Автор ШІ для всіх ваших потреб

Дізнайтеся, як веб-додаток Smartwriter.ai може прискорити процес маркетингу електронною поштою та зробити його в 40 разів швидшим і в шість разів дешевшим.

Бізнес — це маркетинг вашого продукту. Існує багато онлайн- і офлайн-маркетингових інструментів. Маркетинг електронною поштою є одним із найдоступніших продуктів, послуг або методів поширення бренду.

Однак маркетинг електронною поштою також є складним, оскільки багато маркетингових електронних листів надходять у будь-яку папку, окрім папки «Вхідні». І цільовий клієнт ніколи не побачить вашу електронну пошту, оскільки ви надсилаєте стандартні електронні листи без персоналізації.

Smartwriter.AI тут, щоб змінити роботу маркетингу електронною поштою, впроваджуючи автоматизацію та машинний інтелект. Читайте далі, щоб дізнатися, як ця програма може змінити ваші маркетингові зусилля.

Що робить AI Writer?

Письмовий контент є найдоступнішим способом маркетингу. Однак, щоб створити добре структурований письмовий блог або статтю, які будуть оцінюватися в Пошуку Google, потрібно багато часу, зусиль та інвестицій. Компанії, які довіряють блогам і статтям для залучення потенційних клієнтів, отримання доходу та продажу продуктів/послуг, потребують швидшого виробництва вмісту.

Тому компанії, що займаються розробкою штучного інтелекту (ШІ), розробили програми для розумних письменників, які вивчають людський стиль письма та створюють високоякісний письмовий вміст. Контент, створений штучним інтелектом, може бути блогами, статтями, порадами, інструкціями, довідковими статтями, вмістом веб-сторінок, текстом для соціальних мереж, текстом для продажу та багатьом іншим.

Інвестиції в такі програми є одноразовими витратами, і програма стає активом вашої компанії. Ви можете використовувати його для створення контенту на довгі роки. Крім того, розробники ШІ можуть оновити ваш ШІ, щоб зробити його ефективнішим.

Smartwriter.AI: Огляд

Smartwriter.AI — це, перш за все, програма для розумного писання, розміщена в хмарі. Але його застосування не обмежується одним завданням. Згодом він став джерелом маркетингу електронною поштою та соціальними мережами, що підтримується штучним інтелектом.

Інструмент використовує модель GPT-3 Open AI. GPT-3, також відомий як Generative Pre-trained Transformer, — це модель ШІ авторегресійної мовної моделі. Smartwriter.AI використовує мережі глибокого навчання, щоб вивчати мільйони людських стилів письма. Потім він створює унікальний і високоякісний письмовий вміст, еквівалентний людському написанню.

Модель GPT-3 Smartwriter була навчена на мільярдах токенів із наборів даних різних типів, таких як 410 мільярдів Common Crawl, 19 мільярдів WebText2, 12 мільярдів Books1, 55 мільярдів Books2 і 3 мільярди Wikipedia.

Завдяки цій передовій моделі штучного інтелекту Smartwriter.AI генерує унікальні та привабливі маркетингові тексти електронною поштою, копії реклами Google, копії реклами у Facebook, копії Instagram, електронні листи LinkedIn тощо. Він також допомагає вам із вмістом блогу, як-от створення структури, створення заголовка, розширення теми і т.д.

Smartwriter.AI: Інтерфейс користувача

Коли ви зареєструєтеся в цій програмі розумного письменника, ви увійдете на інформаційну панель проектів. Він покаже вам два типи параметрів генерації вмісту, а це:

 • SmartScript для автоматизованого процесу генерації вмісту
 • Створення контенту на основі шаблонів.

