Багатообіцяючий портативний проектор, але не такий яскравий

Ключові висновки

  • Nebula Capsule 3 має міцну конструкцію, універсальне кріплення для штатива та надійний час автономної роботи — добре для використання в дорозі.
  • Конкурує з іншими продуктами Nebula, з Capsule 3 Laser як яскравішим варіантом, а Mars 3 найкраще підходить для використання на вулиці, але дорожчий.
  • Capsule 3 портативний, простий у налаштуванні, має потужний пульт дистанційного керування та сенсорні елементи керування, але тьмяний порівняно з іншими проекторами.

Створити ідеальний портативний проектор непросто, оскільки компанії потрібно збалансувати яскравість, програмне забезпечення та час автономної роботи. Капсула Nebula 3 наближається, але вам потрібно буде приглушити світло, щоб побачити весь її потенціал.

Капсула туманності 3

$500 $550 Заощадьте $50

Nebula Capsule 3 — це портативний проектор, який має багато переваг, зокрема вбудовані потокові сервіси, ємний акумулятор і просте налаштування. Якщо ви переважно дивитеся фільми в темряві, це хороший варіант.

плюси

  • Легко переносити та легше налаштовувати
  • Термін служби батареї достатній для більшості фільмів
  • Вбудований Google TV
  • Виконує функцію Bluetooth-динаміка

мінуси

  • Виглядає тьмяним і розмитим у всіх умовах, крім найтемніших
  • Інтерфейс Google TV працює повільно

Ціни та доступність

Nebula Capsule 3 доступна лише в чорному кольорі та продається за 549 ​​доларів. Хоча старіші версії Capsule також були доступні в комплекті зі штативом, наразі вони недоступні. Тим не менш, він використовує універсальне кріплення для штатива, тому ви можете використовувати Capsule 3 з будь-яким штативом.

Незважаючи на те, що існує велика конкуренція, багато прямих конкурентів Capsule 3 є іншими продуктами Nebula. Лазер Capsule 3 дуже схожий на Capsule 3, але, як випливає з назви, він яскравіший завдяки лазерному джерелу світла. Якщо ви шукаєте проектор, який краще підходить для використання на вулиці, Туманність Марс 3 є кращим і яскравішим, хоча й значно дорожчим.

Технічні характеристики

Бренд Небула

Оригінальна роздільна здатність 1920×1080

ANSI люмен 200

Коефіцієнт фокусування 1,2:1

Номер HDR

Аудіо Dolby Audio

Термін служби лампи 30 000 годин

Розмір зображення макс. 120 дюймів

Тип лампи LED

Порти HDMI, USB, 3,5 мм

Оперативна пам’ять 2 Гб

Пам’ять 16 Гб

Чотирьохядерний процесор SoC ARM Cortex-A53

Джерело живлення Батарея, USB-C

Термін служби батареї 2,5 год

Бездротове підключення Bluetooth

Надійна конструкція та розумні варіанти кріплення

Джером Томас / MakeUseOf

Відкрийте коробку, і перше, що ви побачите, це картонно-пінопластовий футляр, у якому розміщено пульт і інструкцію. Під ним ви знайдете проектор, акуратно закріплений з одного боку, з картонною коробкою, що містить блок зарядки та кабель USB-C.

  Як використовувати свій iPhone як веб-камеру

Незважаючи на загальну невелику вагу (яку ми розглянемо докладніше трохи пізніше), Capsule 3 здається надійним для утримання. Я не впустив проектор під час огляду, і я б не радив вам це робити, але я тестував проектори, які здаються набагато менш міцними, ніж цей. Значна частина задньої сторони проектора — це решітка такого ж типу, яку можна знайти на динаміку Bluetooth, що має сенс, оскільки Capsule 3 також може працювати як динамік Bluetooth.

У нижній частині проектора є гумове кільце, яке запобігає його ковзанню, і я виявив, що це добре працює навіть на більш слизькій поверхні. Якщо ви хочете збільшити проектор у висоту, що часто буває корисно, у нижній частині є різьбове кріплення для штатива, яке спрощує цей процес.

