Будьте в безпеці з цими 7 найкращими мережами VPN для Chromebook

Categories:

Chromebook VPN — найкращий варіант для підвищення безпеки та конфіденційності в Інтернеті.

Google Chrome – одна з найшвидших і найбезпечніших операційних систем, у якій рідко виникають проблеми через зловмисне програмне забезпечення чи віруси.

Хоча в усьому світі існує багато мереж VPN, деякі з них працюють на Chromebook.

Вибір найкращого Chromebook VPN забезпечить вам більшу анонімність, можливість доступу до веб-сайтів інших країн, які недоступні у вашому регіоні, і розширену безпеку під час серфінгу в Інтернеті.

Як уже було сказано, Chromebook VPN допоможе захистити вашу особу в Інтернеті та запропонує безпечний спосіб доступу до будь-якого вмісту, який ви хочете, в обхід географічних обмежень.

Причина, чому Chromebook VPN є корисною, полягає в тому, що розширення Chrome для Chromebook може бути недостатнім. Вам потрібно буде знайти програму VPN для Android на своєму Chromebook, яку потрібно завантажити в ОС Chrome, щоб продовжити конфіденційність і безпеку.

Отже, давайте розглянемо деякі мережі VPN Chromebook, які пропонують найкращі послуги та захист від онлайн-ризиків.

Що таке VPN?

Віртуальна приватна мережа (VPN) — це служба, яка пропонує зашифроване та безпечне онлайн-з’єднання. Користувачі використовують VPN для анонімності та конфіденційності в Інтернеті. Крім того, вони обходять геообмеження та цензуру.

VPN поширює приватну мережу на загальнодоступну, дозволяючи безпечно надсилати й отримувати дані через Інтернет. Іншими словами, VPN приховують історію веб-перегляду, IP-адресу, веб-активність і географічне розташування.

VPN використовують протоколи тунелювання для захисту даних під час надсилання та отримання. Мережні адреси отримувача та джерела зашифровані, щоб забезпечити приголомшливий захист вашої діяльності в Інтернеті.

Існує два основних типи VPN:

 • VPN віддаленого доступу: це тимчасове захищене з’єднання між пристроєм користувача та центром обробки даних компанії. Він стає активним лише тоді, коли користувач хоче його ввімкнути. Він не має постійного посилання.
 • Site-to-site VPN: це постійне з’єднання між різними офісами для створення унікальної постійно активної мережі. Це найкраще працює, коли у вас є різні сайти. Крім того, це найдешевший спосіб об’єднання кількох мереж.

Давайте перевіримо, як працюють VPN.

Як працюють VPN?

VPN перенаправляє вашу мережу через налаштований віддалений сервер, керований хостом VPN, щоб приховати вашу IP-адресу. Це працює завдяки протоколам тунелювання VPN. VPN мають кілька варіантів використання протоколів тунелювання, наприклад протоколу тунелювання захищених сокетів (SSTP) або OpenVPN.

Тунель VPN може підключати пристрої до іншої мережі, шифруючи дані та приховуючи їх IP-адреси.

Важлива функція безпеки, перемикач блокування, є найнадійнішим способом захисту вашого пристрою. Під час переривання перемикач блокування від’єднує ваш пристрій від з’єднання, щоб усунути причину впливу IP-адреси.

Навіщо використовувати Chromebook VPN?

VPN — це корисні інструменти для збереження конфіденційності та безпеки вашого з’єднання під час роботи в загальнодоступній мережі. Вони чудово підходять для доступу до геообмеженого вмісту.

Використовуючи Chromebook, ви можете захистити себе від зловмисного програмного забезпечення, вірусів і кіберзагроз. Але цього недостатньо; конфіденційність також є важливим фактором.

Для цього Chromebook VPN:

 • Пропонує безпечне загальнодоступне з’єднання Wi-Fi
 • Потоки заблокованого вмісту та веб-сайтів
 • Запобігає відстеженню ISP
 • Уникає цензури
 • Це запобігає банківським операціям і транзакціям
 • Захищає покупки в Інтернеті за допомогою кредитної або дебетової картки.
 • Розблоковує соціальні мережі
 • Це дає вам анонімний доступ до будь-якого веб-сайту
 • Уникає обмеження даних
 • Уникає обмеження пропускної здатності
 • Пропонує найдешевші альтернативи
 • Забезпечує масштабованість мережі

Однак основною метою Chromebook VPN є приховування вашої активності в Інтернеті. Він захищає від шпигунів і хакерів під час використання загальнодоступної мережі Wi-Fi. Таким чином ви зможете захистити свою особисту інформацію від хакерів. Загалом VPN забезпечує додатковий захист вашого пристрою Chromebook.