Якщо ви клацнете посилання «Перевірити з інших шаблонів» і перейдете на екран «Усі шаблони», ви побачите вичерпний список автоматизованих шаблонів створення вмісту та персоналізації. Відомі шаблони:

 • Google Revie Icebreaker Generator
 • Ціннісна пропозиція для продажу продуктів/послуг
 • Вступні рядки маркетингової електронної пошти Gmail
 • Теми електронних листів із високою конверсією
 • Генератор назв продуктів Shopify
 • Shopify описи продуктів
 • Створіть назву блогу, вступ, метаопис, структуру тощо.
 • Розширення вмісту Quora
 • Пишіть підписи в Instagram
 • Генератор заголовків YouTube
 • Маркетингова структура AIDA
 • Заголовок і опис Google Ads
 • Створені ШІ копії твітів
  Як захистити паролем свій профіль Chrome

Інші функції, окрім проектів, це:

Список потенційних клієнтів

Це центр для всіх контактів і електронних листів, зібраних в Інтернеті. Наприклад, ви можете встановити розширення Smartwriter.AI для Chrome. Потім ви можете автоматично очищати підтверджені електронні листи безпосередньо з платформ соціальних мереж, таких як LinkedIn. Однак для LinkedIn ви повинні отримати підписку на LinkedIn Sales Navigator.

Підтвердження електронної пошти

У цьому розділі програми smart writer пропонуються два спеціальні інструменти: «Знайти електронну пошту та підтвердити» та «Підтвердити електронну пошту». Ви можете використовувати перший, щоб очищати електронні листи безпосередньо з домену, наприклад LinkedIn.com, Facebook.com тощо.

Ви також можете завантажити файли CSV зі структурованими даними, як-от доменні імена, ім’я потенційного клієнта та посада потенційного клієнта. Коли інструмент виконає своє завдання, він дозволить вам завантажити файл CSV із перевіреними даними як результат.

Якщо у вас є електронні листи потенційних клієнтів і ви хочете підтвердити їх одну за одною або групою, ви можете скористатися інструментом перевірки електронної пошти. Тут ви просто вводите електронну адресу в правильному форматі, а Smartwriter.AI отримує деталі електронної адреси. Щоб пришвидшити роботу, ви можете масово завантажити адреси електронної пошти у файл CSV, і інструмент також поверне файл CSV як вихід із перевіреними деталями.

Інтеграції

Ваш електронний маркетинг не повинен обмежуватися Gmail, Yahoo Mail, Facebook, Twitter і LinkedIn. Є багато інших популярних платформ, які ваші потенційні клієнти відвідують регулярно. Ви також можете націлитися на ці платформи та покращити створення посилань, потенційних клієнтів і продажі.

Ці програми або платформи:

 • Shopify
 • Mailshake
 • Лемліста
 • Відповісти
 • Hubspot
 • Дятел
 • Снов
 • Аполлон

За допомогою цієї розумної веб-програми для запису ви можете швидко додати наявні облікові записи на будь-якій із зазначених вище платформ. Потім ви також можете використовувати функцію високоякісного автоматизованого масового створення вмісту Smartwriter.AI для маркетингових заходів на цих платформах.

Особливості Smartwriter.AI

Персоналізована холодна електронна пошта

Smartwriter.AI має механізм наскрізної персоналізації (e2e). За допомогою моделі AI він зчитує дані потенційного клієнта з різних онлайн-джерел. Потім, залежно від маркетингової кампанії та теми, він генерує персоналізовані електронні листи.

Інструмент також забезпечує персоналізацію на основі компанії, індивідуальні презентації продукту та переконливі рядки тем для кращого перетворення холодної електронної пошти.

Персоналізований LinkedIn Lead Gen

Smartwriter.ai використовує 6-етапну перевірку SMTP, щоб підтвердити дійсність потенційних клієнтів електронної пошти LinkedIn. Потім він також сканує профілі в режимі реального часу та оновлює централізовану базу даних, щоб переконатися, що посада, компанія, вимоги, робота та інші відомості актуальні.

Після перегляду всіх наведених вище даних дослідження інструмент створює переконливі та персоналізовані електронні листи для кожного контакту. Ви можете охопити сотні зацікавлених сторін компанії всього за два кроки, коли почнете використовувати його в повній мірі.

