Автоматичне приховування панелі закладок Firefox, як і панель завдань у Windows

| | 0 Comments| 2:09 PM
Categories:

Закладки – це чудова функція для збереження корисних посилань, але панель закладок у будь-якому браузері майже завжди є непривабливим безладом. Це не так пов’язано з інтерфейсом браузера, як із збереженими в ньому закладками. Зазвичай це низка скорочених заголовків сторінок і погано завантажених або погано збережених іконок. Ви можете приховати панель закладок практично в кожному браузері, але це працює лише в тому випадку, якщо ви використовуєте його рідко. Якщо ви часто отримуєте доступ до закладок, прихована панель, на якій вони знаходяться, не є зручним варіантом. Для користувачів Firefox, яким подобається чистий інтерфейс браузера, але часто їм потрібно відкривати закладку, BookmarksDropDown — це доповнення, яке дозволяє приховати панель закладок і показувати її лише тоді, коли ви переміщуєте курсор угору поточної сторінки. Подумайте, як поведе себе панель завдань у Windows, коли ви налаштували її на автоматичне приховування; Панель закладок працює точно так само, коли встановлено це доповнення.

  Як встановити Windows на Mac за допомогою Boot Camp [Guide]

Встановіть BookmarksDropDown і перезапустіть Firefox. Перемістіть курсор угору поточної сторінки так, щоб він був трохи нижче рядка URL-адреси, а панель закладок з’явилася автоматично. Поки курсор залишається на панелі закладок, тобто ви переглядаєте свої папки та шукаєте посилання, воно залишатиметься видимим. Як тільки курсор переміститься з активної області, панель закладок зникне.

Доповнення працює бездоганно. Трохи прикро, що це одне з тих доповнень, які все ще вимагають перезавантаження Firefox, але в довгостроковій перспективі це не має великого значення. Чудова особливість BookmarksDropDown полягає в тому, що його час відгуку чудовий. Ви не будете чекати секунди, поки з’явиться панель закладок. Ми дійсно хотіли б, щоб щось подібне було для Chrome.

  Як відкрити файл GZ в Windows 10

Встановіть BookmarksDropDown для Firefox