  Як налаштувати Cisco VPN

Як налаштувати VPN на Chromebook?

Ви можете використовувати VPN на своєму Chromebook трьома способами:

 • Установіть програму для Android із Google Playstore.
 • Додайте розширення VPN із веб-магазину Chrome.
 • Установіть VPN у своїх маршрутизаторах, до яких підключено ваш пристрій Chromebook.

Попит на Chromebook високий через їхні функції безпеки. Але вам потрібен додатковий догляд за Chromebook, щоб захистити веб-трафік, і вам потрібен VPN для вашого пристрою.

Розширення для веб-переглядача Chrome – це швидкий і простий спосіб захистити ваше з’єднання, але шифрує лише трафік веб-переглядача, а не трафік інших програм.

Програма Android – найкращий варіант для користувачів Chromebook. Вам потрібно знайти інструменти VPN у Google Playstore, установити їх, підключитися до Інтернету та бути готовим до перегляду Інтернету.

Отже, якщо ви хочете використовувати найкращі VPN Chromebook, ось кілька варіантів, які ви можете розглянути.

ExpressVPN

Відчуйте найкращий Chromebook VPN із ExpressVPN і розблокуйте сферу відеовмісту та програм. Він створений для надшвидкої потокової передачі та перегляду. Він працює з різними брендами та моделями комп’ютерів, зокрема Asus, Samsung, Google, HP, Acer тощо.

Налаштувати ExpressVPN легко. Зареєструйте обліковий запис, завантажте програму ExpressVPN і встановіть її на свій пристрій Android. Далі підключіться до будь-якого надзахищеного серверу та почніть користуватися Інтернетом, як хочете.

Коли ви використовуєте VPN на своєму Chromebook, ви можете:

 • Обійти обмеження ISP для фільмів і шоу на потокових сервісах, таких як Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer або Netflix. VPN приховує ваш трафік.
 • Захистіть своє з’єднання на планшеті. ExpressVPN захищає ваші дані, щоб сторонні особи не могли за вами стежити.

Ви можете підключити свій Chromebook до великої мережі серверів у багатьох країнах. ExpressVPN постійно оптимізує сервери, щоб забезпечити надзвичайно високу швидкість і найкращу в галузі надійність і стабільність з’єднання.

Крім того, ви отримаєте вдосконалений засіб захисту від витоків, що гарантує збереження вашої безпеки та конфіденційності.

Ви також можете захистити свої дані за допомогою розширеного 256-бітного шифрування AES. Крім того, він пропонує перемикач блокування мережі, який зберігає ваші дані в безпеці, розриваючи з’єднання VPN під час блокування трафіку.

Ви можете налаштувати VPN за допомогою посилань, які ви зазвичай використовували для додавання ярликів. Багато хто віддає перевагу ExpressVPN через його надійну серверну технологію, кращу анонімність, доступність тощо. ExpressVPN також доступний понад 16 мовами.

Спробуйте безризиковий ExpressVPN сьогодні без проблем протягом 30 днів і захистіть своє з’єднання. Якщо ви не задоволені послугою, попросіть повне відшкодування протягом 30 днів.

Proton VPN

Отримайте безкоштовний VPN для своїх Chromebook за допомогою Proton VPN і захищайте своє онлайн-з’єднання без обмежень швидкості, реклами, відстеження тощо. Це допоможе вам залишатися анонімним в Інтернеті, безпечно користуватися публічною мережею Wi-Fi, обходити державну цензуру тощо завдяки необмеженій VPN для вашої ОС Chrome.

Налаштуйте обліковий запис Proton VPN, завантажте програму на свій Android і встановіть її та підключіться до свого сервера за лічені хвилини. Proton VPN — це безкоштовна програма з відкритим кодом, якій довіряють багато журналістів у всьому світі.

Proton VPN не шпигує за вашими даними. Натомість він захищає вашу конфіденційність, коли ви переглядаєте Інтернет за допомогою VPN. Однак Proton VPN безпечний і добре зашифрований. Він ніколи не передає вашу інформацію про веб-перегляд третім сторонам.

Крім того, відчуйте необмежену пропускну здатність, відсутність реклами, перевірену мережу VPN тощо з додатком Proton VPN. Тепер ви можете захистити свою активність у веб-перегляді та захистити відвідування веб-сайтів. Proton VPN знаходиться в Швейцарії, а це означає, що ваша історія веб-перегляду та дані захищені законами Швейцарії про конфіденційність.

