Аналіз даних став простим за допомогою інтерпретатора коду ChatGPT

| | 0 Comments| 11:09 AM
Categories:

Інтерпретатор коду OpenAI (пізніше перейменований на Advanced Data Analysis) допомагає швидко й точно отримувати доступ до інформації за допомогою аналізу та візуалізації даних, кодування та математичних рівнянь.

Ця нова функція надає своїм користувачам неперевершену гнучкість, яка може дозволити їм творити чудеса за частки секунди за допомогою обробки природної мови.

Інтерпретатор коду OpenAI є дуже корисним для програмістів і навіть більше для професіоналів із роботи з даними в цілому, які можуть отримати значну користь від цього набору функцій, крім просто кодування.

Що таке інтерпретатор коду ChatGPT і як він працює?

ChatGPT від OpenAI спричинив революцію завдяки своїм чудовим можливостям генерування тексту. Він продовжує вражати користувачів Інтернету, приймаючи введені дані природною мовою та точно відповідаючи в текстах, діаграмах, картах, статистиці тощо.

Чат-бот OpenAI зі штучним інтелектом привернув увагу мільйонів людей у ​​всьому світі лише за тиждень після його запуску, підкреслюючи, наскільки швидко розвиваються сьогодні технології.

OpenAI зробив революцію в технології штучного інтелекту (ШІ) за допомогою свого чат-бота, представивши Плагін/функція інтерпретатора коду що значно розширює можливості ChatGPT.

Сьогодні багато видів діяльності, як-от аналіз даних і створення візуалізацій, виконуються швидше завдяки цьому революційному плагіну, який робить отримання знань набагато доступнішим за допомогою простих команд, що надаються за допомогою обробки природної мови.

Інтерпретатор коду ChatGPT — це потужна мовна модель, яка допомагає компаніям розкрити потенціал великих даних, автоматично інтерпретуючи їх для створення коду. Цей передовий інструмент пропонує безпрецедентну швидкість і точність обробки великомасштабних наборів даних, дозволяючи організаціям ефективно та результативно виявляти цінну інформацію з мінімальними зусиллями.

Завдяки цьому компанії в режимі реального часу отримують інформацію про тенденції поведінки клієнтів або ринкову динаміку, що дає їм змогу приймати обґрунтовані рішення швидше, ніж будь-коли раніше, водночас досягаючи успіху в бізнесі за допомогою глибокого аналізу вихідних даних.

Функція інтерпретатора коду OpenAI значно підвищує точність і точність відповідей ChatGPT, а також створює більш інтерактивний досвід користувача. Це революційне доповнення до ChatGPT дозволяє виконувати складні обчислення, створювати діаграми із завантажених даних, підтримувати різні формати файлів, такі як CSV і JSON, і обробляти зображення/відео (корисно для комп’ютерного зору) шляхом завантаження та завантаження.

Це дає користувачам величезні можливості для їхніх проектів або завдань, які вимагають інтелектуальної допомоги ШІ.

Інтерпретатор коду – це інноваційний інструмент, який дозволяє ChatGPT подолати розрив між розумінням природної мови та виконанням коду. Він має унікальну здатність саморефлексії результатів, дозволяючи виправляти будь-які помилки, зроблені на цьому шляху.

Ця передова технологія надає користувачам потужні можливості автоматизованого програмування, яких немає в інших платформах.

Інтерпретатор коду дозволяє користувачам запитувати дані за допомогою природної мови. Інтерпретатор забезпечує швидкі відповіді, не вимагаючи технічних знань, тому досвідчені аналітики даних і новачки можуть використовувати цю новаторську технологію, щоб відкрити нові можливості.

Зверніть увагу: під час випуску версії ChatGPT Enterprise OpenAI змінив назву Code Interpreter на Advanced Data Analysis, запроваджуючи нові функції, такі як інтерпретація зображень, покращена інтерпретація коду та розширені можливості аналізу даних, щоб користувачі могли ефективніше аналізувати дані.