Глибоке збагачення

Збагачення вашого списку контактів у CRM може зайняти роки, оскільки людське дослідження потенційного клієнта займає більше 45 хвилин. Тоді як Smartwriter.AI робить це за 15 секунд.

  Як автоматично змінювати розмір зображень у PowerPoint

Крім того, він переглядає весь Інтернет, щоб створити унікальні атрибути про вашого потенційного клієнта. Таким чином, інструмент шукає 2,3 мільярда сторінок веб-сайту за потенційним клієнтом, щоб збагатити вашу CRM оновленими даними про потенційних клієнтів.

Персоналізований LinkedIn Outreach

Вам потрібно вивчити їхні профілі, портфоліо, діяльність і присутність у соціальних мережах для гарантованого зв’язку з незнайомою людиною. Тому що, коли ви виконуєте всю цю фонову роботу та надсилаєте електронний лист або текстове повідомлення, потенційний клієнт відчуває, що ви зробили своє дослідження. Тоді між вами та потенційним клієнтом встановлюється емоційний зв’язок.

Цей інтелектуальний додаток для запису робить саме це без необхідності проводити дослідження чи використовувати армію збирачів даних.

Зворотні посилання на SEO є неминучим завданням, якщо ви хочете різко збільшити органічний трафік свого веб-сайту та рейтинг у Google SERP. Однак створення персоналізованих електронних листів із запитами на зворотні посилання може бути неспокійним процесом. І якщо ви маркетингове агентство, це завдання може бути дуже складним.

Але механізм ШІ Smartwriter.AI читає всі блоги веб-сайтів за лічені секунди. Потім він створює гіперперсоналізовані електронні листи із запитами на зворотні посилання для кожного блогу за кілька хвилин. Все, що вам потрібно зробити, це просто надіслати електронні листи.

Вміст блогів

Smartwriter.AI постачається зі спеціальним шаблоном потоку вмісту розумного автора для блогів і статей. За допомогою цієї функції ви можете створювати видатні плани блогів, досліджуючи мільйони даних пошуку Google на цю тему.

AI також може написати привабливий абзац вступу та опис метатегів для оптимізації SEO. Крім того, він може розширити тему блогу до текстового вмісту високої якості та без плагіату.

Підтвердження електронної пошти

Ви можете продовжувати надсилати маркетингові електронні листи та сплачувати плату за підписку постачальнику послуг маркетингової електронної пошти, не помічаючи трохи збільшення відповідей або продажів. Оскільки електронні адреси, які ви використовуєте як потенційні клієнти, можуть бути неправильними.

Smartwriter.AI надає потужний інструмент перевірки електронної пошти для підтвердження адреси електронної пошти вашої перспективи або потенційного клієнта. Потім ви можете додати адресу до електронної кампанії для просування бренду, продукту чи послуги.

Випадки використання Smartwriter.AI

Маркетинговий інструмент ШІ

Він працює як інструмент штучного інтелекту, який генерує персоналізовану електронну пошту та рекламну копію для кожного проекту та особи, на яку ви орієнтуєтеся для просування. Ваш проект маркетингу електронною поштою забезпечує кращий рейтинг кліків, конверсії, відкриття електронних листів і їх доставку.

Персоналізовані електронні листи підвищують цінність вашого спілкування з потенційним клієнтом і допомагають вам створити стосунки один на один, а не робити їх жертвами масових розсилок.

Пошук електронної пошти LinkedIn

LinkedIn є найпопулярнішим місцем для справжніх профілів, на відміну від Facebook або Twitter. Якщо у вас уже є платна служба LinkedIn, ви можете збільшити її використання, підключивши її до Smartwriter.AI.

Ви можете перевірити електронну пошту своїх потенційних клієнтів або залучити потенційних клієнтів із LinkedIn, виконавши скидку електронних листів. Таким чином, ви можете знайти якісні профілі клієнтів, кандидатів на роботу, ділових партнерів, зовнішніх співробітників проекту, позаштатних експертів тощо.