  Найкращі VPN для покупки за біткойн та інші криптовалюти

Вимикач Proton VPN блокує ваш мережевий трафік щоразу, коли ваше з’єднання переривається, щоб забезпечити безпеку вашого з’єднання та місцезнаходження.

Він використовує лише протоколи VPN, такі як IKEv2 і OpenVPN. Ви також можете використовувати опцію розділеного тунелювання, щоб керувати своїм VPN-тунелем і вирішувати, які IP-адреси та програми використовують VPN.

NordVPN

Завантажте найкращу програму VPN для свого Chromebook із NordVPN і захистіть своє інтернет-з’єднання. Це одна з найшвидших і найкращих VPN у всьому світі для конфіденційності та безпеки в Інтернеті. Це допоможе вам захистити свій пристрій навіть під час використання загальнодоступної мережі Wi-Fi.

У NordVPN немає обмежень пропускної спроможності чи даних; отже, ви можете насолоджуватися безперервним і необмеженим доступом до Інтернету. Його куленепробивне шифрування дозволяє безпечно транслювати ваші улюблені фільми та телешоу через загальнодоступну мережу Wi-Fi.

Революційна технологія NordLynx від NordVPN допоможе вам отримати неймовірну швидкість і безпеку одночасно. Крім того, ви можете приховати своє точне місцезнаходження та використовувати VPN для шифрування підключення, якщо ви використовуєте приватне підключення до Інтернету.

Процедура налаштування дуже проста. Є три способи захистити свій інтернет-трафік на Chromebook:

 • Завантажте програму NordVPN із Google Playstore. Всі ваші зв’язки.
 • Знайдіть розширення NordVPN у веб-магазині Chrome. Таким чином ви можете захистити свій трафік лише у браузері Chrome.
 • Встановіть NordVPN на свій маршрутизатор Wi-Fi, щоб усі з’єднання через нього шифрувалися, включаючи Chromebook.

Отримайте пакет професійної безпеки від 5,89 доларів США на місяць за 2 роки підписки. Ви отримаєте захист від зловмисного програмного забезпечення, засіб блокування й відстеження реклами, безпечну високошвидкісну мережу VPN, сканер втрат даних, 1 ТБ зашифрованого хмарного сховища та кросплатформний менеджер паролів.

PureVPN

Отримайте найкращий VPN для свого Chromebook за допомогою PureVPN і отримуйте необмежений доступ до ігор, насолоджуйтеся потоковою трансляцією тощо з першокласним шифруванням. На вашому Chromebook ви знайдете розширені функції VPN, щоб захистити свій пристрій навіть у загальнодоступній мережі Wi-Fi.

Насолоджуйтесь безпечним онлайн-дослідженням, підключившись до PureVPN і залишаючись зашифрованим від загроз і кібератак. Ви можете легко отримати анонімний доступ до Інтернету одним клацанням миші, жодна мережа чи брандмауер не обмежують доступ до Інтернету.

PureVPN пропонує надзвичайно високу швидкість 20 Гбіт/с і необмежену пропускну здатність. Легко завантажте програму PureVPN і розширення для Chrome, щоб захистити свій інтернет-трафік.

Завдяки потужній VPN ви можете покращити роботу Chromebook. Він також забезпечує інтелектуальне розділене тунелювання, політику відсутності журналів, розширені протоколи VPN, 10 одночасних підключень і підключення одним краном.

Отримайте глобальну мережу серверів VPN, які обслуговують понад 78 країн, понад 96 місць і понад 6500 серверів VPN по всьому світу. PureVPN також сумісний з ігровими консолями, маршрутизаторами та понад 20 операційними системами та пристроями.

Виберіть ідеальний план відповідно до ваших потреб і скористайтеся 31-денною гарантією повернення грошей.

CyberGhost VPN

Звільніться від стресу за допомогою найкращого Chromebook – CyberGhost VPN. Це захистить ваше підключення до Інтернету, навіть якщо ви підключитесь до загальнодоступної мережі Wi-Fi. Ви отримаєте необмежену пропускну здатність на надзвичайно швидких серверах і безвідмовну конфіденційність даних.

CyberGhost VPN легко та швидко налаштувати. По-перше, станьте Ghostie, налаштуйте VPN для Chromebook і почніть захищати свій досвід перегляду на Chromebook. Ви можете легко відновити доступ до заборонених веб-сайтів і уникнути обмежень ISP, не боячись бути атакованим або відслідкованим.

