Автоматично робіть фотографії та створюйте їх у трьох різних службах

IFTTT – це надзвичайно геніальна послуга, яка дозволяє з’єднувати веб-сервіси один з одним. Це проста концепція, яка дозволяє створювати рецепти для підключення служб за допомогою їхніх відкритих API, не вміючи працювати з API. У сервісі є мобільні додатки як для iOS, так і для Android, але він щойно запустив нову програму, яка націлена на те, для чого ми досить часто використовуємо наші телефони; фотографія. Нова програма називається Do Camera, і для кожної зробленої вами фотографії ви можете створити резервну копію фотографій або завантажити їх у будь-які три сервіси на ваш вибір. Тут може виникнути питання, які послуги він підтримує, і коротка відповідь: багато. Майже будь-який сервіс, який має відкритий API, можна використовувати для створення користувацьких рецептів.

Запустіть програму. Якщо у вас уже є обліковий запис IFTTT, ви можете використовувати його для входу. Якщо ні, обліковий запис можна створити безкоштовно. Do Camera — це програма для камери, і не що інше, як кожну зроблену вами фотографію можна надіслати до будь-яких трьох служб. Це можуть бути Dropbox, Facebook, Google Drive, Twitter або електронна пошта. За замовчуванням ви отримуєте налаштований рецепт електронною поштою, який надсилатиме вам фотографію, яку ви зробили. Ви можете видалити його та додати рецепти для інших послуг.

Натисніть кнопку редагування поруч із рецептом, щоб відредагувати та видалити його. Щоб додати новий рецепт, торкніться кнопки казан у нижньому правому куті, а потім одну з великих кнопок з плюсом.

Вам потрібно буде ввімкнути відповідні канали для служб, які ви хочете завантажити або створити резервну копію, а потім увійти до відповідного облікового запису служби та дозволити програмі з’єднатися з ним. Коли ви це подолаєте, зробивши одну фотографію, її буде автоматично надіслано до трьох служб. Вам не знадобляться додатки для Dropbox, Google Drive тощо, встановлені на вашому пристрої, що означає, що місце для зберігання буде збережено, якщо на вашому пристрої не так багато вільного місця.

Ще одна причина використовувати Do Camera полягає в тому, що створюються резервні копії лише фотографій, які ви хочете створити резервну копію. На відміну від програми Dropbox-s Carousel, яка завантажуватиме кожну фотографію, яку ви зробите, цю програму можна використовувати, лише якщо ви хочете створити резервну копію фотографії. Він доступний як для iOS, так і для Android.

Встановіть Do Camera з App Store

Встановіть Do Camera з магазину Google Play