Автоматично вимкнути звук, що відтворюється на всіх неактивних вкладках у Chrome


Одна з останніх версій Chrome додала щось абсолютно чудове в браузер; звуковий індикатор на вкладці, який повідомляє вам, на якій вкладці відтворюється будь-який тип аудіо. Ця функція працює не лише для відео YouTube чи інших вбудованих медіа-програвачів, а й для дратівливої ​​відеореклами, яка відтворюється самостійно, що дозволяє легко визначити винну вкладку. Вимкнути неактивні вкладки — це розширення Chrome, яке не менш корисне в цьому відношенні; він вимикає вкладку, яка відтворює будь-який звук, якщо вона неактивна.

Ви можете ввімкнути або вимкнути вимкнення неактивних вкладок за допомогою кнопки біля рядка URL-адрес. Коли розширення вимкнено, кнопка має значок «Вимкнено», що вказує на неактивний стан. Будь-яка вкладка, на якій відтворюється відео/звук, автоматично вимикається, як тільки ви перейдете на іншу вкладку.

  Як використовувати GIF-файли в Signal

Вимкнення неактивних вкладок — це справді автоматичний перемикач увімкнення/вимкнення, і він добре справляється зі своєю роботою, але змушує нас хотіти більше. Якщо він вимкнуть звук, скаже відео YouTube, він не призупинить його. Очевидно, це не те, про що стверджує розширення, але це функція, яка зробить його набагато кориснішим.

Вимкнення неактивних вкладок також працює лише у вікні. Це означає, що якщо ви перейдете в інше вікно, усі вкладки, які були вимкнені розширенням у вікні, з яким ви раніше працювали, знову почнуть відтворювати звук, і це, безсумнівно, є серйозною помилкою. Розширення також має профі-версію, а не те, що відбувається з розширеннями браузера, і воно дозволяє вам вносити в білий список сторінки, які розширення не повинно ігнорувати. Однак це не поширює функцію вимкнення звуку на інші вікна, що робить оновлення/покупку меншою, ніж вона коштує.

  Як витягнути та змінити значки на Mac

Особисто я хотів би, щоб розробник виправляв ці маленькі помилки і зробив так, щоб розширення також могло призупиняти відео. Вимкнення звуку неактивних вкладок може бути надзвичайно корисним у багатьох випадках, зокрема, відкриття та встановлення в чергу кількох відео YouTube для перегляду.

Установіть Вимкнути неактивні вкладки з Веб-магазину Chrome

Установіть Mute Inactive Tabs Pro з Веб-магазину Chrome