Безкоштовні послуги перевірки справ: чи варто ними користуватися?

Categories:

Сьогодні все більше і більше людей користуються послугою онлайн-перевірки з різних причин. І оскільки їх популярність зростає, збільшується й кількість сайтів, які пропонують послугу перевірки справ. Конкуренція — це добре на будь-якому ринку, але вона також має кілька підводних каменів, особливо в Інтернеті.

Завдяки такому сплеску суспільного інтересу на ринку з’явилася низка безкоштовних послуг, що змушує багатьох користувачів запитувати, чому вони повинні платити за те, що вони можуть отримати в іншому місці безкоштовно. На жаль, якщо щось звучить занадто добре, щоб бути правдою, зазвичай це так. Насправді, передача вашої інформації на безкоштовний сайт може мати серйозні ризики.

Отже, чи варто використовувати безкоштовні послуги перевірки фону? Нижче ми розглянемо загальні плюси та мінуси безкоштовних компаній, а потім покажемо, чому варто віддавати перевагу співвідношенням ціни та якості над якомога меншими витратами.

Що таке сайт перевірки фону?

По суті, сайти перевірки даних є дослідницькими службами. Точніше, вони розробили технологію та методи, необхідні для прочісування суспільного надбання, щоб отримати всебічний погляд на минуле людини. Суб’єктом вашого пошуку може бути будь-хто, хто живе в США, від дивного сусіда до давно втраченого члена сім’ї до кокетливого колеги. Сайти перевірки справжньої інформації можуть надати переконливе уявлення про декілька аспектів життя людини, включаючи її фінансову історію, історію роботи, судимість, історію адрес, присутність у соціальних мережах, освіту тощо.

Оскільки більша частина цієї інформації тепер оцифрована, сайти для перевірки даних можуть виконувати ці пошуки автоматично. Потрібне досить високотехнологічне програмне забезпечення для дослідження, щоб переглянути мільйони різних доступних наборів даних, але найкращі сайти тепер можуть виконувати ці перевірки всього за кілька хвилин, забезпечуючи вражаючу точність і детальність. Кілька компаній навіть пропонують преміальні оновлення пошуку, які аналізують все, від глибокої мережі до фізичних (не оцифрованих) архівів.

Скільки коштує послуга перевірки справжньої інформації?

Плата за передплату між різними сайтами перевірки справності може значно відрізнятися. Доступні сайти починаються з трохи менше 10 доларів на місяць, а преміальні послуги коштують 30 доларів і більше. Цей діапазон виключає веб-сайти низької якості, які, швидше за все, витрачають ваш час або неправильно обробляють вашу особисту інформацію. Галузевий стандарт диктує необмежену кількість пошуків для користувачів, які сплачують абонентську плату, а також пропорційну ціну для багатомісячних підписок.

Як правило, найкращі сайти для перевірки фону не беруть ні занадто багато, ні занадто мало. Переплата не гарантує якісного обслуговування, тоді як вибір безкоштовних сайтів, щоб заощадити гроші, може закінчитися контрпродуктивним. Детальніше про це нижче.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Обмеження сайтів безкоштовної перевірки фону

Якщо ви плануєте використовувати безкоштовний сайт для перевірки даних, спершу візьміть до уваги ці питання:

Обмежені джерела

Сайти безкоштовної перевірки справ ніколи не зможуть запропонувати доступ до повного набору джерел даних, доступних через платні послуги. Так, навіть найкращі сайти отримують дані з суспільного надбання, але все одно стягують з вас гроші. Чому? Відкриті джерела не обов’язково є безкоштовними джерелами інформації, і навіть відомі компанії повинні платити за доступ до багатьох архівів. Ваша послуга підписки покриє цю вартість за вас.

З іншого боку, безкоштовна послуга, швидше за все, уникає сплати цих зборів за доступ. Це означає, що їхні результати часто обмежуються локальними даними, а також кількома федеральними джерелами, до яких можна отримати безкоштовно.