Грайте в ігри, переглядайте вміст і завантажуйте торренти на надвисокій швидкості з повною анонімністю та необмеженою пропускною здатністю. З CyberGhost VPN забудьте про помилки проксі-сервера, DDoS-атаки, обмеження провайдера та буферизацію. Він також має 9242 блискавичних сервери в 91 країні.

  Як налаштувати VPN на ПК з Windows 10 або Mac

Крім того, сервери NoSpy від CyberGhost забезпечують надійний захист під час транзакцій і банківських операцій. Ви навіть можете забронювати дешевий рейс через сервер VPN і відчути свободу та гнучкість завдяки безризиковій VPN.

Ця VPN працює на різних моделях Chromebook, таких як Flip C214, Acer Chromebook 314, Samsung Chromebook Pro, Chromebook X360 12b, Dell Inspiron Chromebook тощо. Отримайте гарантовану конфіденційність із політикою відсутності журналів, чудову безпеку загальнодоступної Wi-Fi, куленепробивні стандарти шифрування, неймовірну швидкість, необмежену пропускну здатність тощо з CyberGhost VPN.

Виберіть найкращий план і відчуйте все, що вам потрібно, в одній VPN. Скористайтеся 45-денною гарантією повернення грошей без ризику.

Hotspot Shield VPN

Візьміть найкраще розширення VPN для свого Chromebook сьогодні та насолоджуйтесь безпечним і приватним доступом до будь-якого вмісту без обмежень за допомогою Hotspot Shield VPN. Тест швидкості Ookla підтверджує, що це одна з найшвидших у світі VPN.

Ваш інтернет-трафік буде зашифровано, коли ви підключатиметеся до одного з понад 3200 серверів VPN у 80+ країнах, включаючи 35+ міст у всьому світі. Таким чином ви можете конфіденційно та безпечно переглядати веб-сторінки, захищаючи свої дані.

Процедура завантаження та встановлення проста та швидка. Виберіть потрібне розташування сервера VPN і підключіться до будь-якого трафіку. Отримайте шифрування військового класу, яке блокує 57 мільйонів фішингових і шкідливих сайтів на день.

Власний протокол Hydra Hotspot Shield VPN перевірено експертами як найшвидший і найбезпечніший на ринку. Це допоможе вам транслювати фільми та телешоу скільки завгодно з необмеженою пропускною здатністю.

Завантажте, підключіться та скористайтеся 45-денною гарантією повернення грошей.

Surfshark VPN

Захистіть свій Chromebook за допомогою Surfshark VPN і відчуйте фантастичну швидкість трансляції та перегляду, а також повний пакет захисту в Інтернеті для вашої операційної системи Chrome.

Оновіть Chromebook до останньої версії, підпишіться на службу VPN, завантажте програму та встановіть її, щоб підключитися до найшвидшої мережі VPN.

Причини, чому ви можете розглянути Surfshark VPN, включають:

 • Surfshark – це швидка мережа VPN, яка добре працює на Chromebook. Він охоплює широкий спектр пристроїв.
 • Його сервери, що містять лише оперативну пам’ять, мають найвищу якість, що забезпечує найшвидше VPN-з’єднання.
 • Провідне в галузі 25-бітне шифрування VPN AES захищає трафік Chromebook від рекламних брокерів і шпигунів.
 • Розблокуйте обмеження, оновивши свій Chromebook, щоб обійти інтернет-цензуру для веб-сайтів і програм.
 • Surfshark не реєструє жодної інформації під час перегляду.
 • Він пропонує довгий список розширених функцій. Ви можете налаштувати роботу в Інтернеті за допомогою Bypasser і CleanWeb.

Почніть свою подорож із Surfshark VPN і захистіть свої дані за допомогою надзвичайно швидкої VPN на своєму Chromebook. Отримайте 30-денну гарантію повернення грошей.

Висновок

Онлайн-безпека та конфіденційність – це не лише приємно, але й необхідно для вашого пристрою Chromebook. Завдяки VPN Chromebook ви отримаєте безпечну платформу для анонімного доступу до будь-якого вмісту та веб-сайтів без будь-яких обмежень.

Тому виберіть найкращий Chromebook VPN зі списку вище, щоб отримати кращий захист і конфіденційність. Ви можете встановити його з Android Playstore або додати розширення до веб-магазину Chrome, щоб почати використовувати його.

Далі ви можете перевірити, як захистити свою конфіденційність в Інтернеті.