Продовжуючи цю публікацію, ми будемо періодично використовувати розширений аналіз даних для представлення Інтерпретатора коду.

  Читайте та зберігайте технічні новини, призначені спеціально для вас

Як отримати доступ до інтерпретатора коду ChatGPT (розширений аналіз даних)?

ChatGPTs Advanced Data Analysis є ідеальним вибором для аналітиків даних, дослідників, ІТ-фахівців тощо, які хочуть мати глибоку аналітику та візуалізацію даних для модернізації своїх робочих процесів.

Інтерпретатор коду ChatGPT змінює правила аналізу даних. Ви можете інтерактивно виконувати перетворення даних від простих до складних, статистичний аналіз і візуалізацію.

Його здатність самостійно виконувати багато завдань шляхом виконання коду Python у середовищі ізольованого програмного середовища, виправлення даних у будь-якому випадку, завантаження великої кількості даних і їх легкого експорту робить його надійним аналітичним інструментом для швидкого аналізу даних і забезпечує змістовні уявлення.

Почати роботу з інтерпретатором коду ChatGPT легко, але вам потрібно мати обліковий запис ChatGPT Plus.

За замовчуванням його не ввімкнено, оскільки він знаходиться на стадії бета-тестування, тому вам потрібно ввімкнути його в налаштуваннях і параметрах бета-версії, як показано нижче:

Ви можете перейти до трьох крапок у лівому куті консолі ChatGPT. Після натискання трьох крапок ви отримаєте опцію «Налаштування та бета-версія», як показано нижче.

Після натискання опції «Налаштування та бета-версія» з’явиться наступне вікно. Ви можете включити опцію «Розширений аналіз даних».

В останній версії ChatGPT-4 вам потрібно перейти до опції GPT-4 у верхній частині екрана та ввімкнути Advanced Data Analysis, як показано нижче:

Тепер ви готові використовувати розширений аналіз даних (інтерпретатор коду) OpenAI ChatGPT і виконувати базові та складні обчислення даних, аналіз і візуалізацію.

Інтерпретатор коду — це інноваційна функція, розроблена для революції в аналізі даних. Він пропонує широкий спектр можливостей – від обробки складних обчислень і чисел до створення інтерактивних перетворень, статистичного аналізу та візуалізації для нетехнічних користувачів у розмовній установці.

Доведена здатність виправляти недоліки ChatGPT, коли мова йде про технічні завдання, пов’язані з аналізом даних, Code Interpreter став одним із найбільш затребуваних інструментів серед аналітиків у всьому світі.

Які дії виконує «Розширений аналіз даних» у ChatGPT?

Останні досягнення дозволили чат-ботам вийти за рамки простих текстових інтерфейсів, забезпечивши багатоетапний аналіз даних і більш інтерактивний досвід користувача. За допомогою складних серверних середовищ можна виконувати комплексний аналіз даних за допомогою розширеного аналізу даних ChatGPT для створення прогнозних моделей, перевірки гіпотез, описової статистики або графічного узагальнення результатів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Ці знання формують основу для ефективного прийняття рішень і стратегій запобігання ризикам.

Деякі з важливих дій, які виконуються за допомогою Advanced Data Analysis:

  • Аналіз даних і візуалізація результату у вигляді діаграм або зображень
  • Професійно конвертуйте зображення в різні формати, такі як PNG, JPEG або GIF, завдяки багаторічному досвіду за допомогою команди «конвертувати».
  • Надайте користувачам простий спосіб запускати коди Python в одному вікні чату з символом> на початку кожного рядка для імпорту кодування з існуючих бібліотек і подальшого використання пакетів і модулів для покращених результатів виводу.
  • Майстерно редагуйте наявні кодові файли, такі як HTML, CSS і JavaScript, використовуючи команду редагування з указаними номерами рядків.
  • Розв’язування математичних задач, як кількісних, так і якісних

У наступному розділі ми на прикладах розглянемо, як розширений аналіз даних ChatGPT можна використовувати для візуалізації даних.

Як використовувати інтерпретатор коду ChatGPT (розширений аналіз даних) для візуалізації даних?

