Бездротове керування та розумне планування

Якщо у вас є електромобіль (EV), заряджати його вдома, ймовірно, буде найвигіднішим варіантом підтримувати заряд заряду. Зарядка електромобілів у громадських місцях, як правило, коштує більше через відмінності в способах оподаткування електроенергії.

Вартість громадської зарядки електромобілів залежить від кількох різних факторів, таких як тип зарядної станції, яку ви використовуєте, вартість електроенергії (оскільки зарядка в різних компаніях може призвести до різних тарифів), а також час доби, який ви виберете для заряджання транспортний засіб.

Тому варто інвестувати в надійний зарядний комплект для домашнього електромобіля, такий як Зарядний пристрій Wolfbox 2 рівняякомога частіше користуючись перевагами домашнього постачання електроенергії (і його порівняно нижчої ставки податку), щоб заряджати свій автомобіль.

Зарядний пристрій Wolfbox 2 рівня

Wolfbox Level 2 EV Charger — це настінний зарядний пристрій для електромобілів, сумісний з усіма електромобілями J1772 (включно з Tesla — через окремий адаптер) і сертифікований CSA за стандартом UL.

Він забезпечує регульовану здатність заряджати до 40 А з діапазоном приблизно 37 миль за одну годину заряджання, і його можна встановити в приміщенні або на вулиці.

  Bing, керований штучним інтелектом, загрожує Пошуку Google і нова тенденція AutoGPT

Завдяки захисту NEMA типу 4, він пропонує водонепроникний, пилонепроникний, холодо- та жаростійкий захист від стихії, що робить його ідеальним для заряджання електромобілів за будь-якої погоди.

Цей зарядний пристрій Wolfbox EV має трирічну гарантію та виготовлено відповідно до глобальних стандартів безпеки UL та Energy Star.

Три варіанти зарядки

Окрім у 7 разів вищої швидкості заряджання, ніж у зарядних пристроїв EV рівня 1, зарядний пристрій Wolfbox EV рівня 2 пропонує три різні та зручні варіанти заряджання:

  • Plug & Charge – з подовжувачем зарядного кабелю довжиною 25 футів у вас буде багато місця для маневру, і вам не доведеться дозволяти точці заряджання диктувати, де ви паркуєте свій автомобіль.
  • Картка RFID – запобігайте будь-якому несанкціонованому доступу до вашого автомобіля та насолоджуйтеся зручною зарядкою електромобілів на громадських станціях, робочих місцях і в комерційних місцях за допомогою картки RFID від Wolfbox.
  • Запланована зарядка в мобільному додатку – Використовуйте свій смартфон, щоб планувати зарядку, регулювати зарядні струми (від 16 до 40 А) і дистанційно контролювати стан зарядки.

Вбудовані можливості Wi-Fi і Bluetooth

Підтримуючи підключення Wi-Fi і Bluetooth, зарядний пристрій Wolfbox Level 2 EV дозволяє дистанційно контролювати зарядку вашого автомобіля через Додаток Wolfbox EV.

  Як перевірити стан телефону за допомогою номера IMEI

За допомогою розумного керування додатком Wolfbox ви можете дистанційно планувати розклад заряджання в непіковий період, щоб зменшити рахунок за електроенергію та допомогти заощадити гроші. Крім того, за допомогою дистанційного керування додатком ви можете регулювати зарядний струм і легко бути в курсі процесу заряджання, отримуючи сповіщення в режимі реального часу після завершення процесу заряджання.

Миттєво перевіряйте стан зарядки

Завдяки 4,3-дюймовому РК-екрану зарядного пристрою Wolfbox EV ви можете будь-коли перевірити стан заряду свого автомобіля.

Цей зручний екран надає вам важливу інформацію, таку як швидкість заряджання, час, напруга та заряджена кількість, щоб ви могли бути в курсі стану заряджання свого електромобіля.

Динамічні світлодіодні індикатори представляють інформацію про різні стани зарядки різними кольорами, тому ви можете легко стежити за процесом без необхідності постійного контролю.

Зареєструйте кількох користувачів і насолоджуйтеся безперебійним голосовим керуванням Smart Assistant

Ви можете ввійти в цей розумний зарядний пристрій для електромобілів за допомогою свого облікового запису Google, що спростить його налаштування.

Після встановлення він пропонує повну інтеграцію з Alexa та Google Assistant для зручного голосового керування. Крім того, ви можете зареєструвати кількох користувачів на цьому пристрої, тобто авторизовані користувачі можуть отримати доступ у будь-який час.

  Як запобігти 11 найпоширенішим загрозам у хмарних обчисленнях?

Безпека перш за все, як стандарт

Цей домашній зарядний пристрій для електромобілів, виготовлений відповідно до найвищих стандартів безпеки, є одним із найбезпечніших на ринку.

Він був розроблений для забезпечення захисту від перезаряду, короткого замикання, захисту від витоку, захисту від заземлення та захисту від перегріву.

Забезпечивши всі можливості, ви можете впевнено використовувати зарядний пристрій Wolfbox Level 2 EV для безпечної та надійної домашньої зарядки електромобілів.

Легкий процес встановлення

Завдяки простому та трудомісткому процесу встановлення зарядний пристрій Wolfbox Level 2 EV є ідеальним зарядним пристроєм для домашнього електромобіля.

Вам просто потрібно встановити базову розетку NEMA 14-50R, а потім підключити до неї зарядний пристрій Wolfbox EV. Кожен набір містить докладний посібник зі встановлення, щоб зробити вашу роботу із зарядним пристроєм для електромобілів рівня 2 максимально безпроблемною. Крім того, Wolfbox також надає службу підтримки клієнтів 24/7, тому допомога завжди є далекою, якщо вона вам знадобиться.

Заощаджуйте 26% на зарядному пристрої Wolfbox 2 рівня з Amazon

Наразі Wolfbox пропонує величезну економію в 26%, коли ви замовляєте зарядний пристрій Wolfbox Level 2 EV у Amazon.

Скористайтеся цією вражаючою знижкою та заберіть додому зарядний пристрій Wolfbox Level 2 EV сьогодні та насолоджуйтесь безпечною та надійною домашньою зарядкою електромобілів.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.