techukraine.net techukraine.net Битва за найкраще програмне забезпечення для обслуговування клієнтів [2023]

Битва за найкраще програмне забезпечення для обслуговування клієнтів [2023]

| | 0 Comments| 12:49 PM
Categories:

Ласкаво просимо до нашої порівняльної статті про найкраще програмне забезпечення для обслуговування клієнтів: Freshdesk проти Zendesk.

Підприємства часто ігнорують важливий аспект задоволеності клієнтів, помилково сприймаючи його лише як другорядний щодо свого загального успіху. Однак у конкурентному діловому середовищі клієнтський досвід має служити незамінним каталізатором протягом усього циклу продажів.

Уявіть такий сценарій: ви інвестуєте свій важко зароблений капітал у новий автомобіль, важливе придбання для вашого бізнесу/домогосподарства. Коли ви з гордістю виганяєте автомобіль 🚗 з автосалону, у повітрі панує почуття виконаного обов’язку та очікування.

Ви орієнтуєтеся поверхами виставкового залу, цінуючи момент; однак ви можете не усвідомлювати, що вартість вашої покупки почала знецінюватися в той момент, коли ви залишили приміщення. Загальновідоме прислів’я говорить, що амортизація автомобіля починається в той момент, коли він покидає приміщення автосалону ☹️.

Далі життя змінюється, і непередбачені обставини можуть спонукати вас звернутися за допомогою до відділу обслуговування клієнтів, коли ваш улюблений автомобіль стикається з будь-якими проблемами. Саме в ці моменти настає сувора реальність.

Від затримки або відсутності відповіді на дзвінки в службу підтримки клієнтів до неадекватного вирішення ваших запитів і несподіваних витрат, які не покриваються гарантією на обслуговування, ці фактори поєднуються, щоб сформувати засуджуючий вердикт: «погане обслуговування клієнтів». 🥹Так, ми всі там були.

Слово інтерфейсу веб-сторінки служби підтримки клієнтів

У жорсткій конкуренції бізнес-середовища ця остання фаза може як створити, так і зруйнувати бізнес, визначаючи його довгострокові перспективи та здатність захопити будь-який цільовий сегмент ринку.

Навіщо надавати пріоритет задоволеності клієнтів?

Оскільки компанії прагнуть задовольнити очікування клієнтів, і Freshdesk, і Zendesk пропонують широкий спектр функцій для оптимізації та покращення процесів підтримки клієнтів. Вибір правильного програмного забезпечення для обслуговування клієнтів може значно вплинути на вашу здатність надавати ефективні та задовільні послуги.

У цьому вичерпному посібнику ми дослідимо роль Freshdesk і Zendesk як програмних платформ для обслуговування клієнтів, заглибимося в їхні функції та надамо приклади реального використання, щоб проілюструвати їх практичне застосування.

Крім того, ми висвітлимо переваги кожного інструменту, дозволяючи вам отримати рівну основу для обох, що допоможе вам вирішити, яке рішення найкраще підійде для покращення ваших операцій підтримки клієнтів.

Представляємо Freshdesk і Zendesk

Freshdesk

Залишаючись вірним своїй меті «спростити для брендів спілкування зі своїми клієнтами та полегшити користувачам зв’язок із компаніями»; Freshdesk — це хмарне програмне забезпечення для підтримки клієнтів, яке набуло популярності серед компаній.

У своїй власній маркетинговій кампанії він голосно заявляв, що є прямим конкурентом Zendesk з його акцентом на простоті, інтуїтивності та зручності користувача👍 .

Freshdesk має низку інтелектуальних пакетів автоматизації та інтуїтивно зрозумілих функцій, які дають компаніям змогу оптимізувати підтримку служби підтримки, надаючи швидші та ефективніші звернення.

  Як встановити рівень масштабування за замовчуванням в Microsoft Edge

Функція багатоканальних можливостей дозволяє компаніям взаємодіяти з клієнтами через кілька каналів зв’язку, а новітні функції чат-ботів на базі ШІ та інструменти командної співпраці підвищують продуктивність, сприяючи командній роботі.

Хочете дізнатися більше про Freshdesk? Перевірте це, щоб дізнатися, чи є Freshdesk відповіддю на ваші проблеми з обслуговуванням клієнтів.

Zendesk

Zendesk, з іншого боку, рекламується як лідер сегмента хмарних рішень для управління службами підтримки. Zendesk пропонує безліч прикладних інструментів, розроблених для задоволення потреб різних галузей, включаючи технології, уряд, медіа та роздрібну торгівлю.

Платформа має настроюваний інтерфейсний портал, повну інтеграцію з популярними програмами, такими як Salesforce і Google Analytics, і можливості живого чату.