Ідеально портативний і простий в установці

Джером Томас / MakeUseOf

Однією з ключових особливостей портативного проектора є можливість використовувати його де завгодно, тобто йому потрібні деякі функції, яких ви не знайдете в інших проекторах. Перший і найважливіший аспект — це вбудований акумулятор, але це ще не все. Важливо легко носити з собою, але також легко налаштувати та використовувати.

Nebula Capsule 3 приблизно в 1,5 рази більша за 12-унційну банку содової або сельтера, тобто її легко кинути в сумку. Тим не менш, об’єктив виглядає незручно експонованим, навіть якщо він віддалений від основного корпусу проектора. Навіть щось на кшталт ковпачка для захисту скла допомогло б мені почуватися краще, коли б це було з собою.

Хороша новина полягає в тому, що коли прийде час налаштовувати проектор, буде важко полегшити процес. Просто знайдіть місце для встановлення проектора та стіну чи екран, на які його потрібно навести, а потім натисніть кнопку живлення на задній панелі.

Звідси процес майже повністю автоматичний. Ви побачите тестовий шаблон, коли проектор автоматично оцінює відстань і встановлює фокус. Звідси ви можете використовувати пульт дистанційного керування (або, як ми побачимо в наступному розділі, вбудовані елементи керування), щоб точно налаштувати параметри, якщо хочете. Чесно кажучи, я рідко вважав це потрібним.

Бувають ситуації, коли я виявляв, що штатив був би корисним, хоча б лише для того, щоб трохи повернути об’єктив угору чи вниз. Тим не менш, автоматична корекція трапецеїдальних спотворень дає змогу творчо підійти до налаштування. Наприклад, ви можете прокласти кабель живлення під проектором, щоб трохи нахилити кут, не турбуючись про перекіс проекції.

Вбудовані елементи керування та потужний пульт дистанційного керування

Джером Томас / MakeUseOf

Однією цікавою деталлю Capsule 3 є те, що, хоча він має повнофункціональний пульт дистанційного керування, він також має пристойний набір сенсорних елементів керування, розташованих зверху. Вам не захочеться викидати пульт дистанційного керування, але він спрощує такі основні операції, як зміна гучності, призупинення та відновлення відтворення або навіть базова навігація по меню, якщо у вас немає пульта поблизу.

  13 найкращих курсів НЛП для вивчення обробки природної мови

На відміну від пультів дистанційного керування Spartan, які ви знайдете в комплекті з деякими проекторами, динаміками та іншими гаджетами, цей пульт дистанційного керування більш повнофункціональний. Найкращим порівнянням може бути Roku, Fire TV або інший подібний пульт, враховуючи, що він має вбудовані кнопки як для Netflix, так і для Prime Video. Тим не менш, кольорова кнопка голосового помічника не дає вам забути, що цей проектор працює з Google TV.

Якщо ви хочете використовувати цей проектор як потокову приставку, Google TV — ваш єдиний варіант. Тим не менш, якщо ви плануєте здебільшого підключити інший пристрій через HDMI, ви можете запустити його в обмеженому режимі. Це скорочує роботу багатьох додатків для потокового передавання, але все одно залишає вам пряме телебачення через Pluto TV і можливість переглядати відео YouTube на додаток до HDMI.

Пристойна продуктивність, але трохи тьмяна

Джером Томас / MakeUseOf

Яскравість – це все в проекторі, і Nebula Capsule 3 не може запропонувати багато в цьому розділі, з максимальною яскравістю 200 ANSI люмен. Для порівняння, трохи більш висококласний брат Capsule 3, Capsule 3 Laser, має 300 люмен, тоді як значно дорожчий Nebula Mars 3 має пікову яскравість до 1000 люмен.

У приміщенні 200 люмен цілком прийнятні, хоча це означає, що в більшості випадків ви захочете вимкнути світло або зменшити його, наскільки можете витримати. Зараз зима, коли я пишу це, а це означає, що я не зміг провести тестування на відкритому повітрі, але зі світлом зірок і місяця, не кажучи вже про інші, найближчі джерела світла, ця яскравість може бути більшою проблемою.

Google TV загалом може працювати як платформа, але, очевидно, чотирьохядерного процесора ARM Cortex-A53 і 2 ГБ оперативної пам’яті недостатньо, щоб добре працювати з нею. Усе було повільним і трохи затриманим, від навігації по меню до навіть зупинки та запуску відтворення. Тим не менш, регулювання гучності здавалося в основному добре.

