Бамбуковий папір нарешті став мультиплатформенним, і ми спробували це зробити

| | 0 Comments| 7:24 PM
Categories:

Якщо ви схильні до мистецтва, ви миттєво впізнаєте ім’я Wacom, компанії, яка зробила собі ім’я за допомогою цифрових планшетів для малювання. Незважаючи на те, що я не художник, я використовував Wacom Bamboo найдовше, оскільки він привніс елемент легкості та плавності в написання, конспектування, писання та малювання на комп’ютері. «Бамбук» — так назвали їхню вступну лінію планшетів для малювання. Коли світ почав переходити до планшетних комп’ютерів, було логічним вибором забезпечити плавність торгової марки Bamboo у новому світі. Це принесло нам Bamboo Paper, дуже популярну програму, яка була ексклюзивом для iOS вже майже 3 роки. Однак зараз він розглядає можливість запуску для кількох платформ фаблетів і планшетів «Kindle + Windows Tablets + Android». Телефонам – навіть пристроям з великим екраном – доведеться обійтися додатком Wacom для обміну зображеннями Bamboo Loop, оскільки Paper доступний не всім користувачам мобільних пристроїв. Ми розповімо вам, як працює додаток на фаблеті Android (перевірено на Sony Xperia Z Ultra).

  Виправте помилку «Невідомий або недійсний маркер» під час відкриття зображення в Photoshop

Насамперед. Було б несправедливо порівнювати Bamboo Paper зі Skitch. Незважаючи на те, що є функціональні перекриття, але Paper не має бути платформою для анотацій, він призначений для того, щоб служити меті аркуша паперу на вашому пристрої, тому вони непорівнянні. Щоб відсвяткувати запуск, інструменти малювання доступні безкоштовно. Програма все ще буде доступна після вичерпання безкоштовного періоду, лише з обмеженими функціями.

Bamboo Paper дуже простий: ви вибираєте блокнот, призначаєте йому колір на свій вибір, вибираєте тип рядків у цьому блокноті (можна змінити пізніше) і приступайте до роботи. Як тільки ви відкриєте блокнот, ви помітите, що ви можете використовувати різні стилі ручок з регульованою товщиною, я думаю, це стане в нагоді для художників, щоб описати основні поняття. Незважаючи на те, що Wacom рекомендує використовувати їх стилус, мій досвід залишався досить плавним із стилусом, який не є Wacom, насправді я міг навіть користуватися пальцем без проблем. Відповідь була практично миттєвою. Ви можете гортати сторінки, натискаючи на край сторінки та перетягуючи в протилежному напрямку.

  Додайте нові слова або відредагуйте поточні в словнику свого веб-переглядача

Ви можете писати чорнилом різних кольорів і навіть можете імпортувати зображення зі своєї галереї для коментарів. Знову ж таки, Skitch є явно кращою платформою для анотацій, але ви не пропустите її занадто сильно, якщо працюєте на Bamboo Paper.

Після створення нотатки ви можете завантажити кінцевий результат на сервіс/платформу на ваш вибір. Так що є що сказати про його практичність. Ви можете робити нотатки/позначити зображення та завантажити його в Dropbox для подальшої обробки або надіслати комусь електронною поштою.

Є кілька звичок програми, які, як правило, старіють, наприклад, вибір ручки не відсилав панель вибору, тому мені довелося торкнутися нотатки, залишивши позначку пера, яку я повинен був стерти/скасувати, створення зайвого кроку. Іноді переміщення сторінок залишає подібні сліди на краю сторінки. Це можна пояснити відносно меншим екраном на Xperia Z Ultra – у будь-якому випадку невеликим порівняно з вкладками – або він може бути універсальним. Однак це незначна проблема, яка не є порушенням угоди. Ми дійсно рекомендуємо вам тримати це при собі, оскільки це дає нове призначення як фаблетам, так і планшетам.

  Як змінити фотографію групової розмови в повідомленнях на iPhone та iPad

Завантажте Bamboo Paper для своєї платформи тут (безкоштовно)