Браузери AI тут, і це 5 найкращих варіантів

| | 0 Comments| 3:16 AM
Categories:

Ваш веб-браузер – це ваш портал в Інтернет. Але що, якщо це може бути більше? Що, якби ви могли застосувати штучний інтелект у своєму веб-браузері, щоб покращити та оптимізувати процес веб-перегляду, створивши справді персоналізований досвід перегляду?

Що ж, з браузером AI ви можете.

Після перевизначення веб-пошуку шляхом інтеграції OpenAI’s ChatGPT у Bing Microsoft зробила ще один крок, щоб революціонізувати веб-перегляд, додавши свого помічника AI, Copilot, до браузера Edge. Отже, що таке Microsoft Copilot і як ним користуватися?

Copilot — це вдосконалений помічник зі штучним інтелектом, розроблений корпорацією Майкрософт та інтегрований у її операційні системи та програми. Одне з його найкорисніших додатків у браузері Edge, де його можна використовувати для різних завдань. Щоб розпочати роботу, завантажте Microsoft Edge, увійдіть у свій обліковий запис Microsoft (або створіть його, якщо у вас його немає) і натисніть піктограму Copilot на бічній панелі Edge.

Copilot у Microsoft Edge має три основні функції: чат, який дозволяє спілкуватися природною мовою, підсумовувати веб-сторінки та отримувати відповіді на запитання; Compose, який допомагає вам виконувати такі завдання, як створення електронних листів або публікацій у блозі; і Insight, який надає відповідну інформацію на основі веб-сторінки, яку ви зараз переглядаєте. Загалом, цей веб-браузер зі штучним інтелектом є чудовим інструментом, якщо ви прагнете підвищити свою продуктивність і оптимізувати веб-перегляд.

Завантажити: Microsoft Edge (безкоштовно)

Якщо ви дбаєте про конфіденційність і безпеку під час перегляду веб-сторінок, можливо, ви чули про браузер Brave або користувалися ним. Brave — це веб-браузер, орієнтований на конфіденційність, із вбудованими засобами блокування реклами та засобів відстеження, що робить його популярною альтернативою Google Chrome. Однак інші функції браузера Brave можуть покращити ваш досвід перегляду, включаючи його помічника зі штучним інтелектом Leo.

  Як легко оновити Chromebook

Як і Microsoft Edge, вам потрібно лише завантажити Brave і відкрити браузер. Потім ви побачите значок Лева на бічній панелі в правому куті екрана. Якщо ви не можете отримати доступ до бічної панелі, клацніть три горизонтальні лінії у верхньому правому куті браузера Brave і перейдіть до Додаткові інструменти > Показати бічну панель > Завжди.

Ви можете використовувати Leo, натиснувши його піктограму (яка виглядає як піктограма чату із зірочкою) на бічній панелі та взаємодіяти з ним так само, як і з іншими чат-ботами. Leo використовує обробку природної мови, щоб зрозуміти ваші запитання, надати релевантні відповіді та підсумувати веб-сторінки, серед інших функцій.

Завантажити: Хоробрий (безкоштовно)

Opera — надійний веб-браузер, який пропонує такі зручні функції, як вбудований VPN, блокувальник реклами та деякі з найпопулярніших месенджерів, зокрема WhatsApp і Telegram. Нещодавно Opera також підскочила до AI-помічника з інтегрованим AI-помічником Aria.

Щоб налаштувати та використовувати ШІ в Opera, завантажте та запустіть браузер ШІ. Ви знайдете Арію на бічній панелі в лівій частині екрана. Крім того, доступ до Aria можна отримати за допомогою комбінації клавіш Ctrl + / (CMD + / у macOS). Aria може допомогти вам з різними завданнями, такими як переклад текстів, відповіді на запитання та створення публікацій у блогах, електронних листів або презентацій.

  Як використовувати кіоск спеціального дизайну в «Animal Crossing: New Horizons»

Завантажити: Опера (безкоштовно)

Arc — це безкоштовний і простий у користуванні веб-браузер, який покращує ваш досвід перегляду, допомагаючи вам бути організованим. Arc пропонує кілька функцій для кращої продуктивності, включаючи виділені області з профілями та плавну підтримку розділеного екрана. Процес адаптації простий, що спрощує імпорт даних зі старого браузера.

Однак його віртуальний помічник Макс на основі штучного інтелекту робить Arc ще кращим для тих, хто хоче підвищити продуктивність. Щоб почати використовувати Arc’s Max, завантажте та запустіть його та натисніть Cmd + T, щоб отримати доступ до панелі команд. Введіть “Arc Max” і натисніть enter, щоб увімкнути його. Виберіть «Увімкнути Макс», щоб активувати функції Макса.

Ви можете використовувати Arc’s Max для створення попереднього перегляду веб-сторінки, навівши курсор на посилання та натиснувши клавішу Shift, але не натискаючи її. Це полегшує прийняття рішення про відвідування сторінки. Ви також можете використовувати його, щоб ставити запитання та підсумовувати веб-сторінки за допомогою Cmd + F.

Наразі Arc доступний лише для macOS, але довгоочікувана версія для Windows знаходиться в розробці, її запуск запланований на 2024 рік.

Завантажити: Арк для Mac (безкоштовно)

SigmaOS — найновіший у нашому списку браузер на основі штучного інтелекту, багатофункціональний та інтуїтивно зрозумілий браузер Mac, який варто спробувати кожному. SigmaOS обіцяє новий, кращий і швидший досвід перегляду, групуючи вкладки в персоналізовані робочі області, щоб допомогти вам залишатися зосередженим. Однак його новий помічник зі штучним інтелектом, Airis, допомагає вам автоматизувати повсякденні завдання та оптимізувати роботу в Інтернеті.

  Що таке Kodi? Все, що вам потрібно знати про програму TV Streaming

Щоб використовувати Airis, завантажте та запустіть SigmaOS і натисніть її піктограму у верхньому правому куті екрана. Ви можете використовувати Airis, щоб ставити запитання, створювати вірші та підсумовувати веб-сторінки. Ви також можете використовувати його, щоб переформулювати веб-сторінки, щоб зробити їх простішими або додати гумору, серед іншого. Airis є унікальним у тому, що він змінює формулювання на веб-сторінці, а не в її вікні чи діалоговому вікні.

Однак на момент написання статті ви повинні зареєструватися в Список очікування Airis отримати доступ. Для довідки: обробка мого запиту тривала кілька тижнів, але час може змінюватися залежно від вимоги.

На відміну від Arc, SigmaOS не скоро з’явиться у Windows, оскільки використовує Apple WebKit. Тим не менш, це чудовий варіант для користувачів macOS.

Завантажити: SigmaOS для Mac (безкоштовна, доступна преміум-версія)

Ці браузери зі штучним інтелектом лідирують у покращенні нашого досвіду веб-перегляду та підвищенні продуктивності. Ви можете спробувати будь-який із цих браузерів, щоб побачити, який відповідає вашим потребам і вподобанням, використовуючи їхні помічники AI для більш персоналізованого перегляду.