Подібні думки також з’являються в оглядах онлайн-покупців Nebula 3, причому деякі заходять так далеко, що кажуть, що вимикання автоматичної корекції трапецеїдальних спотворень прискорює роботу інтерфейсу. Я спробував це, але не помітив жодної істотної різниці.

Параметри аудіо та підключення

Джером Томас / MakeUseOf

Що стосується динаміків меншого розміру, то вбудований 8 Вт динамік Dolby Audio звучав добре, але люди звикли очікувати більшого від кінематографічного досвіду. Якщо все, що ви шукаєте, це почути, що відбувається, у вас не виникне жодних проблем, але вам доведеться шукати деінде, щоб отримати додатковий шарм.

  Як виправити помилку обмеження пам’яті та зберегти роботу сайту WordPress

Ви знайдете допоміжний вихід 3,5 мм для підключення зовнішніх динаміків поруч із портами HDMI і USB на задній панелі проектора. Це лише стерео, тому ви не можете очікувати об’ємного звучання, але все одно ви можете підключити кілька більших динаміків. Немає цифрового виходу для звуку, але, враховуючи портативний характер цього проектора, я не можу сказати, що очікував його.

Підключення Bluetooth доступне, але головним чином для того, щоб ви могли використовувати Capsule 3 як динамік Bluetooth. Навіть якби ви могли підключитися таким чином до інших аудіопристроїв, затримка та подальші проблеми синхронізації губ були б настільки серйозними, що ви, ймовірно, захочете вимкнути його негайно.

Акумулятор: Залиште зарядний пристрій вдома

Джером Томас / MakeUseOf

Capsule 3 оснащений акумулятором ємністю 52 Вт-год, який, за оцінками виробника, коштує приблизно 2,5 годин відтворення фільмів. Звичайно, є кілька факторів, які впливають на це, наприклад, наскільки яскраво у вас встановлено проектор, яку гучність ви слухаєте та чи відтворюєте ви фільм за допомогою вбудованого програмного забезпечення Google TV за допомогою HDMI порт або кастинг з іншого пристрою.

З мого досвіду ця оцінка в 2,5 години була приблизно правильною, і, можливо, навіть безпечною. Під час усього мого тестування використовувалась стандартна яскравість, а не екорежим, тому, якщо ви використовуєте інший режим, ви можете навіть вичавити з проектора кілька ключових додаткових хвилин.

Зарядка займає приблизно три години, щоб повністю зарядити акумулятор, що непогано, враховуючи загальний розмір. Звичайно, ви також можете залишити проектор підключеним до розетки або навіть більшої зовнішньої батареї чи блоку живлення, і в цьому випадку вам взагалі не потрібно турбуватися про внутрішній акумулятор.

Чи варто купувати Nebula Capsule 3?

Nebula Capsule 3 має кілька аспектів, за якими її легко рекомендувати потрібній людині. Він портативний, його легко налаштувати, і, хоча час роботи від батареї не вражає, його вистачає, щоб відтворити більшість фільмів без підключення до мережі. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень та інші розумні функції також означають, що ручне калібрування практично не потрібне. принаймні в багатьох випадках.

Однак важко обійти відносно низьку яскравість. Хоча це було те, на що ви могли дивитися повз портативного проектора багато років тому, це важче пробачити, коли конкуренція така ж жорстка, як вона є. Тим не менш, якщо ви завжди використовуєте це в ситуації, коли світло вимкнено або принаймні дуже тьмяне, низька яскравість може бути не такою великою проблемою для вас.

Якщо ви шукаєте портативний проектор, щоб легко переглядати кінотеатри в будь-якому місці, Nebula Capsule 3, безперечно, є варіантом, який варто розглянути. Просто переконайтеся, що ви знаєте про підводні камені та що вони не стануть для вас порушниками угоди.

Капсула туманності 3

$500 $550 Заощадьте $50

Nebula Capsule 3 — це портативний проектор, який має багато переваг, зокрема вбудовані потокові сервіси, ємний акумулятор і просте налаштування. Якщо ви переважно дивитеся фільми в темряві, це хороший варіант.