techukraine.net techukraine.net Автоматично знаходьте електронні листи без відповіді та додавайте до них мітку в Gmai

Автоматично знаходьте електронні листи без відповіді та додавайте до них мітку в Gmai

| | 0 Comments| 1:24 PM
Categories:

Електронна пошта є і, ймовірно, буде в осяжному майбутньому, основним моментом у нашому житті, як особистому, так і на роботі. Якщо надсилання електронних листів або відповіді на старі не забирають достатньо часу, ви також повинні відстежувати, які листи, які ви надіслали, залишилися без відповіді, щоб ви могли надсилати нагадування та слідкувати за ними. Тиждень тому Google поділився сценарієм у своєму блозі розробників для вирішення цієї проблеми. Сценарій перевіряє вашу папку Надіслані на наявність листів, які ви надіслали до 7 днів тому. Усі електронні листи, які ви надіслали, але на які не отримали відповіді, мають позначку «Очікують відповіді», щоб вам було легше їх знайти.

  Створюйте профілі з тригерами для відкриття та закриття програм, папок та URL-адрес

Скрипт простий у використанні; як тільки ви його встановите, натисніть кнопку «Відтворити» та надайте йому дозвіл під час першого запуску. Після запуску сценарію перейдіть до папки «Надіслані» в Gmail, і ви побачите, на які з ваших листів не відповіли.

Основою для позначення електронного листа як «Очікує відповіді» є те, що ви були останньою особою в розмові електронної пошти, яка надіслала повідомлення, але жодної відповіді від жодного з одержувачів цього листа не було отримано. Сценарій відстежує лише поле «Надіслані», але ви можете редагувати сценарій, щоб відстежувати інші папки «Вхідні», збільшити кількість днів до понад 7 і виключити електронні листи, позначені певною міткою. Якщо у вас є перевірка сценарію на наявність листів без відповіді старше семи днів, ви ризикуєте, що сценарій сповільниться.

  Як скопіювати та вставити на Chromebook

У його невідредагованому вигляді сценарій має один недолік; основою для перевірки, чи залишився лист без відповіді, є те, хто останнім у ланцюжку відповів на нього. Якщо це були ви, електронний лист буде позначено як Очікування відповіді, навіть якщо розмова закінчена. Сценарій також не має тригерів, тому його доведеться запускати вручну. Ви можете легко налаштувати для нього тригер і запускати його щодня в певний час. Сценарій все ще можна запустити вручну. Тригер просто автоматизує процес і не дозволяє вам не забувати про це.

Щоб збільшити ліміт дня для перевірки електронної пошти без відповіді, відредагуйте значення змінної «var DAYS_TO_SEARCH = 7;». Щоб сценарій перевіряв лише окремі листи, на які не відповіли, а не листи в ланцюжку, змініть значення змінної «var SINGLE_MESSAGE_ONLY = true;». до True.

  Як фотографувати екран

Отримайте сценарій очікування відповіді тут

Через блог розробника Google Apps