Однією з видатних особливостей Zendesk є можливість підприємствам створювати базу знань для вирішення поширених запитів, сприяючи залученню клієнтів через онлайн-форуми спільноти.

Пакет Zendesk Suite включає низку продуктів; зокрема Zendesk Talk, Zendesk Explore та Zendesk Sunshine Conversations, кожна з яких розроблена для покращення підтримки та взаємодії з клієнтами.

Freshdesk проти Zendesk – швидке порівняння

FeatureComparisonFreshdeskZendeskStreamline Communication✔️❌Вбудована система тикетів✔️❌Консолідація запитів✔️❌Відстеження соціальних згадок✔️❌Пріоритезація та класифікація✔️❌Об’єднання пов’язаних заявок✔️❌Сприяння самообслуговуванню✔️✔️Сприяння залученню клієнтів gement✔️✔️Виняткове самообслуговування✔️✔️Зменшення навантаження на підтримку✔️✔️Створення спільноти клієнтів✔️✔️

Узагальнити:

Freshdesk: Freshdesk — це надійна програмна платформа для обслуговування клієнтів, яка пропонує низку функцій і можливостей, призначених для оптимізації зв’язку, автоматизації рутинних завдань, моніторингу показників продуктивності, надання клієнтам варіантів самообслуговування, відповідей на запити через кілька каналів і надання допомоги в режимі реального часу.

Щоб спростити спілкування, безкоштовний план Freshdesk 🥳 надає вбудовану систему продажу квитків, яка об’єднує запити з різних каналів, включаючи електронну пошту та соціальні мережі, на єдину уніфіковану інформаційну панель.

Агенти можуть отримувати миттєві сповіщення, відстежувати згадки в соціальних мережах, визначати пріоритети та класифікувати заявки, а також об’єднувати пов’язані заявки, щоб забезпечити ефективне вирішення проблем за допомогою Freshdesk.

Zendesk: Zendesk, як потужна платформа програмного забезпечення для обслуговування клієнтів, пропонує функції та функції, розроблені для сприяння можливостям самообслуговування, тим самим сприяючи залученню клієнтів за допомогою порталу.

Завдяки цим комплексним функціям і спеціальним функціям компанії можуть забезпечувати винятковий досвід самообслуговування, зменшувати навантаження на підтримку та створювати процвітаючу спільноту клієнтів за допомогою Zendesk.

Freshdesk проти Zendesk – детальне порівняння

Хоча Zendesk давно вважали втіленням пропозицій обслуговування клієнтів, Freshdesk став сильним конкурентом у 2010 році, швидко завойовуючи позиції завдяки своєму новому підходу та передовим функціям.

Подібно до того, як підйом Карлоса Алькараса на вершину тенісного світу порушив домінування великої трійки – Джоковича, Надаля та Федерера – перед тим, як отримати престижний чемпіонат Вімблдону в 2023 році, Freshdesk прийняв трансформацію та кидає виклик правлінню Zendesk своїми оновленими пропозиціями.

  Як додати метадані до треків Spotify

Як би там не було, є певні сфери, де обидві платформи обслуговування клієнтів збігаються та мають кілька спільних рис.

І Zendesk, і Freshdesk пропонують настроювані бази знань, пропонуючи швидкий доступ до важливої ​​інформації. Крім того, обидві ці платформи забезпечують широкий спектр інтеграцій додатків. Роблячи свій вибір, враховуйте ці спільні сильні сторони разом із унікальними функціями, щоб знайти ідеальний варіант для потреб служби підтримки клієнтів.

У цьому розділі ми паралельно порівнюємо Freshdesk і Zendesk, проливаючи світло на те, яка платформа найкраще відповідає вашим потребам обслуговування клієнтів.

ОсобливостіFreshdesk ZendeskTicket Management👉3 спеціальна автоматизація (Dispatch’r, Supervisor, Observer) для ефективної обробки квитків.
👉Гнучке призначення на основі навантаження та навичок агента. 👉Лише одна функція (Макроси) для організації квитків.
👉Обмежені можливості конфігурації та адаптації. Призначення квитків👉3 унікальні системи призначення квитків з автоматизацією для плавного розподілу квитків.
👉 Призначайте квитки на основі навичок і доступності, зменшуючи навантаження на агента. 👉Обмежені можливості призначення квитків можуть призвести до нерівних квитків. розподіл і перевантаження агентів.
👉Перепризначити квитки може бути складно. Підтримка👉Простіше налаштування та інтуїтивно зрозумілий дизайн для легкого використання.
👉Спеціальна сертифікація не потрібна; агенти можуть відразу почати відповідати на квитки.
👉Дозволяє командну співпрацю для вирішення питань підтримки.
👉Пересилайте квитки діловим партнерам для прямого внеску.
👉Покращена взаємодія з клієнтами завдяки співпраці з партнерами-постачальниками послуг. 👉Це може потребувати додаткового налаштування та навчання.
👉Жодної згадки про інтуїтивно зрозумілий дизайн.
👉Функції співпраці не виділені явно.
👉Жодної згадки про пересилання квитків діловим партнерам. Налаштування👉Легко адаптуйте Freshdesk до потреб вашого бізнесу.
👉Налаштуйте статуси заявок для ясності та розуміння.
👉 Автоматизація інтелектуально підтримує користувацькі статуси. 👉Може бракувати гнучкості в адаптації до конкретних бізнес-процесів.
👉Обмежені параметри статусу квитка можуть призвести до плутанини.
👉Автоматизація може не повністю підтримувати спеціальні статуси. Співпраця👉Легко відстежує пов’язані проблеми клієнтів, пов’язуючи кілька заявок.
👉Оптимізує відповіді з централізованого розташування. 👉Функція недоступна в Zendesk, але пропонується з коробки у Freshdesk. Порівняння функцій – Freshdesk проти Zendesk