Найпоширенішим випадком використання розширеного аналізу даних ChatGPT, який вийшов на даний момент, є аналіз і візуалізація даних.

Наприклад, припустімо, що ви просите ChatGPT знайти щось цікаве у ваших даних. У такому випадку він може перевірити таку інформацію, як ваші фінансові записи, статистику здоров’я чи відомості про місцезнаходження, і надати статистику.

  Змішуйте музику з вашого локального диска або SoundCloud [Web]

Люди, які працюють у сфері фінансів, знайшли його корисним для таких завдань, як вивчення курсів акцій, планування бюджету та інших фінансових прогнозів. Дослідники також використовують цей інструмент, щоб отримати інформацію зі складних даних і зробити унікальну візуалізацію даних.

Незважаючи на те, що аналіз даних зараз є найпоширенішим випадком використання, теоретично будь-яке завдання, яке потребує логіки та обчислень, має бути можливим для розширеного аналізу даних ChatGPT.

Найкраща частина всього цього полягає в тому, що ChatGPT виконує все це в розмові, роблячи процес інтуїтивно зрозумілим, привабливим і доступним для технічних і нетехнічних користувачів.

Давайте подивимося, як використовувати розширений аналіз даних (інтерпретатор коду) для візуалізації даних.

Аналіз і отримання поглибленої інформації про дані залежать від підказок, які ви використовуєте для спілкування з ChatGPT, змушуєте його працювати з вашими даними та отримувати результати.

Давайте візьмемо загальнодоступні дані про країни та їхній ВВП і дізнаємось про них.

Дані взяті з Світломірищо складається зі списку країн і відповідних даних про ВВП, населення, зростання ВВП, на душу населення тощо.

Давайте скористаємося деякими підказками, щоб наказати розширеному аналізу даних ChatGPT отримати певну інформацію та представити її на діаграмі.

Для початку, якщо ви навіть не розумієте, що це за дані, просто вставте їх в інтерфейс, і GPT надасть короткий підсумок, як показано нижче:

Давайте почнемо з отримання точної інформації з цих даних.

Приклад 1: Аналіз даних і створення діаграм

Якщо ви хочете переглянути 10 найкращих країн із їхнім ВВП, зростанням ВВП і чисельністю населення у вигляді діаграми, тоді:

Prompt: Can you plot a chart of the top 10 countries with GDP data, GDP growth, and population?

З огляду на деякі технічні причини, він відобразив дані в табличному форматі, як показано нижче:

Після побудови даних у табличному форматі я дав інструкції з побудови даних у вигляді гістограми, щоб полегшити завдання візуалізації та інтерпретації, як показано нижче.

Prompt: Can you convert the above tabular format into another chart that can be easy to visualize and understand?

Нижче можна побачити, що ChatGPT прийняв підказку та створив діаграму.

Результат показує, як розширений аналіз даних ChatGPT аналізує дані та надає інформацію у візуальному форматі, який легко зрозуміти та інтерпретувати.

Приклад 2: Прогностична модель розширеного аналізу даних

Одним із важливих випадків використання розширеного аналізу даних ChatGPT є аналіз складних наборів даних і прогнозування результатів, щоб допомогти організаціям, установам і підприємствам покращити процеси прийняття рішень.

Давайте розглянемо один приклад:

Завантажено ті самі дані про країни та відповідні показники ВВП, що й у наведених вище прикладах.

Prompt: Can you use data from all countries and predict when India will surpass China and the USA in GDP

У цьому випадку ChatGPT виконує багато фінансових, математичних та економічних розрахунків, щоб забезпечити прогноз, як показано нижче:

У ньому навіть чітко зазначено, що критичні фактори, такі як інфляція та політичні глобальні події, не враховуються, які впливають на зростання ВВП у реальному часі, як зазначено нижче:

Як видно з наведеного вище прикладу, розширений аналіз даних ChatGPT зробив численні розрахунки та передбачив результат, у якому було зазначено, що Індії знадобиться 34 роки, щоб перевершити Індію та США за ВВП.

