Беззвучна вкладка затримує завантаження сторінки у Firefox, доки ви не перейдете на вкладку

| | 0 Comments| 9:37 PM
Categories:

Firefox має безліч чудових функцій, але інтерфейс перегляду вкладок залишається його незамінним активом. Зазвичай, коли ви відкриваєте посилання в новій вкладці Firefox, воно автоматично починає завантажувати веб-сторінку. Це досить корисно для одночасного відкриття кількох посилань, але якщо у вас повільне підключення до Інтернету, це може створити кілька проблем. Тут на допомогу приходить новий додаток для Firefox Silent Tab. Він має на меті відкласти час завантаження, поки ви знову не клацнете на відкритій вкладці (вкладках). Додаток Firefox дозволяє придушувати вкладки, щоб уникнути коливань швидкості перегляду, наприклад, коли одночасно відкриваються кілька посилань. Це також може виявитися зручним, якщо у вас повільна система, яка не може обробляти кілька завантажень сторінок одночасно. Давайте розглянемо ближче.

  Як виправити падіння FPS Valorant

Найкраща частина Silent Tab полягає в тому, що, на відміну від багатьох інших доповнень Firefox, вона не вимагає перезавантаження браузера. Таким чином, він буде готовий виконати своє призначення відразу ж.

Щоразу, коли вам потрібно відкрити нове посилання на беззвучній вкладці, клацніть його правою кнопкою миші, а потім виберіть параметр «Відкрити посилання на беззвучній вкладці», доданий розширенням до контекстного меню. Це негайно відкриє це посилання в новій вкладці, але веб-сторінка не почне завантажуватися, доки ви не перейдете на її вкладку. Ще одна цікава річ, що ви можете відкривати скільки завгодно нових беззвучних вкладок. Ви можете просто використовувати той самий процес, щоб відкрити більше тихих сторінок з поточної веб-сторінки.

  7 менш відомих, але чудових розширень для живих шпалер Muzei

Ще одна божевільна думка: у заголовку вкладки Slient буде відображатися URL-адреса сторінки, а не її фактична назва через те, що Firefox не отримає назву сторінки, поки ви не натиснете на беззвучну вкладку. Вибір цієї вкладки завантажить сторінку нормально, як слід.

Коротше кажучи, якщо вам потрібно відкрити безліч посилань у нових вкладках, не перериваючи з’єднання з Інтернетом, Silent Tab може виявитися надзвичайно зручною. Ви можете завантажити його безкоштовно за посиланням нижче.

Встановіть Silent Tab для Mozilla Firefox