Apple Store, оскільки обмінний кредит одразу застосовується до вашої покупки.
  • Сторонні веб-сайти пропонують кращу вартість і готівкові платежі, що робить їх хорошим варіантом, якщо ви хочете використати гроші на щось інше.
  • Cash For Your Mac — це стороння платформа, яку ми рекомендуємо, щоб отримати найкращу цінність для вашого Mac, але варто перевірити кілька веб-сайтів, щоб дізнатися ціни.

Веб-сайти Apple і сторонніх виробників пропонують програми, які дозволяють обмінювати ваш Mac за оплату готівкою або подарункову картку. Ми розберемо переваги обміну через Apple і веб-сайти третіх сторін, щоб ви могли прийняти зважене рішення, коли прийде час обміняти на новий Mac.

Плюси обміну вашим Mac з Apple

Торгівля на вашому Mac через Apple має багато переваг. По-перше, це дуже зручно, якщо ви плануєте придбати новий MacBook безпосередньо в Apple. Вам не потрібно шукати інший веб-сайт або чекати кілька днів, щоб отримати гроші на придбання нового Mac.

  Різниця між рядками та стовпцями в Excel

Крім того, ви можете обміняти свій MacBook або настільний Mac у роздрібному магазині Apple Store. Це може бути зручніше, ніж надсилати його поштою (якщо ви живете поблизу Apple Store), оскільки ви уникнете будь-яких потенційних проблем із доставкою та одразу отримаєте гроші за свій Mac. Можна навіть перевірити Сторінка Apple Trade In щоб дізнатися, скільки ви отримаєте за свій Mac, тоді підіть до роздрібного магазину, щоб обміняти його без сюрпризів.

Ви також можете прискорити процес у магазині, попередньо створивши резервну копію даних і очистивши дані з комп’ютера. Це одна з речей, які ви повинні зробити перед продажем свого Mac.

Переваги обміну вашим Mac із третьою стороною

Можливо, найбільшою перевагою торгівлі вашим Mac через третю сторону є можливість знайти найкращу вартість, оскільки є кілька варіантів на вибір.

У 2023 році Apple піддалася критиці (як повідомляє MacRumors) за те, що ви пропонуєте низькі ціни обміну на відносно нові Mac. Також повідомляє MacRumors що Apple знизила обмінні ціни на багато своїх продуктів у січні 2023 року. Через це багато хто звернувся до продажу своїх комп’ютерів Mac стороннім платформам у надії на кращу ціну.

  Які вимоги до ноутбука Valorant?

Окрім можливого отримання кращої ціни, опції сторонніх розробників, як правило, дають гроші за ваш Mac. Це на відміну від Apple, яка надає подарункову картку, яку можна використовувати лише для продуктів і послуг Apple. Тому сторонні послуги краще використовувати, якщо ви хочете використати гроші, отримані від продажу свого Mac, на щось інше. Деякі з найкращих веб-сайтів для продажу вашого вживаного Mac також пропонують різні способи оплати.

Наприклад, Готівка для вашого Mac дозволяє отримувати гроші за допомогою подарункової картки Apple Store, готівкою через миттєвий платіж PayPal (що включає комісію 2,9%) або бізнес-чек. Нарешті, деякі сторонні веб-сайти можуть запропонувати невелику суму додаткових грошей, якщо ви обміняєте свій пристрій і купите один у них.

Отже, якщо ви хочете заощадити на Mac, але не потребуєте найновішого та найкращого, обміняйте свій Mac на вживаний у третьої сторони — чудовий варіант.

Яка стороння платформа пропонує максимальну цінність для вашого MacBook?

Перший веб-сайт, який ми рекомендуємо перевірити, щоб знайти найкращу цінність обміну на Mac, це Готівка для вашого Mac, яка в минулому пропонувала справедливі ціни на різноманітні пристрої Apple, у тому числі Mac. Зауважте, що кожен веб-сайт надасть окрему пропозицію для вашого Mac, тому ви захочете перевірити кілька веб-сайтів, щоб дізнатися, який готовий заплатити більше.

  Як увімкнути редактор скріншотів у Google Chrome

Щоб навести вам приклад того, як він може відрізнятися, ми відвідали кілька веб-сайтів, щоб отримати ціну на базовий 13-дюймовий MacBook Air M2 у найкращому стані, із зарядним пристроєм, але без коробки. Ось результати на момент написання статті:

Якщо ваш Mac настільки старий, що сторонні веб-сайти не готові пропонувати гроші, є кілька корисних способів повторно використовувати старий Mac.

Зрештою, те, який веб-сайт ви використовуєте для торгівлі на своєму Mac, залежить від двох факторів: де ви отримаєте найкращу пропозицію та на що плануєте використати гроші. Програма заміни Apple краще, якщо ви хочете легко перейти на новий Mac. Але якщо ви хочете якомога найкращу виплату або вам потрібні тверді гроші, важко встояти перед сторонніми платформами.