Безпечний, лише перегляд, загальний доступ до файлів, що самознищується

| | 0 Comments| 1:56 PM
Categories:

Час від часу, здається, важливо обговорювати важливий процес захисту ваших конфіденційних даних. Раніше ми обговорювали програми, розроблені для того, щоб допомогти вам безпечно обмінюватися файлами в Інтернеті, але сьогодні ми збираємося поглянути на ще одну роботу в цій гонці, яка поєднує майстерність Snapchat з обміном файлами в стилі Dropbox. Додаток називається просто Digify, і воно покликане надати вам найбезпечніше рішення для обміну файлами. Додаток досягає цього за допомогою доброго старого методу знищення файлів. Тобто замість того, щоб надавати одержувачу постійний доступ до файлу, він встановлює ліміт часу для відправника та автоматично ініціює самознищення.

Digify — це міжплатформний сервіс, який наразі підтримує Windows, Android, Mac та iOS. Він дозволяє вам тимчасово надавати спільний доступ до файлів, переглядати, скільки разів цей файл відкривався, а також встановлювати, як довго надається доступ до його самознищення. Ви можете поділитися будь-яким файлом, який у вас є, за допомогою Digify зі свого мобільного пристрою, ПК і навіть Dropbox. Що стосується хмарних дисків, то наразі він підтримує лише Dropbox, але, схоже, в майбутньому будуть додані додаткові служби, такі як OneDrive (раніше SkyDrive), Google Drive і Box.

  Як вимкнути відстеження вихідних посилань Reddit

Коли я тестував Digify на своїй машині з Windows, мене дуже заінтригував його дизайн. Програма настільки безпечна, що запускає окреме середовище, коли ви її відкриваєте. Це означає, що ви не можете виконувати жодне інше завдання разом, а також робити знімки екрана. Правильно, він автоматично вимикає всі програми для знімків екрана, які можуть працювати у фоновому режимі.

На щастя, мій Galaxy S4 прийшов на допомогу, оскільки через цей огляд мені довелося опублікувати кілька екранів. Загальна робота Digify досить проста. Спочатку вам потрібно буде створити новий обліковий запис Digify і підтвердити його.

Коли це буде зроблено, ви можете почати надсилати та отримувати файли. Ви можете зв’язати свій обліковий запис Dropbox або поділитися файлами, які зберігаються локально. У будь-якому випадку, програма працює досить добре.

  Як налаштувати панель справ у Outlook

Після вибору файлу вам буде запропоновано вказати електронну адресу одержувача(ів), час самознищення, написати необов’язкове повідомлення. Після цього натисніть Надіслати, і ваш файл буде надійно доставлено до місця призначення.

Звісно, ​​передбачувані квитанції(и) мають зареєструватися в Digify, щоб переглянути файл.

Digify також доступний як мобільний додаток, який працює майже так само, як і на комп’ютері. Програми для Android і iOS виглядають ідентично і підтримують однакові функції на обох платформах.

Відвідайте Digify

Встановіть Digify з магазину Google Play

Встановіть Digify з App Store