Так само ви можете надати складні дані, і ChatGPT передбачить відповідь відповідно до ваших підказок.

  Як вийти з чату GroupMe

У більшості випадків він автоматично виправляє дані для будь-яких розбіжностей, але іноді він може попросити вас виправити та перезавантажити; у таких випадках він може не дати результатів.

Приклад 3: Створення набору даних і аналіз даних

У цьому прикладі давайте використаємо ChatGPT, щоб створити макет набору даних, і ми будемо використовувати його далі, щоб отримати інформацію про дані.

Prompt: can you create a mock data set

ChatGPT створює таке рішення, запитуючи більш точну інформацію:

Як потрібно, я створив наступну підказку, вказавши кілька більш точних деталей:

Prompt: Please provide mock data for sales for last 3 months , including salesperson name, product name, price, quantity sold etc. 

Як ви можете бачити на зображенні нижче, ChatGPT узагальнив деталі та зробив відповідні припущення для створення фіктивних даних.

Після завантаження файлу CSV я дізнався, що стовпець продуктів містить лише ідентифікатор продукту, тому в наступному запиті я попросив ChatGPT замінити стовпець продукту назвами продуктів технологічних продуктів, і ви можете побачити, як це відреагувало в наступне зображення:

Після завантаження файлу CSV назви товарів виправляються та замінюються. Ви можете поглянути на наведене нижче зображення імітаційних даних, створених ChatGPT.

У наступному сеансі давайте використаємо ці дані та створимо ChatGPT, щоб генерувати статистику, щоб допомогти зацікавленим сторонам приймати бізнес-рішення.

Prompt: can you create chart of using above data highlighting the best, average and poor sales performance.

Розширений аналіз даних ChatGPT узагальнює дані та створює діаграму, що висвітлює ефективність продажів, як показано нижче:

Розширений аналіз даних ChatGPT — це не просто створення простих діаграм; він також виправляє помилки та запитує та аналізує величезні та складні набори даних для створення чудової візуалізації.

Щоб додати додаткові дані до наведеної вище діаграми, я попросив її додати найвищі та найнижчі продажі продукту. Але він створив дві окремі діаграми, як показано нижче:

Тоді я попросив об’єднати обидва та створити єдину діаграму, і вона створила глибоку діаграму, яка висвітлює найефективнішого продавця та найпопулярніший продукт, як зазначено нижче:

Prompt: Can you coombine both and produce single chart

Наведені вище приклади аналізу даних є лише верхівкою айсберга, але насправді існує безмежний потенціал залежно від конкретної галузі та доступності даних. Щоб отримати додаткові приклади, ви можете отримати доступ до розділу інтерпретатора коду ChatGPT.

ChatGPT дозволяє користувачам створювати різні типи графіків для візуалізації даних, що дозволяє їм краще розуміти свої дані.

Охоплюючи всі популярні формати, такі як точкові діаграми, теплові карти, гістограми та лінійні графіки, а також гістограми, прямокутні діаграми чи площинні діаграми, ChatGPT може дати вам повний огляд за лічені миті.

Завдяки розширеним рішенням для аналізу даних підприємства можуть визначати закономірності та тенденції у своїх наборах даних. Цей потужний інструмент дає їм змогу оптимізувати ефективність усіх сфер їхніх маркетингових стратегій, від SEO-кампаній до ефективності PPC у всіх сферах, для успішного та всебічного розуміння тенденцій і аномалій, дозволяючи оптимізувати різноманітні зусилля, що ведуть до значного зростання бізнесу.

Заключні слова

Розширений аналіз даних ChatGPT — це безцінний актив, який допомагає компаніям приймати обґрунтовані рішення на основі точних і надійних висновків. Окрім покращених можливостей візуалізації даних, він пропонує такі параметри, як перевірка помилок і виявлення викидів під час обробки структурованих даних, гарантуючи надійність результатів щоразу.

Далі перегляньте нашу докладну статтю про інтерпретатор коду ChatGPT [+ usage examples].