  Як налаштувати робочий стіл Budgie

Інструмент генерації потенційних клієнтів

Smartwriter.AI — це потужний інструмент для створення потенційних клієнтів. Як і інші генератори потенційних клієнтів, він не просто збирає електронні листи. Він також перевіряє електронні листи. Крім того, інструмент дає вам змогу спілкуватися з клієнтами за допомогою персоналізованих електронних листів, створених інтелектуальним автором, перевіряти швидкість доставки електронної пошти та збільшувати продажі.

Інструмент пошуку продажів

Пошук потенційних клієнтів допомагає вам охопити потенційних клієнтів і спрямувати їх на продажі. За допомогою цієї техніки ви також можете знати очікування ринку щодо характеристик певних продуктів/послуг і, відповідно, оновлювати свої.

Smartwriter.AI є відповідним інструментом пошуку продажів для малого та великого бізнесу, включаючи маркетингові агентства. Він відкриває численні потенційні клієнти за кілька хвилин. Вам потрібно лише ввести своє ім’я, назву та адресу домену. Він може зчитувати імена з таких програм, як LinkedIn, Facebook, Instagram, Tiktok і Twitter.

Інструмент також корисний для програм зворотнього зв’язку SEO. Ви можете вибрати певний блог, і його розумний алгоритм створення створить унікальний вміст. Потім ви можете публікувати зворотні посилання на сайтах зі зворотними посиланнями, у соціальних мережах і за допомогою холодних електронних листів.

Покращення доставки електронної пошти

Генератор рядка теми, персоналізація вмісту, створення переконливої ​​заставки, засіб вилучення потенційних клієнтів із навігатора продажів, перевірка електронної пошти та інструмент перевірки якості електронної пошти разом гарантують, що ваші маркетингові електронні листи потраплять у основну скриньку вхідних повідомлень одержувача.

Як отримати Smartwriter.AI

Smartwriter.Ai — це хмарний веб-додаток. Ви можете запустити програму з будь-якого пристрою, який має веб-браузер. Вам не потрібна конкретна операційна система. Крім того, немає мінімальних вимог до програмного/апаратного забезпечення для запуску програми.

Інструмент пропонує три різні плани підписки, а це:

 • Базовий план: для підприємств, які керують маркетингом всередині компанії
 • Популярний план: це також для підприємств, які керують своїми продажами та маркетинговими зусиллями, але у великих масштабах.
 • Професійний план: для маркетингових агентств або підприємств із великою маркетинговою командою з багатьма продуктами та послугами.

Усі три вищезазначені підписки доступні за місячними та річними контрактами. Ви можете заощадити більше, підписавшись на річне зобов’язання.

Тепер, якщо ви хочете оцінити інструмент, перш ніж отримати місячну або річну підписку, це також можливо. Усі плани передплати пропонують 7-денний безкоштовний пробний період. Ви можете спробувати всі функції, і якщо ви задоволені інструментом, ви можете підписатися на платний план.

Заключні слова

Smartwriter.AI — це розумний інструмент для вашого бізнесу, якщо ви регулярно здійснюєте продажі та маркетинг самообслуговування. Крім того, його зручні варіанти підписки дають змогу збільшувати або зменшувати масштаб у міру того, як споживачі вашого бізнесу зростають чи зменшуються. Крім того, інструмент штучного інтелекту також підходить для агентств цифрового маркетингу, які обслуговують кількох клієнтів.

Незалежно від того, чи використовуєте ви його в агентстві чи маєте власний бізнес, повідомлення буде чистим і простим. Електронний маркетинг вимагає багато зусиль і підготовки. Якщо вкладати людські сили, це буде дорого і повільно.

Щоб залишатися конкурентоспроможним на постійно мінливому ринку, вам потрібен точний і швидкий штучний інтелект, який може створити вміст за лічені хвилини. Крім того, для бізнесу, що розвивається, вам також потрібен інструмент для розширення ваших маркетингових зусиль. Smartwriter.AI пропонує всі ці функції за вигідним планом підписки.