  Як виправити помилку входу в League of Legends (LoL не вдалося ввійти в недійсний сеанс)

Неточні результати

Платні сайти для перевірки інформації розробили передові методи та технології пошуку для перегляду величезної кількості інформації, яка є загальнодоступною. Для отримання результатів у вашому остаточному звіті використовуються найбільш релевантні та надійні джерела даних. Жоден сайт не може гарантувати 100% точність, але найкращі з них серйозно подумали про контроль якості та впровадили ефективні рішення для видалення нерелевантної, неправильної або застарілої інформації.

Безкоштовні сайти, як правило, не мають такої інфраструктури, і вони повинні витягувати дані з поверхневих досліджень. Це збільшує ймовірність повернення абсолютно неправильних результатів. Проблема особливо помітна під час пошуку предмета із загальною назвою.

Погане обслуговування клієнтів

Оскільки ви не сплачуєте комісію, сайт безкоштовної перевірки справності не має стимулу намагатися надавати високоякісне обслуговування клієнтів. І більшість цього не робить; безкоштовні послуги часто взагалі не мають служби підтримки або служби підтримки. Будь-які складнощі, які можуть виникнути під час пошуку або осмислення остаточного звіту, вирішуватимете самостійно.

Завдяки надійним платним сайтам для перевірки даних ви будете спокійні, знаючи, що ваша підписка підтримується командою, яка піклується про результат вашого пошуку.

Ризики безкоштовної перевірки фонової інформації сайтів

Окрім компромісу щодо рівня обслуговування та результатів, існує також ряд ризиків, пов’язаних із використанням безкоштовної служби перевірки даних. Щоразу, коли будь-який онлайн-сервіс стає популярним, завжди знайдуться хитрі персонажі, які спробують використати цю популярність для власної фінансової вигоди. На жаль, це також стосується перевірки даних, і користувачі повинні знати про такі потенційні ризики, пов’язані з безкоштовними послугами:

Збір персональних даних

Дані сьогодні є цінним товаром, і хакери скористаються будь-якою можливістю, щоб отримати їх. Для цієї мети створено кілька шахрайських сайтів безкоштовної перевірки фону. Вони зберуть ваші персональні дані (разом з тими, які об’єкт пошуку) і продадуть їх тому, хто запропонує найвищу ціну.

Звичайно, цей набір даних може бути таким простим, як імена та контактні дані. Але чи дійсно ви хочете ризикувати такими речами, як паролі чи дані кредитної картки? Зайве говорити, що такого типу сайтів слід уникати будь-якою ціною, хоча їх може бути важко відрізнити від більш добросовісних послуг.

Установлення шкідливого програмного забезпечення на вашому пристрої

Звичайною практикою є сайти, які перевіряють інформацію, пропонують програмне забезпечення для завантаження, яке полегшує керування результатами пошуку та перегляд результатів пошуку на вимогу. Однак недобросовісні розробники завантажують це програмне забезпечення зловмисним програмним забезпеченням, яке потім шалено після встановлення на вашому пристрої. Діапазон наслідків може бути величезним, і зловмисне програмне забезпечення може призвести до злому вашого пристрою хакерами, використання як частини бот-мережі або отримання особистих файлів і даних. Очевидно, цього слід уникати будь-якою ціною.

Дія на підставі неправдивої інформації

Інший ризик, пов’язаний із використанням безкоштовних послуг перевірки фону, пов’язаний із більш високими шансами отримати неправильні дані. Люди часто перевіряють історію, оскільки підозрюють, що хтось має кримінальне минуле або загрожує близькій людині. Якщо дані, які вони повертають, помилково підтверджують це, люди можуть в кінцевому підсумку висувати необґрунтовані звинувачення, які можуть мати серйозні особисті та навіть юридичні наслідки. Помилки на іншому кінці спектру, де ви змушені недооцінити законну загрозу, також можуть бути катастрофічними.

З безкоштовними послугами цей бажаний високий рівень точності просто не може бути гарантований. Дійте на свій страх і ризик.

Який найкращий сайт перевірки фону?

Якщо ваші фінанси дуже обмежені, ми рекомендуємо, щоб замість того, щоб шукати безкоштовний сайт для перевірки справ, ви замість цього вибрали найкращий сайт для ваших потреб. Враховуючи важливість перевірки справ, а також ризики та компроміси, пов’язані з безкоштовними послугами, ці кілька доларів на місяць майже завжди є розумною інвестицією. І дійсно, ви будете здивовані, наскільки ці послуги насправді доступні.

