Бюджетна 75% механічна клавіатура з усіма наворотами

| | 0 Comments| 1:08 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Epomaker TH80-X — це компактна механічна клавіатура з унікальною формою та великою ручкою керування.
  • Він має вбудований кольоровий РК-екран, який може відображати стан клавіатури або персоналізовані зображення.
  • Клавіатура має кілька варіантів підключення та забезпечує прийнятний досвід набору тексту, хоча перемикачі можуть здатися дещо жорсткими для деяких користувачів.

Якщо ви новачок у компактних клавіатурах, але вам потрібен менший пристрій введення, який все ще має F-клавіші та клавіші, які ви найчастіше використовуєте, вам варто розглянути Epomaker TH80-X. Його ціна в 100 доларів робить його зручним для початківців для тих, хто хоче спробувати налаштувати механічну клавіатуру.

Механічна клавіатура Epomaker TH80-X 75%.

Epomaker TH80-X — чудова перша клавіатура для користувачів, які тільки починають користуватися механічними клавіатурами з можливістю налаштування. Він пропонує кілька способів підключення та має великий, простий у використанні регулятор для регулювання гучності звуку та налаштувань клавіатури.

Форм-фактор 75%

Параметри перемикання Gateron Black / Gateron Yellow / Epomaker Flamingo / Epomaker Wisteria

Кольори сіро-зелений / м’ятно-зелений

Підсвічування для кожної клавіші RGB

Кріплення амортизаційної прокладки

Keycaps PBT, нестандартний профіль NAE

Підтримувані операційні системи Windows / macOS

Гаряча заміна Так

Ємність акумулятора 4000mAh

Підключення Дротове / 2,4 ГГц / Bluetooth

Настроюваність програмного забезпечення Epomaker Driver

Розміри 34 х 13,8 х 3,8 см

Вага 1020г

Кількість клавіш 79 клавіш + 1 ручка

Торгова марка Epomaker

Номер цифрової клавіатури

плюси

  • Вбудований кольоровий LCD екран
  • Велика і зручна ручка керування
  • Компактний розмір

Основні аксесуари в комплекті

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Коли ви відкриєте коробку, ви одразу побачите TH80-X із пластиковою кришкою в антистатичному пакеті. Окрім цього, Epomaker також включав білий плетений кабель USB-C, білу кришку клавіш і знімач перемикача та три запасні перемикачі Epomaker Wisteria.

Хоча ви не отримаєте багато аксесуарів, це очікувано, враховуючи ціну клавіатури.

Унікальна механічна клавіатура на вашому столі

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Більшість механічних клавіатур мають звичайну прямокутну форму, але відома ручка Epomaker TH80-X і закруглений край у верхньому правому куті надають їй унікальної форми. Крім того, його клавіатури використовують спеціальний профіль NAE, який відрізняється від звичайного профілю MDA, який є на більшості механічних клавіатур.

  Який пристрій для трансляції вибрати? [2023]

Окрім цього, тема «Сіро-зелений» ідеально підходить незалежно від того, чи є у вас світла поверхня столу чи темний килимок. Він також має яскраве південне підсвічування RGB, що дозволяє легко бачити під час введення.

Сама клавіатура важить цілих 1020 грамів або 2,25 фунтів, тому вона не буде ковзати, коли ви перебуваєте в напруженому ігровому матчі. Він також має п’ять величезних гумових ніжок, щоб надійно тримати його, навіть якщо у вас скляний стіл. А якщо ви хочете краще бачити ковпачки клавіш, він також має вбудовані дворівневі ніжки для легкого регулювання нахилу.

А оскільки розмір клавіатури TH80-X займає 75%, він займає менше місця, ніж повнорозмірні 104-клавішні клавіатури. Його розміри приблизно 33,8 x 13,4 x 4,2 см або 13,3 x 5,3 x 1,7 дюйма, тому його легко помістити в рюкзак.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Окрім великої ручки керування, прямо під нею зручно розташовані перемикач живлення та порт USB-C. Це нецентральне розташування полегшує підключення або зарядку TH80-X. Якщо ви використовуєте мишу для правої руки зі знімним кабелем, ви можете використовувати один кабель для підзарядки обох периферійних пристроїв. А якщо ви віддаєте перевагу дротовому з’єднанню, ви можете об’єднати два дроти в пучок для чистішого налаштування столу.

Він також включає ключ 2,4 ГГц, зручно розташований під клавіатурою, трохи нижче лівої регульованої ніжки. Це допомагає зберегти його в безпеці, гарантуючи, що ви ніколи не втратите ключ, якщо ним не користуєтеся.

Досвід набору тексту 8 із 10

Однією з причин, чому ви б перейшли від типової мембранної клавіатури до механічної, є відчуття набору тексту та чутність. Багатьом користувачам потрібен товстий, товстий звуковий профіль, що забезпечується преміальними PBT-клавішами, які певною мірою забезпечує TH80-X.

Однак, незважаючи на те, що клавіатури з профілем NAE виглядають добре, вони трохи менші, ніж клавіатури з профілем MDA, тобто вони мають менш міцний звук, ніж інші більш доступні клавіатури, як-от Epomaker Shadow-X.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Крім того, TH80-X використовує залізну пластину для забезпечення стабільності та міцності клавіатури. Хоча це зменшує прогин клавіатури, це також впливає на звуковий профіль клавіатури. Але що важливіше, це також впливає на відчуття набору тексту.

  Виправте фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax

Суцільна залізна пластина між друкованою платою та перемикачем зменшує амортизаційний ефект кріплення прокладки, що робить натискання клавіш жорсткими, особливо якщо ви набираєте із силою. Ви, ймовірно, не помітите цих речей, якщо ви новачок у механічних клавіатурах.

Оскільки я вже розглянув кілька бюджетних і преміальних механічних клавіатур, я відразу помітив різницю, коли вперше набрав текст на TH80-X. Тим не менш, він пропонує прийнятне відчуття за свою ціну.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ще одна нарікання на цю клавіатуру – відсутність правої кнопки Ctrl. Я можу пробачити втрату кнопок Home і End, оскільки РК-екран займає для них місце, і ви можете легко призначити клавішу Fn, щоб додати їх назад.

Однак я зазвичай використовую праву кнопку Ctrl і клавіші зі стрілками для швидкого переміщення курсору між словами однією рукою. Я перепризначив праву клавішу Alt на праву клавішу Ctrl, щоб допомогти вирішити цю проблему, але відстань між правою клавішею Alt і клавішами зі стрілками робить її дещо незручною для швидкого використання.

Epomaker міг би використати менші ковпачки 1u для клавіш-модифікаторів, щоб поміститися в праву клавішу Ctrl. Це дозволило б користувачам TH80-X зберегти його, зробивши клавіатуру більш ефективною для виконання робочих завдань.

Розумна реалізація опцій підключення та ручки керування

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ще одна чудова перевага TH80-X — легке перемикання з’єднань і універсальність ручки керування. Просто натисніть Fn+1/2/3/4/5, щоб перемикатися між режимами з’єднання — від 1 до 3 для з’єднання Bluetooth, 4 для ключа 2,4 ГГц і 5 для дротового з’єднання.

В першу чергу ручка керування регулює гучність вашого комп’ютера. І коли ви натискаєте її, він вимикає звук вашого комп’ютера, що полегшує вимикання звуку, якщо вам потрібно з кимось поговорити в реальному житті. Це відрізняється від багатьох інших тестованих мною клавіатур, які перемикають ручку на керування яскравістю підсвічування, коли ви її натискаєте.

Але ручка має більше, ніж просто регулювання гучності. Коли ви складаєте клавішу Fn і натискаєте ручку, ви входите в режим взаємодії з екраном, що дозволяє вам переміщатися в екранному меню TH80-X. Це дуже корисно, оскільки тепер легше змінювати налаштування клавіатури, не запам’ятовуючи, яка комбінація клавіш Fn що змінює.

  Як транслювати офіс без кабелю

Чудовий і функціональний дисплей

Джоуї Моралес / MakeUseOf

TH80-X має 1,25-дюймовий OLED-екран, який показує дату, час і стан клавіатури. Однак ви також можете налаштувати екран, щоб відображати GIF або фотографію, і ви можете перемикатися між двома зображеннями чи анімаціями, не завантажуючи їх через програму драйвера Epomaker.

Після того, як ви завантажили потрібні файли, натисніть Fn+регулятор, а потім поверніть його, щоб вибрати те, що ви хочете побачити. Просто натисніть Fn+Knob ще раз, щоб підтвердити свій вибір.

Тепер, щоб отримати доступ до налаштувань клавіатури, натисніть Fn+регулятор, а потім знову натисніть регулятор. Коли ви входите в меню налаштувань, повертайте ручку, щоб перемикати та змінювати параметри: Фото/Gif, Світло, Колір RGB, Яскравість, Швидкість, Режим ОС і (Fn) Шар. Натисніть ручку ще раз, щоб увійти в обраний параметр і внести зміни.

Завершивши вивчення меню налаштувань, знову натисніть Fn+регулятор, щоб повернутися до режиму керування гучністю — меню налаштувань незабаром повернеться до останнього вибраного режиму зображення або дисплея.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Почніть свою колекцію механічних клавіатур із TH80-X

Epomaker TH80-X не такий товстий, як я очікував, і на ньому було важко друкувати, особливо коли я сильно натискав на клавіатуру. У ньому також відсутні деякі клавіші, які можуть бути вирішальними для продуктивних завдань, тому вам доведеться призначити власні шари Fn і, можливо, навіть перепризначити деякі клавіші.

Унікальний профіль клавіатури виділяє її серед механічних клавіатур (хоча до цього доведеться звикнути). Крім того, він сумісний із три- та п’ятиконтактними перемикачами, що дає вам більше можливостей, якщо ви захочете замінити стандартні перемикачі.

TH80-X не є ідеальною клавіатурою; незважаючи на це, це чудова перша клавіатура, особливо якщо ви хочете щось приємне, щоб розпочати свою колекцію, не розбиваючи гроші.

Механічна клавіатура Epomaker TH80-X 75%.

Epomaker TH80-X — чудова перша клавіатура для користувачів, які тільки починають користуватися механічними клавіатурами з можливістю налаштування. Він пропонує кілька способів підключення та має великий, простий у використанні регулятор для регулювання гучності звуку та налаштувань клавіатури.