З таблиці вище ми бачимо, як Freshdesk і Zendesk пропонують різноманітні, але корисні рішення для обслуговування клієнтів, які відповідають різноманітним потребам і вимогам компаній. Для більш детального вивчення ви можете натиснути тут посилання і отримати більш чітке розуміння.

Уважно проаналізувавши, ми також можемо помітити перевагу Freshdesk, оскільки він простіший у налаштуванні, інтуїтивно зрозумілий у використанні та пропонує більше функцій навіть у безкоштовній версії.

  Чому в ОС Chrome віруси не є проблемою?

Огляд оцінки задоволеності обслуговування клієнтів відгук знак значок

Переваги програмного забезпечення підтримки клієнтів

Виняткове обслуговування клієнтів має першорядне значення для досягнення задоволеності клієнтів і розвитку довгострокової лояльності. Freshdesk і Zendesk, два провідні програмні рішення для обслуговування клієнтів, сяють і мають вагомі причини для цього.

Клієнти очікують швидких, але точних відповідей на свої запити, тоді як вашій команді підтримки потрібні інструменти, які можуть швидко обробляти такі великі обсяги запитів клієнтів.

Інвестуючи в програмне забезпечення для обслуговування клієнтів, наприклад Freshdesk або Zendesk, компанії отримують конкурентну перевагу над своїми конкурентами. Ці платформи діють як другий мозок для вашої команди підтримки клієнтів, дозволяючи їм безперебійно керувати вхідними запитами, ефективно призначати завдання та ефективно контролювати продуктивність.

Відкрийте для себе концепцію служби підтримки клієнтів

Використання переваг Freshdesk і Zendesk — це надійний спосіб розширити можливості підтримки клієнтів і підвищити лояльність до бренду. Тут ми перерахуємо деякі переваги такого програмного інструменту:

#1. Спрощене спілкування: програмне забезпечення для обслуговування клієнтів спрощує спілкування за допомогою автоматичних відповідей і доступу до поширених запитань.

#2. Підтримка 24/7: автоматизація допомагає компаніям відповідати на запити клієнтів цілодобово.

#3. Відстеження та перегляд заявок у службу підтримки: дозволяє легко відстежувати взаємодію клієнтів, записувати попередні взаємодії та класифікувати заявки на основі різних параметрів.

#4. Підтримка між каналами: допомагає виконувати запити з кількох каналів, забезпечуючи швидше вирішення.

#5. Виділяйтеся серед конкурентів: ефективна робота команд підтримки клієнтів за допомогою програмного забезпечення дає конкурентну перевагу. Більша задоволеність клієнтів збільшує ймовірність отримання більшої кількості рекомендацій і позитивних оцінок від клієнтів.

Оновлення 💐майбутнього служби підтримки клієнтів

Зрештою, унікальне поєднання персоналізації, ефективності та майстерності співпраці у Freshdesk доводить, що Freshdesk є більш розумним вибором для компаній, які прагнуть забезпечити виняткову підтримку клієнтів. Freshdesk залишає незгладимий позитивний вплив на репутацію бренду, підвищуючи лояльність клієнтів.

Таким чином, Freshdesk постає як найкраще програмне забезпечення для обслуговування клієнтів, яке встановлює новий стандарт для компаній, які прагнуть надати видатну підтримку та виділитися серед своїх конкурентів. Таким чином, для організацій, які прагнуть підвищити рівень обслуговування клієнтів, Freshdesk виявився найкращим союзником 🙂.

Далі дізнайтеся, як отримати 5-зірковий рейтинг клієнтів ⭐⭐⭐⭐⭐, коли ви дізнаєтеся, як отримати задоволення від клієнтів за допомогою Freshworks😀.