  Як зробити екран чорно-білим

Ми перевірили всі основні сайти перевірки інформації, враховуючи розширені відгуки клієнтів, щоб сформувати цей список основних критеріїв, які можуть надати лише найкращі сайти для перевірки інформації. Цими критеріями є:

Ретельне дослідження – найкращі сайти отримають доступ до даних із найширшого діапазону джерел, щоб надати вам якомога більше інформації.
Швидкі результати – найкращі сайти швидко отримують результати, а базовий звіт доступний лише за кілька хвилин. Більш повні профілі можуть бути доставлені не більше ніж за кілька днів.
Точні та зрозумілі звіти. Остаточний звіт є результатом ваших зусиль, тому він повинен бути зрозумілим і легким для розуміння, а також представляти повний набір пошукових даних.
Налаштування пошуку – у багатьох випадках ви не будете знати багато про свою тему пошуку. Чи буде достатньо лише імені? Завдяки сайтам преміум-класу потужні технології пошуку можуть дати вражаючі результати з малоцінною початковою інформацією.
Зручна інформаційна панель – більшість служб пропонують інформаційну панель, де користувачі можуть керувати своїми пошуками, але якість їх може значно відрізнятися. Найкращі сайти пропонують інформаційну панель, яку легко вивчити, просту навігацію та пропонує чистий, візуально приємний дизайн.
Мобільні програми – оскільки більше людей, ніж будь-коли, використовують мобільні пристрої для підключення до Інтернету, це приємний плюс, коли компанії пропонують власні спеціальні програми для Android, iOS або обох.
Хороша підтримка клієнтів. Перевірка даних не є точною наукою, тому вам може знадобитися задати питання про вашу інформацію та результати. Найкращі послуги пропонують високоякісну підтримку клієнтів, доступ до якої можна отримати в неробочий час за допомогою різних засобів.

Виходячи з цих основних критеріїв, існує чотири служби перевірки даних, які наразі випереджають інших. Жоден із цих сайтів не може гарантувати 100% точність своїх перевірок, але досвід користувачів показує, що вони дуже близькі до цього, і кожен із них уже має багато тисяч задоволених клієнтів.

1. Підтверджено

BeenVerified – це наша головна рекомендація зараз. Вони пропонують чудовий комплексний сервіс і мають чудовий досвід у забезпеченні швидких і точних результатів. BeenVerified використовує дворівневу структуру ціноутворення. Щоб отримати базову ставку, вони будуть шукати тисячі різних джерел, включаючи кримінальні записи, фінансові документи, звіти про майно, кілька джерел соціальних мереж та історію адрес. Якщо ви не проти заплатити трохи більше, їхній преміальний сервіс отримає доступ до ще більшої кількості загальнодоступних даних. BeenVerified навіть відправить бігуна до місцевих судів, щоб він викопав будь-який неоцифрований судовий протокол.

Кінцевим результатом є один із найповніших підсумкових звітів на ринку. Оскільки основний акцент дизайну робиться на простоті використання, у вас, ймовірно, не виникне проблем із розумінням результатів пошуку. Якщо у вас виникнуть проблеми, служба підтримки клієнтів BeenVerified доступна по телефону або електронною поштою протягом тривалого робочого часу. Отримайте доступ до всієї інформації та керуйте ею на елегантній онлайн-панелі або завантажте офіційний додаток BeenVerified на свій телефон Android або iOS.

ЕКСКЛЮЗИВ: Щоб перевірити репутацію довірених, почніть підписку на BeenVerified сьогодні з нашою спеціальною знижкою.

2. TruthFinder

TruthFinder не є найдешевшим варіантом на ринку, але він забезпечує величезну віддачу за ваші гроші. Вони пропонують свої послуги на двох платіжних рівнях, тому ви можете підібрати інвестиції відповідно до ваших потреб. За базовою швидкістю TruthFinder перебирає мільйони різних джерел даних, починаючи від кримінальних реєстрів і закінчуючи реєстрами сексуальних злочинців, записами водіїв, особистими відомостями, даними про відомих родичів тощо. На преміальному рівні вони також включатимуть інформацію про історію освіти, облікові записи виборців, наявність зброї та інших ліцензій тощо. Як окрему додаткову службу, TruthFinder також може проводити службу глибоких веб-досліджень, яка перевіряє більше онлайн-джерел більш ретельно, ніж будь-який конкурент.

Підсумкові звіти Truthfinder добре представлені та прості для читання, незважаючи на велику кількість даних, які він пропонує. Їхня онлайн-панель також добре спроектована та проста у використанні. Наразі Truthfinder пропонує лише програму для Android, але користувачі iOS все ще можуть використовувати інформаційну панель у своїх мобільних браузерах. Підтримка клієнтів працює цілодобово, без вихідних і доступна для завантаження за безкоштовним номером.

  Як знайти субтитри для медіафайлу

3. Миттєвий CheckMate

Коли ви відвідуєте домашню сторінку Instant CheckMate, ви побачите мітку, яка нараховує більше 1 мільярда. Це число відображає величезний обсяг пошуків, здійснених CheckMate, і є свідченням довговічності та популярності їхньої служби. Дослідження пропонуються на двох рівнях оплати. Перший розкриває такі дані, як кримінальні записи, реєстри сексуальних злочинців, записи про шлюби та розлучення, дані родичів, історія адрес та інформацію в соціальних мережах. Підписка преміум-класу охоплює вручну отримані судові записи, ліцензії на зброю, фінансову історію, водійські права та іншу офіційну інформацію.

Як і інші наші рекомендації, CheckMate надає приголомшливі підсумкові звіти, які сповнені інформації, але дійсно легко читаються та розуміються. Їхня приладова панель також має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який полегшує керування пошуковими запитами. Або отримайте доступ до свого облікового запису на ходу за допомогою офіційної програми CheckMate для Android. Завершує пакет виняткова лінія підтримки клієнтів, яка працює цілодобово і, мабуть, є найбільш чуйною з усіх рекомендованих нами сайтів.

4. Інтеліус

І останнє, але не менш важливе, це Intelius, надійний сайт перевірки фону з понад 50 мільйонами успішно виконаних пошуків. Ваша підписка дає змогу здійснювати необмежену кількість пошукових запитів, які можуть вникати в такі джерела даних, як кримінальна історія, контактні дані, історія адрес, фінансова історія, записи власності, історія освіти та багато іншого. Ця велика кількість інформації зібрано в єдиний чіткий і відповідний звіт.

Як і більшість інших сервісів найвищого рівня, Intelius пропонує розумно розроблену онлайн-панель, за допомогою якої ви можете вільно керувати своїми пошуками та звітами. Для доступу в дорозі ви також можете завантажити спеціальні програмні програми для свого пристрою iOS або Android. Щоразу, коли у вас виникнуть проблеми, ви зазвичай можете вирішити проблему за допомогою засобу усунення несправностей Intelius. Нам би дуже хотілося, щоб вони реагували швидше через інші канали, але в цілому це невелика скарга на неймовірний сервіс.

Висновок

Якщо ви збираєтеся запустити перевірку даних, ви хочете зробити це правильно. На жаль, більшість безкоштовних послуг не завжди забезпечують таку гарантію. Натомість ви ризикуєте отримати неточні результати (і, отже, неповну картину вашого об’єкта), викрасти ваші особисті дані або навіть завантажити шкідливе програмне забезпечення на ваш пристрій.

Враховуючи, що найкращі оплачувані сайти стягують лише кілька доларів на місяць за свої авторитетні та комплексні дослідницькі послуги, ми вважаємо, що використання сайту безкоштовної перевірки даних є неправдивою економією. Їх дійсно повинні використовувати лише ті, хто дійсно не може дозволити собі платну послугу, якщо результати сприймаються з великою недовірою. В іншому випадку ви отримаєте набагато краще співвідношення ціни і якості, витративши лише кілька доларів на один із рекомендованих нами сайтів.

Чи користувалися ви коли-небудь безкоштовною службою перевірки справ? Як ви знайшли досвід? З якими проблемами ви зіткнулися? Чи були ви задоволені результатами пошуку? Ми завжди цінуємо думки та думки читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче?